999 rezultate për

tapetin

Shkuan të ndërronin tapetin e fushës, por zbulojnë një bombë 50 kg Alarm për bombë në klubin e Shtutgartit dhe këtë radhë nuk bëhet fjalë për një nga ato të rremët me telefon qe thjesht p
Angelina me 6 fëmijët në tapetin e kuq, por mungon Brad Pitt Aktorja e njohur, Angelina Jolie, sfiloi në tapetin e kuq të Toronto Film Festival bashkë me gjashtë fëmijët e saj.Një n
Rihanna shfaqet në tapetin e kuq, por harron të veshë diçka (FOTO LAJM) Teksa tashmë ajo është bërë një nga femrat më të pasura në botë për shkak të linjës së saj të veshjeve dhe aksesorëve të
Klaudia Pepa pushton tapetin e kuq në Venecia (FOTO LAJM) Padyshim që tashmë Klaudia Pepa është në kulmin e karrierës dhe sidomos pas ndarjes nga Albi Nako pushtoi mediat dhe rr
U injorua nga fotografët në festivalin e Kanës, ja çfarë thotë aktorja turke (FOTO LAJM) Aktorja turke Fahriye Evcen e cila është në prag të martesës ka marrë pjesë në edicionin e 70 të festivalit të Kanës.
Rita Ora, rrëzëllitëse në Kanë (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora, ka shkëlqyer në paraqitjen e sotme në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në
Luana Vjollca vishet e gjitha me ar për në Festivalin e Kanës (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Luana Vjollca ka postuar në profilin e saj në Instagram një foto, krahas së cilës shkruan se do të
Yjet në Met Gala 2017, kush shkëlqeu në tapetin e bardhë (FOTO LAJM) Me të famshëm të ftuar të cilët janë të kuruar nga "koka tek këmbët", Met Gala është padyshim një nga evenimentet më të
Rita Ora e mahnitshme në China Music Awards (FOTO LAJM) Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare Rita Ora është shfaqur e mrekullueshme në tapetin e kuq gjatë ditës së djes
Ronaldo dhe Rodriguez shkëlqejnë në tapetin e gjelbër të FIFA-s (FOTO) Yjet e futbollit mbrëmë ishin të pranishëm në ceremonin ë zhvilluar në Zurich, aty kur Ronaldo triumfoi si lojtari më i
Miley Cyrus refuzon tapetin e kuq Në një intervistë të dhënë për revistën “Elle”, këngëtarja e njëkohësisht aktorja problematike Miley Cyrus është shprehu
Aktorja e famshme rrëzohet keq në tapetin e kuq (FOTO) Mendohej të ishte një nga mbrëmjet më të bukura të jetës së saj por fustani duket se ja ka prishur atë. Bëhet fjalë p
Jennifer Lawrence sërish u rrëzua? (VIDEO) Tashmë mund të themi me plot bindje se një ndër aktoret më seksi, Jennifer Lawrence, nuk i ka marrëdhëniet aspak të mira
Ja fustanet më të bukura në Oscars (FOTO LAJM) Këtë edicion, përkatësisht i 88-të i ndarjes së çmimeve Oscars aktoret dhe këngëtaret e famshme shkëlqyen në tapetin e k
Ekipi i filmit “Shok” parakalon në tapetin e kuq (VIDEO) Ekipi i filmit kosovar, “Shok” tashmë ka parakaluar në tepihun e kuq të Hollivudit. Në një fotografi të publikuar në
Mourinho i shokuar me të dashurin e ri të vajzës (FOTO LAJM) Jose Mourinho nuk është aspak i kënaqur me të dashurin e ri të vajzës së tij, Matilde. 19 vjeçarja sipas mediave an
Ja si pritet Ronaldo kur shkel "tapetin e kuq" (VIDEO) Sulmuesi i Real Madrid, Cristiano Ronaldo është pritur me ovacione në godinën që po mbahet ceremonia e shpalljes së fitu
Triumfi i radhës nga Rira Ora, rrëmben një “Bambi Awards” (FOTO LAJM) Kur përmendet emri i Rita Orës dhe kalimi i saj në tapetin e kuq, fansat dhe jo vetëm mbeten të mrekulluar, pasi këngëta
Jennifer Lawrence rrëzohet sërish në tapetin e kuq (FOTO LAJM) Aktores Jennifer Lawrence asnjëherë nuk i mungon vëmëndja, por ende nuk dihet nëse incidentet që i ndodhin në tapetin e
Gazetari i famshëm ngacmon modelen në tapetin e kuq Gazetari problematik i cili një vit më parë dëshironte të puthte Kim Kardashian, të njëjtin akt e ka përsëritur edhe kët