999 rezultate për

tapetin

Zendaya dhe Michael B. Jordan me të njëjtin kostum në tapetin e kuq dhe fansat po çmenden! (FOTO LAJM) Zendaya dhe Michael B. Jordan, mund të mos kenë ndonjë raport bashkë (të paktën deri sot) por të paktën kanë të njëjtën
Skena të nxehta me të dashurin, Kylie Jenner “ndez” tapetin e kuq (FOTO LAJM) Vajza e Travis Scott dhe e Kylie Jennerit bëri debutimin e saj zyrtar në tapetin e kuq në premierën “Santa Monica” të do
E fejuara e yllit të Fast & Furious shkëlqen në tapetin e kuq (FOTO LAJM) Rosie Huntington- Whiteley dhe i fejuari i saj, Jason Statham janë padyshim njëri ndër çiftet më të pëlqyera të Hollivud
Modelja shqiptare shan me gisht në tapetin e kuq të Kanës (FOTO LAJM) Këtë vit festivali i Kanës ka mikpritur shumë personazhe shqiptarë. Të ftuar kanë qenë Armina Mevlani, Aurela Hoxha si
Georgina Rodriguez shkëlqen në Kanë (FOTO LAJM) E dashura e Crstiano Ronaldos, Georgina Rodriguez ka shkëlqyer në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Kanë, ku nuk
Melissa Satta "shkëlqen" në tapetin e kuq të Kanës (FOTO LAJM) Prej 3 ditësh, në Kanë të Francës po mbahet Festivali Ndërkombëtar i Filmit, ndërsa gjatë ditës së djeshme kanë qenë Mel
Emily Ratajkowski nuk i lë vend imagjinatës (FOTO LAJM) Supermodelja, Emily Ratajkoëski, ishte një ndër yjet që sfiloi në tapetin e kuq të “MET Gala” mbrëmjen e djeshme. Të
Ylli i Hollyvoodit shkëlqen në tapetin e kuq, mahniten të ftuarit ( FOTO LAJM) Ylli indian i filmit, Priyanka Chopra ka shkëlqyer në dalejne e saj si e ftuar në mbrëmjen e Billboard Awards. E ve
Shfaqet me bashkëshorten në tapetin e kuq, aktori gjigand në qendër të vëmendjes (FOTO LAJM) "The Mountain" është shfaqur me bashkëshorten e tij në premierën e sezonës së 8 të Game Of Thrones. Hafthor Julius Bj
Skandal në Vlorë, krimbi masakron tapetin e stadiumit të Flamurtarit (FOTO LAJM) Skandal me fushën e stadiumit “Flamurtari”. Ndodh e njëjta histori ku duket se ka marrë rrugë përkeqësimi i gjendjes së
Shkëlqyen në tapetin e kuq, çfarë veshën VIP-at në Golden Globes (FOTO LAJM) Padyshim është një nga momentet që ritet me shumë entuziazëm në të gjithë botën. Ndarja e çmimeve në Golden Globes me
Era i ngre fustanin Rita Orës, i dalin të pasmet në tapetin e kuq (FOTO LAJM) Këngëtares shqiptare me famë ndërkombetarë Rita Ora, shpesh herë është bërë pjesë e faqeve të para të mediave rozë për v
Vajza doli cullak në tapetin e kuq, nëna trondit me deklaratën e saj (FOTO LAJM) Ish-aktorja e Big Brother Italia, Giulia Salemi shkaktoi një skandal të vërtetë pak kohë më parë me veshjen e saj në tap
Dalin pamjet se sa keq e pritën Sekretarin Amerikan Mattis në Maqedoni (VIDEO) Sekretari amerikan i Mbrojtjes, James Mattis ka mbërritur për një vizitë zyrtare në Shkup. Teksa zyrtari i lartë amerika
E dashura e Neymar mahnit Venecian, kështu dukej në tapetin e kuq Në Venecia të Italisë po mbahet edicioni i 75-të i Festivalit të Filmit ku figura të njohura nga të gjitha fushat zbresi
5 gjërat që nuk dinit për tapetin e kuq të ''Oscar'' Parakalimi në tapetin e kuq është emblema e çdo ceremonie të ndarjes së çmimeve apo eventi ku marrin pjesë emrat më të n
Këngëtaret shqiptare në “Grammy 2018”, çfarë veshën në tapetin e kuq (FOTO LAJM) Tashmë është bërë traditë mbajtja e cermonisë “Grammy Awards”, për çdo vit. Edhe këtë vit, në skenën e “Grammy” mbl
Jo më me të zeza, por sytë i kemi te dobësia e Angelina Jolie Tapeti i kuq i “Golden Globes” u kthye në “Tapetin e Zi”, pasi të gjithë aktorët e “Hollywood”-it u solidarizua me vikti
Bellën se keni parë kurrë duke qeshur, deri sot (FOTO LAJM) Në prill të këtij viti Bella Hadid tha se ka një arsye pse nuk e shihni asnjëherë duke qeshur, kryesisht në fotot në tap
Këngëtarja shqiptare me robdeshambër në tapetin e kuq (FOTO LAJM) Natën e djeshme është mbajtur eventi muzikor më i rëndësishëm "MTV Europe Music Awards" dhe në këtë eveniment muzikor