999 rezultate për

tallet

Këngëtarja tallet me Olti Currin: E ke çun apo goc? (FOTO LAJM) Zaimina Vasjari ndau dje momente nga festa e mirëseardhjes së bebushit të saj të parë, një festë rozë, shumë rozë, sepse
Analisti i njohur tallet me kryeprokuroren Marku: U betua si ushtare Analisti Fatos Lubonja duke folur për News 24 ka sqaruar se që në fillim ska besuar te reforma në drejtësi dhe se dita e
City pas fitores me Tottenhamin tallet keq me Unitedin: Parkoje autobuzin ti (VIDEO) Mançester Siti mposhti dhe Totenhemin ditën e djeshme me rezultatin 4-1, duke vazhduar në këtë mënyrë rrugën drejt titul
Maradona tallet me fjalët e Ronaldos: Thuaji mos më çajë kokën (VIDEO) Diego Armando Maradona nuk ndihet aspak xheloz ndaj Lionel Messit dhe Cristiano Ronaldos. Të dy lojtarët kanë shkruar hi
Rrjeti tallet keq me Tahirin: Gruan e kam parë vetëm njëherë në dasëm (FOTO LAJM) Pas fakteve të publikuara dje në media në lidhje me bisedat private mes gruas së ish-ministrit Tahiri dhe biznesmenit Or
“Ata tallen me hundën time” Videoja e djaloshit që tallet nga shokët prek zemrat e miliona njerëzve (VIDEO) Një video prekëse e një djaloshi i cili ka mbetur vetëm pa asnjë shok sepse të gjithë tallin për pamjen e jashtme ësht
Bayerni tallet keq me Besiktasin (VIDEO) Skuadrës turke, Besiktas, i ka rënë shorti të luajë kundër Bayern Munich në 1/8 e finales së Ligës së Kampionëve, dhe si
Të rinjtë e fishkëllyen, Kaubojsi tallet keq me Ramën (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ditën e djeshme në ditën e rinisë u "surprizua" nga të rinjtë të cilët fishkëllenin pa pushim duke
Liverpool tallet me rusët, shënojnë edhe golin e gjashtë (VIDEO) Liverpool ka shënuar edhe golin e gjashtë në këtë takim kundër Spartak Moscow e cila po luan në "Anfield Road" Goli
“Katunare dreqit” Noizy tallet me këpucët e Rihannas (FOTO) Noizy e ka shprehur hapur simpatin e tij për Rihannan. Disa herë ai ka komentuar në fotot e saj duke e komplimentuar për
Perisic tallet me barazimin e Milanit kundër Beneventos (VIDEO) Benevento ka marrë pikën e parë në Seria A këtë sezon, por ky nuk është lajmi i vetëm. Lajmi tjetër më i rëndësishëm ësh
Higuain tallet me gazetarët: Pse të flas me ju, un fola në fushë Gonzalo Higuain shënoi golin e vetëm në krye ndeshjen kundër Napolit Sky Sport Italia iu ofrua pas ndeshjes, por që
Xum Allushi tallet hapur me ngrirjen e vezëve të Bleonës (VIDEO) Akoma nuk ka pushuar zhurma që ka sjellë videoja e Bleona Qeretit tek e cila ajo tregonte procesin e ngrirjes së vezëve.
PSG tallet me Celtic, shënon edhe tre gola të tjerë (VIDEO) PSG po shkatërron skocezët e Celtic me shifrat 5-1 në "Parc des Princes" Autori i golit htë mesfushori italian, Marc
Modelja poston foton e vetme me rroba, Noizy “tallet” në komente Tashmë prej disa kohësh modelja e njohur Oriola Marashi është bërë pjesë e grupit OTR dhe ka krijuar një miqësi të ngush
Anëtarja e PD-së: Rama po tallet me Bashën Replikat mes Ramës dhe Bashës sot kanë shkaktuar shumë reagime nga njerëz të ndryshëm të politikës. Mes tyre ka qenë
Berisha "tallet" me çitjanet e Ramës: Linda mbylle me çelës dollapin e rrobave Sot kudo në rrjete sociale të gjithë u morën me veshjen e Kryministrit Edi Rama, gjatë një vizite në qytetin e Fierit.
Tottenham tallet me Realin, shënon edhe golin e tretë (VIDEO) Tottenham Hotspur ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Real Madridit në Wembley Me një aksion perfekt të londinezëve që
Mourinho tallet: Pse më pyesni mua, pyesni specialistët Menaxheri i Manchester United, Jose Mourinho nuk ishte fare në disponim që të flasë para gazetarëve pas fitores ndaj Ben
PSG tallet me kundërshtarin, shënon dy gola për 6 minuta (VIDEO) PSG ka shënuar edhe golin e katërt kundër Anderlechtit në "Parc des Princes" Të dy golat i ka shënuar Kurzawa në min