999 rezultate për

tallet

Willian pas trimfit në FA Cup, tallet keq me Antonio Conten (FOTO LAJM) Willian Borgas da Silva dëshiron të largohet nga Chelsea, nëse në stolin e “Bluve të Londrës” qëndron trajneri Italian,
Albano Bogdo “tallet” lezetshëm me Adrola Dushin (FOTO LAJM) Është një nga aktorët kryesor të emisionit të ndjekur të humorit “Aparatamenti 2XL”. Bëhet fjalë për aktorin Albano
Partia e Shpend Ahmetit tallet me LDK’në: S'janë serioz, s'duan rrëzimin e Qeverisë Njëri prej deputetëve të PSD’së, Frashër Krasniqi, ka thënë se Partia e Isa Mustafës nuk po duket serioze me nismat për
Real Madrid tallet keq me Celta Vigon, shkëlqen Bale (VIDEO) Real Madridi ka shpartalluar Celta Vigon me rezultatin e thellë 6-0 në "Santiago Bernabeu", ndeshje e vlefshme për javën
Telefonon ambulancën për t'i shpëtuar jetën, operatori tallet me të Naomi Musenga, 22 vjeç, thirri shërbimin e ambulancës në Strasburg dhe tha: "Do të vdes". "Ju patjetër do të vdisni n
Turpërimi më i madh në 'El Clasico', Busquets tallet keq me yllin e Realit (VIDEO) Kur kujtoni ‘El Clasicon’ ajo që ju vjen në mendje është spektakël. Mbrëmë ka pasur shumë emocione por edhe shumë konte
Rinovoi kontratën me Bayernin, Cana tallet keq me Riberyn (FOTO LAJM) Franck Ribery ka rinovuar zyrtarisht ditën e sotme, edhe për një sezon tjetër me Bayern Munich. 35-vjeccari, do të qëndr
Sela me akuza ndaj Zaevit: Tallet me opoziten, po degradon figurën e politikanit shqiptar Kreu i ASH-së Ziadin Sela permes nje postimi ne Facebook ka reaguar me tone të ashpra ndaj kryeministrit Zoran Zaev duke
Rezart Veleshnja tallet keq fare edhe “live” me Arian Çanin (VIDEO) Aktori Rezart Veleshnja ka sjellë Çanin dhe "Zonë e lirë" në një version komik. "Zona e Brrylit" ne "Portokalli. Rezi
Na vret Zoti, nuk ankohemi për ty! Shaqoja tallet publikisht me Ramën (FOTO LAJM) Politikanët që tallen me inteligjencën e popullit janë pikërisht ata që e pësojnë prej saj. Duket se kështu i ka ndodhur
Muller tallet me Bayer Leverkusenin (VIDEO) Bayer Munich po e turpëron Leverkusenin pasi i ka shënuar edhe golin e gjashtë në "BayArena". Ai që ka shënuar është
Pique tallet me tynelin e nderit nga Reali Gerard Pique është pyetur për korridorin e nderit, të cilin përflitet se Real Madridi t’ia bëjë Barcelonës në El Clasico
Tallet me vdekjen e Whitney Houston, Lorde kërkon ndjesë publike pas kritikave Ajo kishte vetëm një ditë pushimi dhe nuk arriti ta shijojë për shkak të një shakaje e cila u keqkuptua dhe u përdor kun
I dashuri “tallet” publikisht me moderatoren shqiptare E ftuar në Rudina, moderatorja e Digitalb, Jona Spahiu ka rrëfyer lidhjen e saj me një koleg, komentator ndeshjesh. A
Thaçi tallet me popullin, mbron drejtorin e AKI-së Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, po vazhdon ta mbrojë shefin e AKI’së pas dëbimit që ai besohet se ua ka bërë gjashtë
Ronaldo tallet keq me Argjentinën (VIDEO) Legjenda braziliane Ronaldo është në qendër të vëmendjes, pasi është tallur me rivalin e përjetshëm Argjentinën në një r
Messi tallet me shokët e tij, dhe dhuron show në stërvitje (VIDEO) Kombëtarja e Argjentinës ndodhet në Angli, në qytetin e Manchesterit, ku po kryen përgatitjet për miqësoren e luksit kun
E PAPRECEDENT/ Ambasada ruse tallet keq me Bushatin dhe qeverinë shqiptare Ka qenë plot nota ironie deklarata e sotme e ambasadës së Federatës së Rusisë në Tiranë ndaj reagimit të dy ditëve më pa
Balotelli tallet me PSG Sulmuesi i Nice, Mario Balotelli, është tallur me PSG duke e krahasur në nivelin me Guingamp. “PSG është ekip i Ligë
Hysaj tallet sërish me Insignen, këtë herë e quan "xhuxh" (FOTO LAJM) Miqësia mes Elseid Hsyajt dhe Lorenco Insinjes është e njohur në Itali. Qoftë edhe për mediat, apo opinionin sportiv rre