999 rezultate për

tallet

Fantastike Kroacia, "tallet" në zonën franceze dhe barazon rezultatin (VIDEO) Kroacia ka reaguar shumë shpejt ndaj Francës. Kroatët nuk kanë pritur më gjatë por kanë barazuar shifrat në minutën
Barça tallet me Chelsea, “heqin qafe” mefushorin për të marrë një "yll" Raportohet se Barcelona është e interesuar të blejë yllin e Chelseas, francezin Ngolo Kante. Sipas “Sky Sport” Barce
BBC tallet me Edi Ramën: Dikush ka harruar të marrë këpucët (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ia ka dalë sërish të tërheqë vëmendjen falë atleteve të bardha në takimet zyrtare. Kryeministr
Lojtari i Meksikës tallet me Neymarin: Po tani kush po shkon në shtëpi Mesfushori i Meksikës, Andres Guardado, ka thumbuar Neymarin pas eliminimit të Brazilit nga Kupa e Botës, duke iu hakmar
Deschamps flet për Uruguajin dhe tallet me Argjentinën Didier Deschamps në prag të çerekfinales ndaj Uruguajit ka folur për këtë përballje duke thënse do të tregohen të vëmend
Gjiganti europian tallet keq me trajnerin serb pasi e shkarkoi Klubi portugez Sporting e ka mbrojtur vendimin për ta shkarkuar trajnerin serb, Sinisa Mihajlovic, vetëm nëntë ditë pasi
“Mbylle gojën se të mbyt ndonjë mizë”, Rama e tepron ndaj komentuesit Kryeministri Edi Rama shuhet për zellin që e karakterizon në rrjte sociale. Ai shpesh përplaset në rrjete sociale me
Legjenda e Francës "tallet" me Neymar Neymar shumë herë ka rënë "pre" e sulmeve që e akuzojnë si stimulues dhe mer shumë faulle të paqëna. Tashmë edhe leg
Klubi francez "tallet" me lojtarët e PSG Paris Saint Germain duket se nuk do ta nisi mbarë sezonin e ardhshëm dhe gjithashtu problemet me "Fair Play" financiar v
Marcelo tallet me Cristiano Ronaldon (FOTO LAJM) Lojtari i Brazilit, Marcelo është tallur me shokun e tij të skuadrës, Cristiano Ronaldo, për shkak të mjekrës së lënë ng
Ligji i ri, kush tallet me Rusinë, paguan... 135 euro gjobë Për Rusinë organizatore të Botërorit, ndeshja debutuese kundër Arabisë Saudite përfundoi me buzëqeshje dhe festë, pavarë
Sergio Ramos tallet me Ronaldon pas penalltisë së fituar ndaj Spanjës (VIDEO) Penalltia që Cristiano Ronaldo fitoi pas kontaktit me Nachon në ndeshjen mes Portugalisë dhe Spanjës, është kthyer si se
Eric Cantona tallet keq me Neymarin Eric Cantona njihet për karakterin e tij dhe batutat e pafundme që ka në bagazhin e tij. Edhe si lojtar francezi ka
Edi Rama “tallet” me Lionel Messin (FOTO LAJM) Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, njihet si një fans i madh i futbollit, i cili është tifoz me Juventusin për sa i pë
Neymar tallet keq me Serbinë (VIDEO) I ftuar në emisionin “Copa90”, sulmuesi i PSG është tallur keq me Serbinë, me të cilën Brazili do të luajë në Kupën e Bo
Ministri serb tallet me Haradinajn pas incidentit me gruan Serbët nuk e mbështesin formimin e Ushtrisë së Kosovës, dhe as do të formojnë Ushtrinë e Kosovës, dhe jo vetëm sepse ësh
Oriola “tallet” publikisht me Noizyn, publikon çastin qesharak Modelja shqiptare e shumë komentuar, Oriola Marashi është bërë tashmë pjesë e "OTR" me të cilët po punon për debutimin e
Sergio Ramos tallet me lojtarët e Liverpoolit Sergio Ramos ka reaguar pas sulmeve të shumta që ka marrë, si personazhi që dëmtoi Salah dhe Karius në finalen ndaj Real
Profesori i moshuar ngel studentët 23 herë, a është Anjshtajn apo tallet me studentët? Studentët e FIEK-ut akuzojnë profesorin Ilir Limani për padrejtësi gjatë vlerësimit Luljeta Gashi, studente e vitit të
Zaev tallet me kryetarin e opozitës: Ka qenë asistent i babait të tij Pas thuajse dy dekada, mbahet debat i parë publik në TVM1, ku u përballen Kryeministri i Maqedonisë dhe lideri i opozitë