999 rezultate për

tallet

Momente tensioni, mbrojtësi tallet keq me sulmuesin (VIDEO) Edhe pse vetëm një ndeshje miqësore, nuk ka kaluar pa tensione sfida mes shteteve fqinje, si Amerikës dhe Meksikës.
Rrjeti tallet me CR7: Nudo para pasqyrës, më i bukur se Messi (FOTO LAJM) Sulmuesi i Stoke City, Peter Crouch në librin e tij, "Si të bëhesh një futbollist" ka thumbuar keq shumë lojtarë dhe një
Mustafa tallet me idenë e Lutfi Hazirit Qesharake, absurde dhe nënçmim e ka konsideruar, ish-kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, idenë se Serbia mund t’i japë
Presidenti i Sampdorias tallet me De Laurentiis Sampdoria mposhti Napolin me rezultatin 3-0 në sfidën e vlefshme për javën e tretë të Serisë A. Gregoire Defreli dhe
Motra e Ronaldos "tallet" me Modric-in dhe UEFA-n (FOTO LAJM) Luka Modric mbrëmjen e djeshme është vlerësuar si lojtari më i mirë i sezonit që lamë pas. Por jo të gjithë bien dak
Roma tallet me Interin, reagimi i tyre "nuk vlen" Faqja zyrtare e Romës në “Tëitter” pak ditë më parë ka shpërndarë disa foto ku tallej keq me Interin. Bëhet fjalë p
Gafë e pafalshme, e gjithë Turqia po tallet keq me këtë vajzë Ndonjëherë pritjet tejkalojnë realitetin, dhe kjo është një gjë e mrekullueshme. Ashtu si në rastin e kësaj loje në Turq
Griezmann tallet keq me Ramos dhe Real Madridin (FOTO LAJM) Atletico Madrid mbrëmjen e djeshme kanë mundur bindshëm Real Madridin dhe janë kurorëzuar si kampionët e Superkupës së E
Roma tallet keq me Barcelonën (VIDEO) Së fundmi Roma ka arritur të sigurojë shërbimet e mesfushorit francez, N’Zonzi nga Sevilla. Pas këtij transferimi në
Gary Neville vazhdon të tallet me Shaqirin, kjo është ironia e tij (VIDEO) Gary Neville vazhdon me kritikat kundër Xherdan Shaqirit. Madje as paraqitja e mrekullueshme që Shaqiri bëi në debut
Në pritje te rinovimit të Hysajt, De Laurentis tallet me menaxherin e lojtarit Dilemat në lidhje me të ardhmen e Elseid Hysjat kanë marrë fund tashmë. Për lojtarin u konfirmua se ai do të qëndrojë të
Kjo ishte e rëndë! Gazetarja e njohur tallet keq me Luana Vjollcën (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Luana Vjollca duket se këtë verë nuk do ndalet. Pas suksesit të bashkëpunimit me Bujar Qamilin
Olti Curri tallet keq me reperin shqiptar: Kur bën ky çerri si përdhunues Gazetari dhe opinionisti Olti Curri është një nga personazhet më të ndjekur në rrjetet sociale, i cili tërheq gjithmonë
Pogba tallet keq me anglezët pas fitimit të Botërorit (VIDEO) Franca pas 20 vitesh është bërë përsëri Kampione Bote pasi mundi Kroacinë me rezultat 4-2. Pas kësaj fitorje, në skua
Fantastike Kroacia, "tallet" në zonën franceze dhe barazon rezultatin (VIDEO) Kroacia ka reaguar shumë shpejt ndaj Francës. Kroatët nuk kanë pritur më gjatë por kanë barazuar shifrat në minutën
Barça tallet me Chelsea, “heqin qafe” mefushorin për të marrë një "yll" Raportohet se Barcelona është e interesuar të blejë yllin e Chelseas, francezin Ngolo Kante. Sipas “Sky Sport” Barce
BBC tallet me Edi Ramën: Dikush ka harruar të marrë këpucët (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ia ka dalë sërish të tërheqë vëmendjen falë atleteve të bardha në takimet zyrtare. Kryeministr
Lojtari i Meksikës tallet me Neymarin: Po tani kush po shkon në shtëpi Mesfushori i Meksikës, Andres Guardado, ka thumbuar Neymarin pas eliminimit të Brazilit nga Kupa e Botës, duke iu hakmar
Deschamps flet për Uruguajin dhe tallet me Argjentinën Didier Deschamps në prag të çerekfinales ndaj Uruguajit ka folur për këtë përballje duke thënse do të tregohen të vëmend
Gjiganti europian tallet keq me trajnerin serb pasi e shkarkoi Klubi portugez Sporting e ka mbrojtur vendimin për ta shkarkuar trajnerin serb, Sinisa Mihajlovic, vetëm nëntë ditë pasi