999 rezultate për

tallet

Pedagogia maqedonase kalon kufirin, tallet me viktimat e aksidentit (FOTO LAJM) Profesoresha e Fakultetit Juridik në Universitetin e Shkupit, Biljana Vankovska, është tallur me tragjedinë e djeshme në
Ylli i Liverpoolit tallet me Manchester United pas humbjes ndaj PSG (FOTO LAJM) Sulmuesi i Liverpoolit, Sadio Mane, shijoi disfatën e mbrëmshme të kundërshtarëve të tij në Premier League, Manchester U
Ramos tallet me Atletico Madrid (FOTO LAJM) Fitorja e Real Madridit 3-1 ndaj Atletico Madridit është festuar në gjithë botën nga tifozët madrilenë, ndërsa një tifoz
Shqiptari më i kërkuar tallet keq me policinë greke Aleksandro Mata apo i njohur ndryshe si Eno Mata, 32 vjeç është një nga shtetasit shqiptar më të kërkuar në Greqi. M
Del një hajdut që tallet me policinë, tenton të vjedhë komisariatin (VIDEO) Një burrë nga Oregon ra në prangat e policisë pasi tentoi të vidhte një biçikletë në hyrjen e një stacioni policor në Gl
Për t'mos u humbur, rrjeti tallet me ministrin e shkarkuar Niko Peleshin (VIDEO) Ditën e djehsme, kryeministri Edi Rama i suprizoi të gjithë me zëvndësimin e 7 ministrave më të rëndësishëm të qeverisë.
Shaqiri tallet "keq" me armikun e tij, videoja bëhet virale (VIDEO) Xherdan Shaqiri, mbrëmjen e djeshme ka shkëlqyer kundër Manchester United, duke i dhënë fitoren Liverpool vetëm falë dyg
Fisi tallet me Albin Kurtin, krenohet që ju bashkua dialogut me Serbinë Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Fisnik Ismali, është tallur me ish-kryetarin e partisë së tij, Albin Kurti. Ismaili p
Mario Balotelli tallet me Thomas Myllerin (FOTO LAJM) Thomas Muller sulmuesi Bayern Munich, në ndeshjen ndaj Ajax-it në mesjavë kreu një faull skandaloz ndaj Maximilian Ëob
Thiago Silva tallet me Neymarin (VIDEO) Neymar dhe Kylian Mbappe kanë qenë çështja e ditëve të fundit në lidhje nëse do të luajnë apo jo në ndeshjen e sotme për
Rama shkon me brekushe në Vlorë, por tallet me lapsusin e Lulzim Bashës (VIDEO) Kryeministri Rama shkoi me brekushe sot në Vlorë për të nderuar flamurin (shiko galerinë), por kjo nuk e ka ndaluar që t
Shpërthen Sane, tallet me mbrojtësit e West Hamit (VIDEO) Manchester City ka shënuar edhe golin e tretë ndaj West Ham. Goli i tretë ka ardhur nga talenit i Manchester City, S
Krimineli më i famshëm i momentit, rrjeti tallet me fotot e tij (FOTO LAJM) Një i arrestuar për trafik droge në Florida, është bërë "viral" në rrjet. Bëhet fjalë për Charles Dion McDoëell, 31
Rama tallet përsëri me "shqiponjën": Horror në hyrje të Tiranës (FOTO LAJM) Në një postim në Twitter, kreu i qeverisë Edi Rama ka ironizuar kryetarin e Partisë Demokratike, Lulzim Bashën. Kryem
Neymar kopjon Mourinhon, braziliani tallet me Mbappen (FOTO LAJM) Pasi ishte Carlo Ancelotti ai që e imitoi i pari tashmë është radhe e Neymarit që të bëjë të njëjtin veprim si Jose Mour
Mesfushori i Real Madridit tallet me ekipin (FOTO LAJM) Real Madrid arriti që të fitonte ditën e djeshme në La Liga, me rezultatin 2-0 ndaj Real Valladolidit, pas asaj disfate
"Kujdes qimen se e hëngre tiganin kokës", moderatorja e njohur tallet me shef Renaton (FOTO LAJM) Renato Mekolli është kthyer në një nga personazhet më të komentuar në rrjet pas shafqjes në shoWn televiziv të gatimit.
Lampard tallet me Hazardin: Ka frikë të përballet me ekipin tim Ish-legjenda e Chelseat, tani trajner i ekipit Derby County, Frank Lampard, ka lavdëruar yllin e ekipit londinez, Eden H
Shkëlqeu në "El Clasico", Alba tallet me Real Madrid pas fitores “El Clasico është ndeshje e veçantë për të gjithë katalanasit dhe unë kam qenë këtu që në moshë të vogël”, ka thënë Alba
Luis Suarez tallet me Realin në përfundim të ndeshjes Luis Suarez ishte lojtari që shkëlqeu sot në ndeshjen “El Classico” midis Barcelonës dhe Realit të Madridit të zhvilluar