999 rezultate për

tallet

"Qeveria po tallet me futbollin", Tare: Juventusi më ka shërbyer si shembull! Krenari të luaja me Pirlon, Baxhon dhe Guardiolën Igli Tare është drejtuesi tipik, ndoshta më i zoti mes “ndërtuesve të skuadrave”. Ai di se si të ngrejë në këmbë pjesë-p
Marko Materaci tallet me Juventusin: Edhe nëse e fitojnë Champions-in… Ish-mbrojtësi i Interit dhe kombëtares italiane, Marko Materaci, nuk ka nguruar të “thumbojë” Juventusit në këto ditë të
"Kthej flokët siç i kishe, dukesh si pornostar", Lukaku tallet me shokun e skuadrës (FOTO LAJM) Elozhet e radhës për Lautaro Martinez, tallja me Marcelo Brozovic dhe dashuria për Inter-in. Ka qenë një Romelu Luka
BATUTAT/ Rama tallet me Bashën: Kur kam Lindën përballë them "ku je o Lul"! Kryeministri Edi Rama gjatë fjalës së tij në Kongresin e Partisë Socialiste nuk i ka kursyer edhe batutat me në qendër g
I dhuroi fitoren në sekondat e fundit, Mourinho tallet me Son (VIDEO) Heung-Min Son ishte padyshim heroi i Tottenham pasditen e sotme në përballjen me Aston Villën, pasi koreano-jugori shëno
Barcelona tallet me Bakambu, lojtari merr avionin për vizitat mjekësore por Abidal anulon gjithçka (FOTO LAJM) Para zyrtarizimit të talentit të Bragës, Trincao, i cili do t’i bashkohet Barelonës pas 1 korrikut, “blaugranat” praktik
Klopp tallet keq me Mourinhon (VIDEO) Jurgen Klopp njihet si një nga trajnerët më të suksesshëm në futboll, teksa ia ka dalë ta rikthejë edhe Liverpoolin në m
SKANDAL/ Komisioneri i dehur tallet me banorin: Flas unë me Tërmetin Një banor i fshatit Mërqi në Krujë ka denoncon një skandal me vlerësuesit e përzgjedhur për evidentimin e dëmeve të tërm
Atalanta "tallet" me Milanin, bergamezët i afrohen top 4 (VIDEO) AC Milan assesi të këndellet. Ata arritën të qëndronin tri ndeshje pa u mposhtur, megjithatë Atalanta ia prishi këtë “re
Shaw shfrytëzon rastin, tallet me Lukakun (FOTO LAJM) Mbrojtësi i Manchester Unitedit, Luke Shaw, e mirëpriti Romelu Lukakun në Ligën e Evropës, pasi Interi s’arriti të kuali
Berlusconi tallet keq me Milanin Kalimi i Monzës në Serie B është thjesht çështje kohe. Klubi i ri i Silvio Berlusconit po zhvillon një kampionat super n
"Kush është kjo dhëmbë kalbura!" Noizy ofendon dhe tallet keq me gazetaren shqiptare (FOTO LAJM) Noizy i ka hapur rrugë një tjetër sherri në publik me moderatoren dhe gazetaren e njohur Dasara Karaiskaj. Ka qenë re
E mposhti 3-1, kështu tallet tani Levante me Barcelonën (FOTO LAJM) Barcelona u mposht 3:1 nga Levante të shtunën pasdite dhe sikur mos t’i mjaftonte kjo, kampioni në fuqi i La Ligës u tal
Arta Dade tallet me parlamentin e opozitën e re: Hajde hajde si ka vajt puna Ish-ministrja e Jashtme, Arta Dade ka komentuar zhvillimet politike në Shqipëri. E ftuar këtë të mërkurë në rubrikën
Mposhtën PSG-në, skuadra e Arbër Zenelit tallet publikisht me Realin (FOTO LAJM) Reims djë në mbrëmje befasoi PSG-në duke e mposhtur 2-0 në "Parc des Princes". Skuadra e Arbër Zenelit bëhet skuadra
Të gjithë u impresionuan nga fjalimi i saj, Trump tallet me aktivisten (VIDEO) Presidenti Donald Trump postoi një deklaratë tallëse ndaj aktivistes 16-vjeçare e cila tërhoqi vëmendjen e gjithë botës
Kryediplomati çek tallet me Presidentin e tij: Tha se nuk e donte Kosovën se na rrahu në futboll Reagime të ashpra në vetë Çekinë ka shkaktuar deklarata e presidentit Millosh Zeman se e do Serbinë por nuk e do Kosovën
Ronaldo tallet me Renato Sanchez, shikoni veprimin anormal të portugezit (VIDEO) Kombëtarja e Portugalisë është duke bërë përgatitjet e fundit para se të vijë në Beograd. Në kryeqytetin serb, kampio
Shorti i i rezervoi Barcelonën, Dortmund tallet me katalanasit (FOTO LAJM) Skuadra e Dortmundit do të luaj kundër Barcelonës në fazën e grupeve në Ligën e Kampioneve. Në Grupin F përveç tyre m
E PADËGJUAR/ "Barcelona nuk e do Neymar-in, thjesht po tallet me PSG-në" Frank Leboeuf, kampioni i botës më Francën në vitin 1998, beson se Barcelona nuk ka gjasë të transferojë Neymar-in, por