999 rezultate për

tallet

Mafia italiane "tallet" me ministrat shqiptarë: Korrupsion total, biznes pa tendera! Dosja hetimore me mbi 1000 faqe mbi të cilën në Itali u ekzekutua më 21 janar 2021 megaoperacioni i antimafias italiane
Avokatja tallet me emërimin e Çuçit: Pas një burri të suksesshëm, qëndron një grua e divorcuar! Avokatja Enida N. Bozheku ka ironizuar me emërimin në detyrë të ministrit të Brendshëm, Bledi Çuçi. Ajo ka pastuar në
Olsi Rama: Ishin 600 vetë në stadium. Tallet menaxheri shkodran: Janë mësuar duke numëruar vota, ishin 60! Drejtori i Partizanit Olsi Rama eshte ankuar pas ndeshjes se sotme ndaj Vllaznise te humbur 0-1 duke u ndalur tek numri
Nuk i mjaftoi që e eliminoi nga "Champions", Shakhtar tallet keq me Interin (FOTO LAJM) Sikur të mos i mjaftonte fakti që e hoqi Interin nga "Champions League" dhe "Europa League", Shakhtar Donetsk vjen me nj
"Ia ofrojnë falas", Augsburgu tallet keq me Granit Xhakën dhe nuk e pranon: Kini pak respekt për ne Granit Xhaka nuk është duke kaluar një moment të mirë te Arsenali dhe ndeshja e fundit kundër Totenhemit bëri që kritika
Murinjo i pandreqshëm, tallet me ndeshjet e kombëtareve: Javë e mahnitshme, siguri absolute Zhoze Murinjo nuk ndryshon kurrë. Trajneri portugez është gjithmonë ironik me batutat e tij dhe prej kohësh në Insta
Rama tallet me Bashën e opozitën: Jeni "tapë topi"! Kryeministri Edi Rama i ka quajtur “Tap-Topi”, deputetët e opozitës parlamentare. Gjatë fjalës sot në Kuvend, Rama tha s
Braçe tallet keq me Bashën: Sa bëjnë 6×7+25 prill? Kryetari i opozitës Lulzim Basha njihet për gafat e tij, sidomos në aritmetikë. Zv. kryeministri, Erion Braçe, është
Kryemadhi u "qa" te naftëtaret se ka portofolin bosh, grevistja: Me kë tallet ajo?! (VIDEO) Teksa vijon grava e urisë së naftëtarëve të Uzinës së Ballshit, kryeministri Rama bëri thirrje që të heqin dorë nga grev
Presidenti i Fiorentinës tallet me Juven: Një emigrant i gjorë erdhi dhe financoi familjen Agnelli Kalimi i Federiko Kiezës nga Fiorentina te Juventusi nuk është pritur mirë nga tifozët e skuadrës së qytetit të Firences
Gjobë për maskë, tallet Kryemadhi: Do e "hajë" Meta! Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi e ftuar në emisionin "Kjo Javë" në News24 ka folur për vendimin më të fundit të kryemi
Tedi Blushi i përgjigjet Ramës: I sëmurë psiqik! "Cili kryeministër në botë tallet me varfërinë dhe mjerimin që i ka shkaktuar popullit të tij? Vetëm një i sëmurë psiqik
E la në stol, tani që u largua e quan spektakolar, Zidane tallet keq me Bale Zinedine Zidane tha se Gareth Bale ka qenë spektakolar për Real Madridin, ndërsa konfirmoi se klubi është në bisedime me
"7x7 janë 42", Halit Valteri tallet me gafën e famshme të Bashës në Tik Tok (VIDEO) Deputeti i opozitës Halit Valteri së fundmi në Tik Tok ka publikuar një video me gafën e famshme të kryedemokratit Lulzi
Neymar tallet keq me Leipzig, shpërthen festa në dhomat e zhveshjes (VIDEO) PSG mposhti gjermanët e Lajpcig me rezultatin 0-3, duke i eliminuar në gjysmëfinalen e Ligës së Kampioneve. Një suks
Braçe tallet publikisht me Bashën: Nuk mbahet maska kështu or qyq! Zv. kryeministri Erion Braçe, ka ironizuar kryedemokratin Basha, ku në një vizitë zyrtare në Kosovë është detyruar të mb
Kolo Toure ka shtuar peshë, Mourinho tallet me të para ndeshjes ndaj Leicesterit (VIDEO) Kolo Toure ka shtuar peshë, Mourinho tallet me të para ndeshjes ndaj Leicesterit Një nga momentet më të mira në botën
Ylli i Juventusit tallet me Lazio dhe Interit me foton e hedhur në "Instagram" (FOTO LAJM) Lazio u mposht me rezultatin 3-2 nga Atalanta, ndërsa Interi u ndal në shtëpi në një barazim 3-3 ndaj Sasuolos. Pikër
Grida Duma "tallet" me Ramën: Ai përrallis, ne do të qeverisim Shqipërinë Ish-deputetja e PD Grida Duma deklaroi në “Byro Politike” Partia Demokratike është në momentin e saj historik për të mar
Qytetarët në protestë, Rama gjen kohë të tallet me Bashën: Ai është artisti më i madh! Ndërkohë që qindra mijëra njerëz janë mbledhur para Ministrisë së Brendshme për të protestuar për shembjen e teatrit, kr