999 rezultate për

talenti

Vogëlushja kuksiane pushton zemrat e shqiptarëve (VIDEO) Daniela është vetëm 13-vjeç dhe jeton në qytetin verior të Kukësit. Ajo pasi mori pjesë në “The Voice Kids” vuri në p
Barcelona sfidon Bayernin për talentin 18-veçar Barcelona e Bayern Munich janë vënë në ndjekje të talentit të Ajaxit të Amsterdamit, Matthijs de Ligt. 18-vjeçari po
Fjolla Morina nuk qenka vetëm këngëtare, sapo na njohu me talentin e saj të ri (VIDEO&FOTO) Këngëtarja Fjolla Morina me veprimet që bën nuk ka si t'i ikë vëmendjes. Por Fjolla nuk qënka vetëm këngëtare ajo sap
Ra dëborë pas 4 vitesh, japonezët "shkrijnë talentin" në skulpturë (FOTO LAJM) Në Tokio ra dëborë për herë të parë pas katër vitesh dhe kjo çoi në një kolaps të transportit dhe shkaktoi shumë problem
Talenti shqiptar kërkohet nga skuadra e madhe e Serie A Të shumtë janë telentet e rinj shqiptarë që po spikasin në futbollin Italian. Një ndër ta është edhe futbollisti Kom
Sampdoria kërkon me çdo kusht talentin me origjinë shqiptare Klubi italian i Sampdorias është duke përgatitur një goditje për në merkaton e verës. Siç raporton “Sky Sport” skuad
Milan refuzon oferten e parë për talentin e tyre Milan ka refuzuar të huazojë në Genoa yllin e skuadrës, italianin Manuel Locatelli. Por, skuadra nga milani ka refuzu
Ky është ish-lojtari i Bayer Leverkusenit që vdiq si dëshmor i Shtetit Islamik Sot që janë mbushur 5 vite të plota nga historia e trishtë e Burak Karan, rrjetet sociale kanë bërë bujë të madhe duke e
Manchester United udhëheq garën për talentin e Benficas, Umaro Embalo Klubi anglez i Manchester United po monitoron talentin e skuadrër portugeze, Benifcas, Umaro Embalo "Djajtë e Kuq" mu
Shiu ndërpret lojën, tenistja shfrytëzon momentin për të treguar talentin e fshehur (VIDEO) Gjatë duelit të gjermanes Andrea Petkovic me zvicerianen Belinda Bencic filloi një shi i cili shkakoti dhe ndërprerje të
Mediat italiane e bëjnë të kryer, super talenti nënshkruan me Juventusin Sipas mediumeve Sportitalia, Sky Sport Italia dhe Tuttosport, Juventusi është në prag të arritjes së një marrëveshje për
Ishte pa ekip por u ftua nga Panucci, talenti shqiptar tani ka shansin e artë në duar Pasi shkëputi ne verë marrëdhenien me Kaiserslauternin, që militon në Bundesligën e dytë në Gjermani, Naser Aliji ka mbe
Talenti i Kombëtares Shpresave transferohet në Portugali tek Varzimi Agim Zeka hap një kapitull të ri në karrierën e tij futbollistike. Mesfushori 19-vjeçar i lindur në Drenicë është huazua
Talenti shqiptar habit Bayernin me performancën e jashtëzakonshme në miqësore (VIDEO) Bayern Mynchen ka zhvilluar sot një miqësore për fazën përgatitore të dimrit duke fituar me shifrat 5-3 kundër ekipit të
Juventus dërgon skautët në Portugali për talentin e Portos Juventusi njoftohet se ka dërguar skautët për të parë djaloshin e Portos, Diogo Dalot, por ai ka një klauzolë lirimi pre
Barcelona dhe talenti që e ka nisur më mirë se Messi Barcelona është mësuar që të rrisë talente të mëdhenj, ndonëse José Arnaiz është 22-vjeçar dhe debutimin me skuadrën e p
Inter dhe Chelsea përplasen për talentin Martinez Lautaro Martinez është një nga talentet e fundit të futbollit argjentinas që ka tërhequr vëmendjen e klubeve të mëdha të
Barcelona me një komunikatë zyrtare për talentin francez, Ousmane Dembele (FOTO LAJM) Ousmane Dembele është gati përfundimisht për të luajtur për Barcelonën pas më shumë se tre muaj e gjysmë. Barcelona m
Tek Altetiko yjet marrin valixhet, pas Griezmanit bëhet gati dhe talenti tjetër Krahas Antione Griezmannit, që duket me valixhet gati, Diego Simeone po përgatitet për largimin e një tjetër ylli të eki
Strakosha zëvendësuesi i emrave të mëdhënj në Itali Thoma Strakosha në ndeshjen me Fiorentinën ku ai dha kontributin e tij në kualifikimin e bardhekaltërve në gjysmëfinale