999 rezultate për

talenti

Ish-talenti i Tiranës, bën debutimin në LaLiga Mervil Ndokyt u transferua një vit më parë, tek klubi i Getafes në La Ligan spanjolle, me klubin bardheblu që bëri një n
Arsenali hidhet në sulm për talentin gjerman të Schalkes Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger ka bërë mesfushorin e Schalke 04, Max Meyer si një objektiv kryesor në merkaton e ve
Tottenham vihet pas talentit të Napolit Tottenham mendon seriozisht për Amadou Diawara. Mesfushori 20-vjeçar i Napolit shihet si investimi më i mirë për mes
Sulmuesi brazilian i Realit trullos kundërshtarin me një driblim magjik (VIDEO) Vinisius Junior është talenti i madh pasi posedon disa cilësi të jashtëzakonshme. Sulmuesi brazilian u ble që në mos
Talenti i frikshëm i kësaj vajze do t'ju lërë gjithë natën pa gjumë (VIDEO) 19 vjeçarja nga Kanadaja, Isobelle Carmichael filloi ta zhvillonte talentin e saj shumë kohë më parë mesa mundësi që ki
Chelsea e gatshme të përfshijë Michy Batshuayin për talentin amerikan Christian Pulisic Dëshira e Borussias Dortmund për të nënshkruar me Michy Batshuayi mund të ketë disa largime në merkaton e verës. Bets
Federata Kosovare presion FSHF-së për talentin 18-vjeçar Federata e Kosovës dhe ajo e Shqipërisë, së fundmi po përplasen për talentin Edon Zhegrova. 18-vjeçari, i lindur në Gje
Njihuni me talentin e ri që do të bëhet shumë shpejt i Barcelonës Sipas “Mundo Deportivo”, Barcelona pritet të nënshkruajë me 18-vjeçarin e Watfordit, Juan Camilo Hernandez. Talenti ë
Juventus bën prapaktheu për lojtarin sapo dëgjon klauzolën, Milani vazhdon shpreson Besohet se Milani ka shfaqur interesim për talentin e Flamengos, Lincoln, i cili ka një klauzolë prej 30 milionë euro.
Talenti 19-vjeçar i huazuar i Realit, po çmend Hollandën me driblimin e tij (VIDEO) Një driblim i Martin Odegaard gjatë fundjavës së kaluar është ndër më të klikuarat në rrjetet sociale. Futbollisti 1
Gjigandët anglezë hidhen në sulm për talentin e Bayer Leverkusenit Leon Bailey është zbulimi i vitit në kampionatin gjerman Bundesliga. Sulmuesi i talentuar nga Xhamajka ka shkëlqyer k
Talenti i Kombëtares U-21 tregohet vendimtar në Greqi duke kualifikuar ekipin e tij Fiorin Durmishaj i skuadrës së 21-vjeçarëve kuqezi shënoi dy gola shumë të bukur në fitoren 4-1 të Panionisit ndaj Lamia
Klubet evropiane dëshirojnë talentin e Schalkes Më pak se tetë klube evropiane e dëshirojnë mesfushorin e talentuar të Schalkes, Max Meyerin. Talenti gjerman po spik
Një shqiptar në Sanremo, kush është talenti që na përfaqëson Sanremo 2018 mbërriti. Festivali i Këngës italiane nis sot në mbrëmje. Nga pallati Ariston i qytetit të Sanremos, do
Talenti madrilen dëshiron përfshirjen në marrveshjen me Hazardin “Diario Gol” raporton se Asensio ka biseduar me presidentin e Real Madridit, Florentino Perezin, rreth një transferimi t
Justin Kluivert refuzon kalimin tek Manchester United Mediat britanike raportojnë se Justin Kluivert ka refuzuar mundësinë e transferimit te gjiganti i Ligës Premier, Manches
Talenti shqiptar befason Skënderbeun, firmos me klubin kroat Emri Sahiti ka qenë një emër i lakuar për t’ju afruar Skënderbeut në këtë merkato, por talenti shqiptar ka zgjedhur të f
Interi mposht Realin e Madridit në garën për talentin Në Argjentinë konsiderohet si një nga talentet më të mëdhenj të futbollit amerikano-jugor, është 20-vjeç dhe aktualisht
Orët e fundit të merkatos vendimtare për Kaçen, talenti ndryshon ambient Merr fund telenovela Ergys Kaçe. Në ditën e fundit të merkatos mesfushori i kombëtares shqiptare u transferua zyrtarisht
Talenti shqiptar debuton në Bundesligë Mesfushori shqiptar, Elvis Rexhbecaj, i lindur në fshatin Gjonaj të Prizrenit, debutoi dje në Bundesligë, me fanellën e