999 rezultate për

talenti

Shënoi dy gola, FIFA shpërblen talentin e Kylian Mbappes Franca është kombëtarja e parë që arrin në çerekfinale të Kupës së Botës në Rusi, pasi mposhti Argjentinën me rezultatin
Talenti i frikshëm i kësaj vajze do t'ju lërë gjithë natën pa gjumë (FOTO LAJM) 19 vjeçarja nga Kanadaja, Isobelle Carmichael filloi ta zhvillonte talentin e saj shumë kohë më parë mesa mundësi që kis
Nuk u duhet, Liverpool nxjerr në shitje talentin britanik Liverpooli e ka nxjerrë në shitje sulmuesin anglez, Daniel Sturridge, dhe nuk do të kërkojë më shumë se 17 milionë euro
Real Madrid 45 milion euro për talentin brazilian E përditshmja spanjolle "AS" raporton se Real Madrid ka arritur një marrëveshje me talentin brazilian Rodrygo. Rodryg
Juventus hedh sytë nga talenti i Ajaxit Juventusi ia ka vënë syrin mbrojtësit të talentuar të Ajaxit, Matthijs De Ligt Sipas tuttosport, kjo lëvizje vë në pi
Loew nuk e grumbulloi për Botëror, ku gjendet tani talenti i Gjermanisë (FOTO LAJM) Një nga surprizat më të mëdha në këtë prag Botërori ka qenë lënia jashtë kombëtares gjermane e talentit Leroy Sane. Y
Talenti 15-vjeçar i Barcelonës blihet nga Arsenali Sipas raportimeve në mediat spanjolle Arsenal ka mposhtu Liverpool në garë për talentin e akademisë së Barcelonës dhe ka
Rrëfimi rrëqethës i talentit shqiptar në Greqi: Sërvitesha pa u ngrënë, pasi nuk kisha lek Mendoi se në Greqi do të gjente parajsën, por nga plumbat e Vlorës dhe situata kaotike në Shqipëri, Fiorin Durmishaj u p
Vajza e Elsa Lilës një zonjushë e vërtetë, paska trashëguar talentin e këngëtares (FOTO LAJM) Elsa Lila, megjithëse këngëtare shumë e talentuar në Shqipëri e përtej saj, nuk ka qenë shpesh personazh i mediave rozë.
Zyrtare: Talenti i Portos transferohet tek Manchester United Manchester Unitedi zyrtarisht ka transferuar mbrojtësin e Portos, Diogo Dalot. 19-vjeçari i Portugalisë i është bashk
Interi hidhet në sulm furishëm për talentin e Seria A Interi është duke kërkuar t’i mposhtë Napolin dhe Juventusin në garë për t’i siguruar shërbimet e talentit italian të Fi
Zyrtare: Talenti kosovar vazhdon me Milanin Futbollisti kosovar, Ismet Sinani, ka vazhduar kontratën me klubin e Milanit. Futbollisti kosovar ka rinovuar deri më
Livorno hedh "grepat" nga talenti shqiptar Realdo Fili ka përfunduar në axhendën e klubit të Livornos. Skuadra e sapongjitur në Serinë B ka marrë informacionet
Inter hidhet në sulm për talentin brazilian Malcom Interi thuhet se është i interesuar për mesfushorin e Bordeaux, Malcom duke ofruar një shumë prej 50 milionë euro. Br
Real Madrid zyrtarizon blerjen e parë, nënshkruan me talentin brazilian Real Madridi ka kompletuar transferimin e talentit, Rodrigo Rodriguez. Ai ka nënshkruar një kontratë për gjashtë vjet
Roma bën goditjen e parë në merkato, nënshkruan me talentin kroat Roma ka njoftuar se ka bërë goditjen e parë zyrtare në këtë merkato. Lojtari i ardhur në kryeqytet është Ante Koric, që
Perez e ftoi në fushë, djali i Marcelos tregon talentin e tij (VIDEO) Marcelo është një nga lojtarët më të mirë aktualisht në botë në rolin e tij. Por, kaçurrelsi ka një djalë që po ndjek
Real Madrid refuzon 150 milion euro për talentin spanjoll Agjenti i Marco Asensio-s ka deklaruar se ai dhe klubi i Real Madridit kanë refuzuar dy oferta të majme për të shitur As
Talenti i Wolfsburgut zgjedh Kosovën Mesfushori i Wolfsburgut, Elvis Rexhbecaj, ka zgjedhur të përfaqësojë Kosovën. Edhe pse i rritur jashtë, 20-vjeçari n
Kristal Abazaj fiton çmimin si talenti më i mirë i Kategorisë Superiore Ashtu si çdo edicion në Kategorinë Superiore, shoqata “Sporti na Bashkon”, ka shpallur lojtarët më të mirë të vitit.