999 rezultate për

takim

"Marrëveshje si ajo me Egjiptin", çfarë shkruajnë mediat greke për takimin Rama-Mitsotakis Ashtu sikundër është raportuar edhe më herët, sot dhe nesër kryeministri Edi Rama do të takohet në Ggreqi me homologun g
Pas takimit të agjentit me drejtuesit e klubit "zikaltër", vendoset e ardhmja e Lautaros Inter ka marrëveshje me Lautaro. Agjenti i Lautaro Martinez ka mbyllur sot takimin me krerët e skuadrës së Inter, në
Do të ndajnë detin? Zbardhet axhenda e takimit Rama-Mitsotakis Forumi “The Economist” që do të mbahet në Athinë të martën dhe të mërkurën e javës që vjen, do të shërbejë dhe si mundës
5 këshilla për takime dashurie gjatë pandemisë me koronavirus Kjo është një kohë e shkëlqyeshme për të përdorur aplikacione dhe data virtuale, thonë ndërmjetësit për çiftet. Emma
"Nuk fjeta gjithë natën", Vuçiç rrëfehet për takimin në SHBA Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vucic në një intervistë në televizionin publik RTS, ka thënë se vendi i tij nuk ka pasu
Mustafa, Haradinaj dhe Limaj në takim Tre kryetarët e tri partive më të mëdha të koalicionit qeverisës janë në një takim aktualisht. Isa Mustafa i LDK-sa,
Hapja e kazinove, Paloka flet për një takim misterioz mbrëmë të kryeministrit Rama Ish-deputeti Edi Paloka ka akuzuar kryeministrin Edi Rama se mori vendimin për të lëjuar hapjen e kazinove pas një marrë
Situata me COVID-19, Filipçe në takim me mjekët e rinj Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe majti sot një takim me mjekët e rinj, nga të cilët 51, nga ata që kanë marrë lice
Pas Shtëpisë së Bardhë, sot takimi i nivelit të lartë Kosovë-Serbi në Bruksel Si pjesë e marrëveshjes gjithëpërfshirëse për normalizimin e marrëdhënieve midis Kosovës dhe Serbisë, takimi do të trajt
Rihapet takimi, Dardanët realizojnë supergol (VIDEO) Kosova ka ngushtuar në 1-2 shifrat ndaj Greqisë. Është Berisha ai i cili realizoi një supergol brenda zonës teksa po
Takim në nivel ekspertësh mes Kosovës e Serbisë në Bruksel Të shtunën dhe të dielën, në selinë e Shërbimit të jashtëm të Bashkimit Evropian zhvillohen takimet mes Kosovës dhe Serb
Hoti zbulon takimin e radhës me Vuçiç: Kjo nuk është marrëveshje finale Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti ka folur nga Amerika për nënshkrimin e marrëveshjes me dy vendet duke thënë se ësh
Ekipi i Kosovës vonohet për takimin me Trump, tërheqja e Haradinaj shkaktoi përplasje brenda delegacionit Delegacioni i Kosovës ende nuk është nisur nga hoteli ku janë duke qëndruar për në Shtëpinë e Bardhë. Kjo ka ndodhur për
Takimi në Shtëpinë e Bardhë, Vuçiç bën gati dhuratën e çmuar për Trump Në takimin që do të zhvillohet sot në Shtëpinë, Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç ka bërë gati një dhuratë për pres
Grenell plot shpresë për takimin Kosovë-Serbi Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti dhe presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç vijojnë ditën e dytë të takimeve në Sht
Takimi për zgjedhjet, Rama me maskë përballë Metës Kryeministri Edi Rama ndodhet në Presidencë bashkë me kreun e grupit parlamentar të PS Taulant Balla për të diskutuar pë
Dule pas takimit me Metën: Zgjedhjet të mbahen në datën më të shpejtë që lejon kushtetuta Kreu i PBDNJ, Vangjel Dule pas takimit që ka zhvilluar me presidentin Meta ka kërkuar gjithashtu datën më të shpejtë të
Donald Trump merr pjesë në takimin Kosovë-Serbi në Shtëpinë e Bardhë Presidenti amerikan Donald Trump do të jetë i pranishëm në momentin e nënshkrimit të marrëveshjes mes Kosovës e Serbisë
Takimi Kosovë-Serbi në SHBA, bisedimet vazhdojnë edhe sot Takimi mes delegacionit të Kosovës dhe të Serbisë vijon këtë të premte ditën e dytë të takimeve në Shtëpinë e Bardhë.
Rama konfirmon pjesëmarrjen, nesër takim me Metën Kryeministri Edi Rama konfirmon pjesëmarrjen për të marrë pjesë në takimin e thirrur nga Presidenti Meta, ku do të flite