999 rezultate për

takim

Përfundojnë pjesët e para të takimeve të Ligës së Kampionëve, ja rezultatet Kanë përfunduar pjesët e para të takimeve të Champions League. Skuadra e Barcelonës ka shkuar në pushim me epërsi pre
Zhbllokohet sfida, shënon Juventus (VIDEO) Juventus e ka nisur mjaft mirë pjesën e dytë ndaj Dynamo Kiev. Bardhezinjtë kanë zhbllokuar takimin me Alvaro Moratën
Zgjedhjet e 25 prillit, Rama takim me drejtuesit e PS-së Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka mbledhur këtë të martë drejtuesit politikë të PS në qarqe në takimet e përjavshme
Rikthehet Champions, këto janë ndeshjet e ditës së sotme (FOTO LAJM) Për shkak të pandemisë dhe rrethanave të krijuara, edicioni i sivjetëm ka nisur me vonesë por megjithatë me një ngarkesë
Ministrja e Arsimit pret në takim Ambasadoren Yuri Kim Ministrja e Arsimit Evis Kushi ka pritur në takim ndihmës Sekretaren e Shtetit për Çështjet e Arsimit dhe Kulturës të SH
VV-Lajçakut: Në takim me Kurtin nuk është përmendur Asociacioni Lëvizja Vetëvendosje thotë se në takimin me emisarin e BE’së, Miroslav Lacakun, nuk ka qenë temë Asociacioni. Ndrysh
Çfarë ndodhi?! Ana shpërthen në lot në takimin me Fatjonin Ky takim, ndryshe nga se u mendua, ishte më së shumti një takim sqarues e jo romantik, pasi dyshja kishte disa hatërmbet
Naftëtarët sërish pa një përgjigje, përfundon pa sukses takimi Përfundon pa sukses takimi i naftëtarëve me përfaqësuesit e firmës, e cila pretendon se ka
"Të ofroj s*ks të mirë", Fjorela e "Përputhen" vihet në siklet gjatë takimit (FOTO LAJM) Fjorela ishte në një takim me Beratin, takim ky që shkoi mjaft mirë. Gjatë bisedës ata diskutuan mbi shumë tema duke cek
Klopp "buzëqesh" para takimit me Evertonin, ka të gatshëm dy yjet e skuadrës Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp mori një lajm të shkëlqyeshëm sot para derbit me Everton. Gjegjësisht, Sadio Mane
Kujtim Gjuzi i kërkon publikisht takim Jozefina Topallit: Jo vetëm miq në Facebook! Kryetari i Partisë Konservatore, deputeti i Kuvendit Kujtim Gjuzi, është padyshim një ndër politikanët më të komentuar n
Muriqi - Immobile pritet të luajnë së bashku në takimin ndaj Dortmundit Vedat Muriqi ende është në pritje për të luajtur te Lazio nën urdhërat e tajnerit Simone Inzaghi. Ylli i Kosovës Veda
Thyen rekordin 9-vjeçar të Leo Messit, Neymar i pandalshëm te Brazili Brazili nuk u përmbajt ndaj Bolivisë, kundërshtar të cilit i shënoi 5 gola në sfidën e parë të eliminatoreve të Katar 20
Trazohen ndjenjat! Andi hedh sytë nga Shqipja, Tea "e zhgënjyer" Takimi në dukje “i dështuar” mes Andit dhe Teas, bëri që kjo e fundit të kërkonte pushim për javën që vjen, duke mos zgj
"Pa të brendshme në takim", Shqipja e "Përputhen" vihet në siklet (FOTO LAJM) Pas një seance në palestër, Shqipja dhe Arbi shkuan në një qendër masazhi. Por kjo gjë rezultoi një moment sikleti
"8 orë", Elita Rudi rrëfen publikisht takimin e parë me Gjikon (FOTO LAJM) Elita Rudi ishte e ftuar në “5 datat” ku ka folur për njohjen me Gjiko, të cilin e ka njohur falë emisionit të saj. A
Woww! Elita flet për njohjen me Gjikon: Takimi i parë zgjati 8 orë! Elita Rudi ishte e ftuar mbrëmjen e sotme e ftuar në “5 datat” ku ka folur për njohjen me Gjiko, të cilin e ka njohur fa
Tryeza e takimit të qeverive Shqipëri-Kosovë me një slogan domethënës Sot tek Pallati i Kongreseve në Tiranë po zhvillohet takimi mes dy qeverive Shqipëri-Kosovë nën një slogan domethënës.
"I palarë", modelja shqiptare e zhgënjyer nga takimi me Gabriel Garko (FOTO LAJM) Deklarata e aktorit italian, Gabriel Garko ku pranoi para ish të dashurës së tij, Adua del Vesco se është gay nuk zhgënj
Historike: Ferencvaros i Myrto Uzunit kualifikohet në Champions, shqiptari shënon por i anulohet goli Ferencvarosh kualifikohet ne grupet e Champions League. Skuadra hungareze ku luan edhe futbollisti i kombëtares shqi