999 rezultate për

takim

"Sa nuk u puth në buzë me Saimirin", plasin thumbat mes vajzave të "Love Story" (FOTO LAJM) Njëra prej vajzave që pati një takim me “princin modern”, Saimirin, në “Love Story” ishte Einxhëll. Gjatë takimit, aj
Puthje e përkëdhelje pas mullarit, takimi i pazakontë i Melisës dhe Mevlanit (FOTO LAJM) Melisa dhe Mevlani kanë realizuar takimin e tyre të dytë, një takim që nuk është parë ndonjëherë më parë. Melisa, e c
"A je eksituar ndonjëherë", Fationi vë në iklet Sindin në takimin e parë (FOTO LAJM) Zgjedhja e Sindit për një takim me Fationin i ka habitur të gjithë, por megjithëse u cilësuan si dy tipa të ndryshëm, S
Nuk e bindi as takimi "hot", Saimiri eleminon vajzën që nuk e priste askush (FOTO LAJM) Kaloi një takim mjaft të nxehtë në dhomën e masazhit me Enxhin, madje edhe u surprizua nga ajo në skenën e kërcimit, por
Fationi i bën pyetjen e sikletshme Sindit në takim: A je eks*tuar ndonjëherë? Zgjedhja e Sindit për një takim me Fationin në "Përputhen" në Top Channel, i ka habitur të gjithë, por megjithëse u cilë
Si asnjëherë më parë, Halit Valteri tregon me kë politikane shqiptare do të dilte në takim Mbrëmë në “Shiko Kush LUAN”, me autore e moderatore Luana Vjollca i ftuar ishte një nga deputetët e Kuvendit të Shqipëri
Rinis dialogu mes Kosovës dhe Serbisë, detajet nga takimi i ardhshëm Para raundit të ri të bisedimeve, kryeministri Avdullah Hoti është shprehur, se Kosova në dialog, nuk po i bën favore Se
"Po më gënjeve të vë vizën", çfarë ndodhi në takimin e plotë mes Kejdës dhe Saimirit Nata e tretë e spektaklit “Love Story” në TV Klan, rezervoi shumë surpriza dhe të papritura, teksa Saimiri i ftoi vajzat
Nxehet situata në "Love Story", çfarë ndodhi në takimin intim mes Saimirit dhe Enxhit (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme në "Love Story" në Tv Klan, Saimiri ftoi njërën ndër vajzat, Enxhin në një dhomë masazhi. Vajza i
Man United rihap takimin (VIDEO) Man United ka ngushtuar shifrat n ë 2-1 ndaj Southampton. Është Bruno Fernandes ai që realizoi në minutën e 60. /alb
Çfarë ndodhi në takimin e shumë pritur Ana-Fation: Ta kam prerë biletën vetëm vajtje (FOTO LAJM) Publiku priti gjithë kërshëri takimin sqarues mes Anës dhe Fatjonit, takim ky që ishte i destinuar të realizohej javën e
Paradoksi në Kategorinë e Parë, në tetë takime, 6 ekipe nuk kanë stadiume Kategoria e Parë ka probleme të mëdha, dhe siodmos me infrastrukturën! Disa herë është thënë nga Sektori i Garave në
Vdekja e Maradonës, përlotet Papa: Takimet me të, të jashtëzakonshme (VIDEO) Bota e sportit në zi për vdekjen e futbollistit argjentinas, Diego Armando Maradona, konsideruar nga shumë njerëz si loj
U tha se mbrohej nga CIA, nipi i Kim Jong-Un zhduket pas takimit me agjentët (FOTO LAJM) Nipi i sundimtarit të Koresë së Veriut Kim Jong-un, Kim Han-sol u pa për herë të fundit në aeroportin e Taipeit. Dysh
Super Uzuniiiiiii, ndëshkon Juventusin (VIDEO) Myrto Uzuni i ka realizuar Juventusit në Torino. Përballja ndaj ndaj Ferencvaros hapet keq për skuadrën e Andrea Pir
​Mustafa kundër zgjedhjeve, paralajmëron takim për postin e presidentit Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka paralajmëruar se javën e ardhshme do të takojë partitë politik
Inter-Real Madrid takim edhe për merkaton Interi dhe Reali i Madridit do të përballen nesër në mbrëmje në “San Siro”, në një ndeshje kyç për fatin e të dyjave në
E braktisi në takimin e parë, Sindi surprizon me vendimin e saj për Mevlanin (FOTO LAJM) Mevlani dhe Sindi ishin në qendër të “Për’puthen” ditën e djheme, pas takimit të tyre, ku kishte ndodhur një e papritur.
Braçe thirrje qytetarëve: Më rëndë se kurrë, a doni të izolohemi sërish?! "Gjithcka e kishim dhe e kemi ende ne në dorë; e di që është e vështirë kështu, por duhen kufizuar patjetër takimet jash
Mevlani i foli për puthje në buzë, Sindi "frikësohet" dhe largohet nga takimi (FOTO LAJM) Edhe pse takimi mes Sindit dhe Mevlanit shkoi mjaft mirë, një episod në momentet e fundit të saj, ndryshoi komplet rrjed