999 rezultate për

takaj

Ardjan Takaj zbulon ekipin ku do transferohet Berisha Më në fund është zbuluar ekipi se ku do të transferohet Bernard Berisha. Mesfushori nga Peja që shkëlqeu tek Skënderbeu
Berisha: 99.9% do largohem, Takaj: Shesim për t’u forcuar Një tjetër lojtar që pret të largohet në merkaton e janarit nga Skënderbeu është Bernard Berisha, i cili këmbëngul se ës
Takaj flet per akuzat e "Federbet": S'ka fakte, mediat e ekzagjëruan Presidenti i Skënderbeut, Ardian Takaj ishte i ftuar në emisionin “Procesi Sportiv” ku sqaroi dyshimet që janë ngritur n
Presidenti i Skënderbeut ironizon raportin e “Federbet” Ardjan Takaj, presidenti i Skenderbeut ka ironizuar me raportin e “Federbet”, qe ka ngritur dyshime te forta se Skendebr
Takaj premio në rast barazimi me Sportingun Pas barazimit në kampionat, këtë të enjte Skënderbeu do ndeshet me Sportingun e Lisbonës, ndeshje e vlefshme për Ligën e
Takaj: Luajtem si të barabartë ndaj Lokomotivës Presidenti i Skënderbeut, Ardjan Takaj, përgëzon futbollistët e tij për paraqitjen e zhvilluar. Kreu i klubit korçar ndi
"Çmendet" Takaj: 100 mijë euro premio për një barazim në Moskë Ecuria e Skënderbeut natyrisht që ngjall vetëm optimizëm në kampin bardhekuq, ku të gjithë janë të kënaqur me në krye pr
“Çmendet” Takaj, 20 mln pas Bylisit Presidenti i korçarëve Ardian Takaj e ka ndjekur ndeshjen Skënderbeu-Tirana (2-1), në tribunën VIP, duke respektuar homo
Ja gjesti i madh i presidentit të Skënderbeut për ndeshjen kundër Besiktas Ndeshja e Europa League mes Skënderbeut dhe Besiktasit nuk ishte e veçantë vetëm për klubin nga Korça, por për gjithë fu
Takaj trondit korçarët: Në janar të gjithë yjet do të shiten Pas ndeshjes së fituar kundër Kukësit, presidenti i Skënderbeut Ardjan takaj ka folur për Supersport, duke zbuluar gjëra
Takaj: Po bëjmë llogaritë vetëm për Champions Presidenti i Skënderbeut, Ardian Takaj e priti me qetësi shortin e fazës Play-Off të Champions League, duke e pranuar se
"Çmendet" Takaj: 1 milion euro nëse kalojmë në turin tjetër Kualifikimi historik për në turin e Playoff-it ka bërë që presidenti i Skënderbeut të hapë arkat, pasi d o t'i mbushë s
Olayinka shfaqet sërish, rikthehet te Skënderbeu Sulmuesi Peter Olayinka i zhdukur prej shumë kohësh, me shumë gjasa deri të hënën do t'i bashkohet skuadrës korçare të S
Takaj 500 mijë euro për kualifikimin Edhe pse jo vendimtare, ndeshja dhe rezultati i sotëm i Skënderbeut në “Zimbru Arena” ndaj moldavëve të Milsamit, ka vle
Godet Trepça '89, merr Olayinkan e Skënderbeut Trepça '89 ka bërë goditjen më të madhe në merkaton që u mbyll të hënën në mesnatë. Skuadra nga Mitrovica ka siguruar sh
Skënderbeu, dy goditje nga Flamurtari (FOTO LAJM) Kur pritet që të hidhen idetë e para në lidhje me merkaton bardhekuqe, pas një takimi kokë më kokë mes Takajt dhe Josës,
Mentor Zhdrella te Skënderbeu? Skënderbeu mbetet skuadra shqiptare më aktive në merkato, ku përveç rinovimit me pjesën më të madhe të futbollistëve që
Skënderbeu: Po negociojmë me Salihin Skënderbeu vazhdon të ndjekë nga afër pistat për të marrë në ekip një bomber shqiptar. Pak ditë më parë, gjatë një inter
Skënderbeu, Takaj: I lumtur me barazimin Barazimi në Baku me Neftchi ishte objektivi i Skënderbeut në këtë sfidë të turit të dytë eliminator të Champions League.
Skënderbeu, 3 kandidatë për sulmin (FOTO LAJM) Tre sulmues të huaj janë në garë për një kontratë me klubin e Skënderbeut. "Panorama Sport" ka zbuluar dje bisedimet më