999 rezultate për

takaj

Takaj në delir: Tani duam të dobinojmë në grupin e Europa Leagues Nuk i ka mbajtur dot emocionet e kualifikimit drithërues, ashtu si gjithë të pranishmit në “Elbasan Arena”, në fakt. Por
Dyshimet për trukime, Takaj thirret sërish në Prokurorinë e Tiranës Prokuroria e Tiranës vijon të punojë mbi dosjen e trukimeve të Skënderbeut në Europë. Ditën e sotme është paraqitur sëri
Takaj i nervozuar: Jorgji e kishte ndarë mendjen, arbitrimi skandaloz Ardjan Takaj vijon të jetë i revoltuar pas ndeshjes me Kukësin. Presidenti korçar është i acaruar me arbitrin Enea Jorgj
Beteja nis nga stomaku, Gjici dhe Takaj kapen "mat" bashkë para finales (FOTO) Sot në orën 17:30 do të luhet sfida që do të vendos kampionen për sezonin 2016/17 mes Kukësit dhe Skënderbeut. Dy presid
Takaj përgatit "çekun" në rast fitoreje ndaj Kukësit Skënderbeu kërkon t'i shkaktojë humbjen e parë Kukësit për këtë sezon, teksa presidenti i korçarëve do t’u komunikojë lo
Takaj ultimatum Skënderbeut: Ju na sollët në këtë situatë Situata në kampin e Skënderbeut pas tri barazimeve radhazi, por sidomos pas humbjes së dy pikëve në ndeshjen e fundit ku
Takaj dhe Gjici batuta pikante për titullin kampion Kjo fundjavë do të sjellë dhe supersfidën e Kategorisë Superiore mes Skënderbeut dhe Kuëksit, e cila vitet e fundit ka q
Gjici bëri një premtim nëse del kampion, ja si ja kthen Takaj Para pak kohësh, presidenti i Kukësit Safet Gjici, është shprehur se nëse Kukësi do të dalë kampion, atëherë do ta bëjë
Takaj: Kukësi kampion dimri, ne fitojmë titullin në fund Skënderbeu është kthyer në një superfuqi financiare ku veç të ardhurave nga pjesëmarrjet në Kupat e Europës, në arkat e
"Latifi mund të ishte lojtari më i shtrenjtë në Superligë" Në një deklaratë në emisionin “Zona Gol”, Ardjan Takaj zbuloi edhe detaje nga merkato. Ai foli për shitjen e Agim Zekës,
Prapaskena/ Skënderbeu refuzoi Crespon për Agostinellin Largimi i Mirel Josës në përfundim të sezonit të shkuar bëri që në Korçë të qarkullonin shumë emra të ndryshëm si pasues
Shkarkohet Agostinelli? Rriten pakënaqësitë e korçarëve ndaj trajnierit Humbjet e njëpasnjëshme kundër rivaleve të drejtpërdrejtë për titull kampion ka lëkundur postin e trajnierit te skuadra
Ky është sherri Takaj-Gjici në festën e FSHF-së (VIDEO) Mbrëmja gala e organizuar të hënën nga Federata Shqiptare e Futbollit ka “pajtuar” presidentin e Skënderbeut, Ardjan Tak
Demi mbështet Takajn: Gjyqtarët bëjnë estradë Edhe presidenti i Partizanit ka “sulmuar” gjyqtarin Lorenc Jemini pas ndeshjes Kukësi-Skënderbeu, që u zhvillua dje në “
Takaj e ka gjyqtarin: Jemini është i korruptuar Presidenti i Skënderbeut, Ardjan Takaj ka shpërthyer në akuza të forta ndaj arbitrit Lorenc Jemini, i cili gjykoi sfidën
Hapet sërish hetimi për Skënderbeun, reagon Ardjan Takaj Hetimi i UEFA-s ka shokuar sërish Skënderbeun dhe futbollin në Shqipëri pasi klubi korçar akuzohet sërish për trukime nd
"Po kryhet një sulm për të shkatërruar Skënderbeun" Pas raportit të UEFA-s se ekipi shqiptar i ‘Skënderbeut’ është i përfshirë në trukime ndeshjesh, Presidenti i skuadrës k
100 mijë euro për fitoren e titullit Prej dy ditësh në Vlorë qarkullon një thashethem se nëpërmjet një personi të njohur në kompnitë sportive janë paguar 100
Goditet Ardian Takaj Presidenti i klubit të Skëndërbeut Ardian Takaj është sulmuar gjatë ndeshjes që ekipi korçar po luante në "Niko Dovana"
Ardjan Takaj dhe Rudi Vata, plas sherri live në TV Ish-futbollisti i Kombëtares, Rudi Vata dhe presidenti i Skënderbeut kanë qenë të ftuar dje në emisionin “Ora Skaner” në