999 rezultate për

takaj

Gjici ngushëllon Takajn: Nuk kënaqem me dënimin me Skënderbeut Presidenti i Kukësit, Safet Gjici, nuk është aspak i kënaqur me vendimin që CAS ka dhënë dje, duke lënë jashtë Champions
Takaj për rastin e penalltisë: Këto i kemi shikuar edhe në Champions League I ftuar në emisionin Fair Play nga Enkeleida Zeko në News 24, presidenti i Skënderbeut, Ardjan Takaj, flet për situatën
Takaj: Tani presim vendimin e CAS-it Presidenti i Skënderbeut, Ardjan Takaj në fund të ndeshjes me Vllazninë tha se disa të rinjë nuk e meritojnë të jenë pje
Takaj nuk ka më durim: Fitojmë titullin në ndeshjen e radhës dhe i drejtohemi Europës Humori tek Skënderbeu u prish me dy humbjet radhazi të pësuara ndaj Kukësit dhe Laçit. Presidentit Ardjan Takaj bëri nëj
Takaj motivon skuadrën e tij: Ju dua në finale Presidenti i Skënderbeut, Ardjan Takaj u ka dhënë “bekimin” të tijve pak orë përpara nisjes të skuadrës në drejtim të Vl
Takaj i drejtohet me ironi Hygerta Sakos: Rivalët tanë janë ata që të flasin ty në vesh Ardjan Takaj ka qenë ironik dhe deri diku i ashpër me Hygerta Sakon pak më parë në emisionin “Rubrika Sportive” në RTSH.
Publikimi i mesazheve, Dervishi shfryn ndaj Takajt: Nuk i shpëton dot UEFA-s Vazhdon lufta në distancë mes Dritan Dervishit dhe presidentit të Skënderbeut, Ardian Takaj. Pas publikimit të bisedes p
Takaj nuk e ha presionin: Skënderbeu këtë vit në Champions Ardjan Takaj përmendi shumë tema teksa ishte i ftuar në Zona Gol. Ai e filloi nga fitorja në KAS, te dënimi i UEFA-s, e
Zbulohen prapaskenat, Skënderbeu publikon mesazhet e Dervishit ku shan Partizanin Klubi i Skënderbeut është revoltuar pa masë pas deklaratës së ish-drejtorit të Partizanit, ku thoshte ndër të tjera se S
Reagon presidenti Takaj: Jemi të pastër nga kjo histori Presidenti i Skënderbeut, Ardjan Takaj, ka reguar direkt pas dënimit të Skënderbeut nga UEFA. Ai ka thënë se klubi ës
Skënderbeu reagon publikisht pas lajmeve se Presidenti Takaj ndodhet në Zvicër për marrëveshjen Skënderbeut beson tek pafajësia e tij në lidhje me trukimin e ndeshjeve, teksa është në pritje të vendimit nga UEFA për
Reagon presidentit Takaj: Të gjitha akuzat që janë ngritur për Skënderbeun do të rrëzohen një e nga një Nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare të klubit, ka reaguar edhe presidenti i Skënderbeut, Ardijan Takaj, sipas të cili
Presidenti i Skënderbeut, Ardjan Takaj flet si për merkaton, gjendjen e skuadrës dhe për zgjedhjet presidenciale Pavarësisht se ekipi është në Antalia duke vijuar përgatitjet për rifillimin e kampionatit, president i Skënderbeut, Ard
Takaj: E mendoja fitoren sepse Dinamo e Kievit kishte 2-3 mungesa Presidenti i Skënderbeut u shpreh i kënaqur për fitoren e sotme ndaj Dinamos së Kievit pavarësisht se sipas tij kjo nuk
Presidenti i Skënderbeut flet për dënimin që i'u bëri UEFA Presidenti i Skënderbeut, Ardjan Takaj, ka folur në një prononcim për “Panorama Sport”, pas ndeshjes së djeshme, në lidh
Djali i presidentit Takaj, drekon me ish-presidentin e Barcelonës Në një foto të postuar në rrjetet sociale, Gerhard Takaj, djali i presidentit të Skëndërbeut Ardian Takaj, i cili është
Skënderbeu me 3 mungesa, Takaj vendos 100 mijë Euro shpërblim për fitoren Në “Elbasan Arena”, të enjten Skënderbeu do të synojë të marrë fitoren e parë në grupin B të Europa League në një ndeshj
Presidenti Takaj: Është vetëm një ndeshje futbolli dhe si e tillë, natyrisht që nuk ka vend për nacionalizëm Skënderbeu do të presë ditën e enjte në orën 21:05, Partizanin e Beogradit për sfidën që do të zhvillohet në “Elbasan Ar
Takaj: Do të zhvillohet një betejë e bukur, vetëm në askpektin sportiv Skënderbeu do të presë ditën e enjte në orën 21:05, Partizanin e Beogradit në sfidën që do të zhvillohet në “Elbasan Are
Takaj tregon dy premiot për fitore dhe barazim: Skënderbeu vetëm pa pikë mos dalë Skënderbeu do të ketë 100 mijë euro shpërblim në rast fitoreje në ndeshjen e sotme në Ukrainë kundër Dinamos së Kievit.