999 rezultate për

tahirit

Lidhja mes Sotës dhe Tahirit, gazetari tregon për varëset me diamante Gazetari i njohur investigativ Artan Hoxha i ftuar në News24 ka sqaruar edhe njëherë ceshtjen Tahiri dhe gjithashtu ka h
Dëshmia e plotë e Tahirit në gjyq: Mos ma bllokoni pasaportën Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri ka dalë ditën e djeshme para Gjykatës së Krimeve të Rënda për t’u njohur me masë
Shihni reagimin epik të Ramës kur i përmenden kushërinjt e Tahirit (VIDEO) Saimir Tahiri ishte një ndër politikanët më të preferuar të Ramës. Pavarësisht moshës së re, në mandatin e parë Rama
Sportiv e i qeshur, si e priti Tahiri vendimin për bllokimin e pasaportës (VIDEO) Ish-ministri i Brendshem Saimir Tahirit iu hoq sot pasaporta me vendim të Gjykatës së Krimeve të Rënda. Sipas Tahiri
Fundosi edhe Ermal Hoxhën, kjo është gjyqtarja që i bllokoi pasaportën Tahirit (FOTO LAJM) Ditën e sotme Gjykata e Krimeve të Rënda i bllokoi pasaportën ish-ministrit të Brendshëm Siamir Tahiri. Por kush
Paralajmërimi i fortë i Tahirit: Do të flas shumë shpejt! Ditën e sotme gjykata e Krimeve të Rënda ka vendour për bllokimin e pasaportës së Saimir Tahirit, i cili prej më shumë
Zbardhet dëshmia e Tahirit në gjykatë: Me fusni edhe në burg Gjykata e Krimeve të Rënda ka vendosur ditën e sotme të bllokojë pasaportën e ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri.
E FUNDIT/ Gjykata vendos kundër Siamir Tahirit Ditën e sotme Gjykata e Krimeve të Rënda ka vendosur bllokimin e pasaportës se ish-ministri të Brendshëm Saimir Tahirit.
Diamantë për gruan e 30 mijë euro për zgjedhjet, Tahiri arrin në prokurori Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri ditën e sotme është thirrur në Prokurorinë për Krimet e Rënda. Burime nga vendng
Dosja në prokurorinë e Katanias, si u menaxhua Audi i Tahirit nga grupi i Habilajve Emisioni Opinion nga Blendi Fevziu ka publikuar mbrëmjen e sotme përgjimin e zbardhur, ku Moisi Habilaj dëgjohet të përm
Avokati i Tahirit hedh poshtë aludimet për procedim penal të ish-ministrit në Itali Duke qenë se ditën e sotme u diskutua dhe u tha se dokumenti që Tahiri publikoi ku thoshte se në Itali nuk ka nisur një
Gabimet fatale në nxitim e sipër të Saimir Tahirit Ngjarjet u zhvilluan shpejt për Saimir Tahirin pasi i doli zyrtarisht emri në përgjimet e prokurorisë së Katanias për gr
Rrezikon më shumë se 14 vite burg, Saimir Tahiri do të gjykohet në Itali? Prej dy ditësh në media është rikthyer edhe më nxehtë çështja e Saimir Tahirit. Pas publikimit të fakteve të reja, p
Hetimet në Itali/ Avokati i Tahirit: Letra jonë, s’ka vlerë juridike Avokati i Samir Tahirit, Maks Haxhia në një lidhje telefonike me “Top Story” tha se letra e paraqitur nga ish-ministri
"Prokuroria e Katanias ka nisur procedim penal ndaj Saimir Tahirit" Prokuroria e Katanias ka nisur procedim penal ndaj ish-ministrit të brendshëm Saimir Tahiri. Kështu është shprehur,
Nga kostumi firmato tek gjerdani me diamante, zbardhen përgjimet e reja për Tahirin Çështja e Saimir Tahirit është kthyer sërish në qendër të vëmendjes dhe këtë herë më nxehtë se më parë. Fakte të rej
Orest Sota, prova e re kundër Tahirit Prova e cila ka bindur Gjykatën e Krimeve të Rënda që t’i ndalojë Saimir Tahirit daljen jashtë vendit dhe bllokimin e pa
Del përgjimi që fundos Saimir Tahirin (FOTO LAJM) Çështja e Saimir Tahirit është kthyer sërish në qendër të vëmendjes dhe këtë herë më nxehtë se më parë. Fakte të rej
Shullazi kërcënon prokuroren që kërkoi kokën e Tahirit: Kam inçizime për ty Ishtë një seancë me tension ajo e sotmja ku në sallën e gjyqin u paraqit si dëshmitare, noterja Aida Spahiu. Kjo e fu
Rëndohet situata e Tahirit, faktet e reja çojnë në bllokimin e pasaportës Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri nuk do të mund të udhëtojë më jashtë vendit pa marrë leje fillimisht nga Gjykata