999 rezultate për

tahirit

Plas "sherri" në komision e Tahirit, PD-PS debat për postin e kryetarit Ka kaluar me debate të ashpra mbledhja e Komisionit Hetimor për ish-ministrin Saimir Tahiri. Paloka ka akuzuar Felaj
A kërkojnë gjermanët "kokën" e Tahirit? Përgjigjet hapur Edi Rama Pak ditë më parë Rama udhëtoi drejt Gjermanisë ku u "gozhdua" nga deputetët e Bundestagut në lidhje me mos dhënien e apr
Jo "kokën" e Tahirit, Spartak Ngjela tregon kushtin e gjermanëve për Ramën Avokat Spartak Ngjela me anë të një postimi në Facebook shkruan se gjermanët kanë kërkuar jo dorëzimin e Tahirit por shk
A do t'a shesë Tahirin për Shqipërinë në BE? Sot flet Rama Kryeministri Edi Rama ditën e djeshme mbylli vizitën zyrtare në Berlin. Gjatë takimit deputetët gjermanë ngritën shqe
Marrëveshje me gjermanët, Rama shet Tahirin për hapjen e negociatave? Kryeminsitri Edi Rama udhëtoi dje drejt Gjermanisë ku takoi homologen e tij, Angela Markel. Mediat gjermane shkruajn
Deputetët e Merkelit kryqëzojnë Ramën për çështjen e Tahirit Votimi kundër në parlament nga maxhoranca për kërkesën e prokurorisë së krimeve të renda për arrestimin e ish ministrit
Bllokohet komisioni për çështjen e Tahirit Deputeti i PD Enkelejd Alibeaj, ka denoncuar se deputetët e opozitës nuk pajisen me çertifikata sigurie prej më shumë se
Gjermanët i kërkojnë "kokën" e Tahirit? Rama takim me Merkel Kryeministri Edi Rama ka uruar "mirmëngjes" shqiptarëve nga Gjermania. Rama ka përzgjedhur një foto nga vizita zyrta
Çani i bën pyetjen e sikletshme Tahirit, a ka marrë rrogë këto 6 muaj? Saimir Tahiri i ftuar në Zonë e Lirë, ka treguar se cfarë ka bërë në këto 6 muaj larg Kuvendit. Tahiri tha se ka pas
Thumbi i Tahirit sërish për Ramën: Fajin e ka sistemi Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri i ftuar në zonë e Lirë, ka rrëfyer të gjithë diskutimet që kanë qendë në qendër
Drejt arrestimit? Arian Çani tregon çfarë fshihet pas kërcënimit të Tahirit Gazetari Arjan Çani i ftuar në "360 Gradë" në Ora Neës ka "përkthyer" fjalët e ish-ministrit Saimir Tahiri pas seancës n
Rama i kthen përgjigje “kërcënimit” të Tahirit: Je rritur në hijen time Kryeministri Edi Rama i ftuar në Real Story ka sqaruar batutën që Saimir Tahiri përmendi ditën e sotme janë Kuvendit që
Rama vihet ngushtë për Saimir Tahirin: Të arrestohet nëse... Çështja e Saimir Tahirit është ende e pambyllur ndërkohë hetimet në Prokurorinë e Krimeve të Rëndë vazhdojnë. Kryemi
Do të fliste sot në Kuvend, merret vendimi i rëndësishëm për Tahirin Ditën e sotme Saimir Tahiri do të mbante fjalën në Kuvend, por që seanca u shkatërrua nga opozita. Mesa duket Prokuro
Brenda makinës superluksoze të Adelina Tahirit (FOTO LAJM) Një nga lajmet që bëri bujë të madhe mediatike ishte edhe martesa e këngëtares shqiptare nga Maqedonia, Adelina Tahiri m
Koka e Tahirit edhe njëherë në rrezik, gazetari italian rrëfen dëshminë e Moisi Habilajt Gazetari italian, Dario De Luca ka sqaruar njëherë e mirë një pjesë të dëshmisë që Moisi Habilaj ka dhënë para hetuesve
Kërkohet arrestimi i Arben Ahmetajt, Vangjush Dakos, Qazim Sejdinit dhe Saimir Tahirit Kreu i demokratëve Lulzim Basha ka reaguar për herë të parë sot edhe për arrestimin e kryebashkiakut të Lezhës, Fran Frr
Lidhja me trafikun e drogës, zbulohen emrat që kanë në dorë fatin e Tahirit Komisioni hetimor i propozuar nga opozita për ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri është miratuar rreth dhjetë ditë m
Fakte tronditëse: Del SMS që Moisi Habilaj i dërgoi kryepolicit të Tahirit në Vlorë? Ish-shefi i policisë së Vlorës, Jeald Çela, akuzuar për lidhje me Habilajt vijon të jetë në kërkim. Avokati i tij ka
Adelina Tahirit i dhuron bashkëshorti dhuratën me çmimin marramëndës (FOTO LAJM) Adelina Tahiri shpalli zyrtarisht fejesën vitin e kaluar dhe shumë shpejt ata u martuan në një ceremoni private me bashk