999 rezultate për

tahirit

Thumbi i Tahirit sërish për Ramën: Fajin e ka sistemi Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri i ftuar në zonë e Lirë, ka rrëfyer të gjithë diskutimet që kanë qendë në qendër
Drejt arrestimit? Arian Çani tregon çfarë fshihet pas kërcënimit të Tahirit Gazetari Arjan Çani i ftuar në "360 Gradë" në Ora Neës ka "përkthyer" fjalët e ish-ministrit Saimir Tahiri pas seancës n
Rama i kthen përgjigje “kërcënimit” të Tahirit: Je rritur në hijen time Kryeministri Edi Rama i ftuar në Real Story ka sqaruar batutën që Saimir Tahiri përmendi ditën e sotme janë Kuvendit që
Rama vihet ngushtë për Saimir Tahirin: Të arrestohet nëse... Çështja e Saimir Tahirit është ende e pambyllur ndërkohë hetimet në Prokurorinë e Krimeve të Rëndë vazhdojnë. Kryemi
Do të fliste sot në Kuvend, merret vendimi i rëndësishëm për Tahirin Ditën e sotme Saimir Tahiri do të mbante fjalën në Kuvend, por që seanca u shkatërrua nga opozita. Mesa duket Prokuro
Brenda makinës superluksoze të Adelina Tahirit (FOTO LAJM) Një nga lajmet që bëri bujë të madhe mediatike ishte edhe martesa e këngëtares shqiptare nga Maqedonia, Adelina Tahiri m
Koka e Tahirit edhe njëherë në rrezik, gazetari italian rrëfen dëshminë e Moisi Habilajt Gazetari italian, Dario De Luca ka sqaruar njëherë e mirë një pjesë të dëshmisë që Moisi Habilaj ka dhënë para hetuesve
Kërkohet arrestimi i Arben Ahmetajt, Vangjush Dakos, Qazim Sejdinit dhe Saimir Tahirit Kreu i demokratëve Lulzim Basha ka reaguar për herë të parë sot edhe për arrestimin e kryebashkiakut të Lezhës, Fran Frr
Lidhja me trafikun e drogës, zbulohen emrat që kanë në dorë fatin e Tahirit Komisioni hetimor i propozuar nga opozita për ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri është miratuar rreth dhjetë ditë m
Fakte tronditëse: Del SMS që Moisi Habilaj i dërgoi kryepolicit të Tahirit në Vlorë? Ish-shefi i policisë së Vlorës, Jeald Çela, akuzuar për lidhje me Habilajt vijon të jetë në kërkim. Avokati i tij ka
Adelina Tahirit i dhuron bashkëshorti dhuratën me çmimin marramëndës (FOTO LAJM) Adelina Tahiri shpalli zyrtarisht fejesën vitin e kaluar dhe shumë shpejt ata u martuan në një ceremoni private me bashk
Nga i preferuari në askush, Rama merr sulmin e radhës ndaj Tahirit Qeveria Rama ka larguar nga puna një drejtor të rëndësishëm. Gjatë një mbledhje të djeshme ka shkarkuar drejtorin e P
Lidhja e Tahirit me trafikun e drogës, Paloka drejtues i komisionit hetimor Komisioni hetimor i propozuar nga opozita për ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri duket se është miratuar. Komisi
Pa makeup dhe e lodhur! Çfarë i ka ndodhur Adelina Tahirit? (FOTO LAJM) Adelina Tahiri ka qenë së fundmi në vëmendjen e mediave jo vetëm për martesën e shumë komentuar me avokatin maqedonas, p
Samir Tahiri përsëri në makth, mund të fillojë hetim për lidhjet me Habilajt Parlamenti do të nisë këtë të hënë punimet e tij me një sherrnajë të pritshme, pasi në skenë do të dalë sërish emri i Sa
Vrasja e biznesmenit, një nga të arrestuarit mik i Saimir Tahirit Policia e Tiranës vuri në pranga ditën e sotme dy persona, të cilët dyshohen se janë autorë të vrasje së biznesmenit Mel
Thaçi vazhdon me dekorime, radha i erdhi Edita Tahirit Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi në vazhdën e dhënies së dekoratave për jubilar të dhjetëvjetorit të pavarësisë, e ka
Festë në familjen e Saimir Tahirit (FOTO) Sot është në ditë festë në familjen e ish ministrit të Brendshëm, Saimir Tahirit. Djali i tij i vetëm, Drini feston sot
Vëllai i Adelina Tahirit sapo na zbuloi gjininë e fëmijës së këngëtares (FOTO LAJM) Adelina Tahiri shpalli zyrtarisht fejesën vitin e kaluar dhe shumë shpejt ata u martuan në një ceremoni private me bashk
Një tjetër foto e Adelina Tahirit, na befason me fytyrën e saj (FOTO LAJM) Këngëtarja Adelina Tahiri u kurorëzua me të fejuarin e saj maqedonas Serjozha Markov dhe tani ka lënë qytetin e saj të l