999 rezultate për

tahirit

Tahiri nuk donte të ikte: Çfarë e detyroi në fund të jepte dorëheqjen Gazetarët e pranishëm në sallën ku u mbajt konferenca e pazakontë për shtyp e Saimir Tahirit, ku edhe la mandatin e depu
"Thuaj është Rama koka e drogës", kush ia sygjeroi këtë Tahirit Saimir Tahiri nuk do të jetë më deputet në Kuvendin e Shqipërisë. pak minuta më parë gjatë një konference për mediat
Të gjitha akuzat për Ramën, Xhafajn, Ilirin dhe Monikën: Fjalimi i plotë i Tahirit Saimir Tahiri nuk do të jetë më deputet! Pak minuta më parë ish-ministri i Brendshëm gjatë një konferencë për mediat
Plas "sherri" në komision e Tahirit, PD-PS debat për postin e kryetarit Ka kaluar me debate të ashpra mbledhja e Komisionit Hetimor për ish-ministrin Saimir Tahiri. Paloka ka akuzuar Felaj
A kërkojnë gjermanët "kokën" e Tahirit? Përgjigjet hapur Edi Rama Pak ditë më parë Rama udhëtoi drejt Gjermanisë ku u "gozhdua" nga deputetët e Bundestagut në lidhje me mos dhënien e apr
Jo "kokën" e Tahirit, Spartak Ngjela tregon kushtin e gjermanëve për Ramën Avokat Spartak Ngjela me anë të një postimi në Facebook shkruan se gjermanët kanë kërkuar jo dorëzimin e Tahirit por shk
A do t'a shesë Tahirin për Shqipërinë në BE? Sot flet Rama Kryeministri Edi Rama ditën e djeshme mbylli vizitën zyrtare në Berlin. Gjatë takimit deputetët gjermanë ngritën shqe
Marrëveshje me gjermanët, Rama shet Tahirin për hapjen e negociatave? Kryeminsitri Edi Rama udhëtoi dje drejt Gjermanisë ku takoi homologen e tij, Angela Markel. Mediat gjermane shkruajn
Deputetët e Merkelit kryqëzojnë Ramën për çështjen e Tahirit Votimi kundër në parlament nga maxhoranca për kërkesën e prokurorisë së krimeve të renda për arrestimin e ish ministrit
Bllokohet komisioni për çështjen e Tahirit Deputeti i PD Enkelejd Alibeaj, ka denoncuar se deputetët e opozitës nuk pajisen me çertifikata sigurie prej më shumë se
Gjermanët i kërkojnë "kokën" e Tahirit? Rama takim me Merkel Kryeministri Edi Rama ka uruar "mirmëngjes" shqiptarëve nga Gjermania. Rama ka përzgjedhur një foto nga vizita zyrta
Çani i bën pyetjen e sikletshme Tahirit, a ka marrë rrogë këto 6 muaj? Saimir Tahiri i ftuar në Zonë e Lirë, ka treguar se cfarë ka bërë në këto 6 muaj larg Kuvendit. Tahiri tha se ka pas
Thumbi i Tahirit sërish për Ramën: Fajin e ka sistemi Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri i ftuar në zonë e Lirë, ka rrëfyer të gjithë diskutimet që kanë qendë në qendër
Drejt arrestimit? Arian Çani tregon çfarë fshihet pas kërcënimit të Tahirit Gazetari Arjan Çani i ftuar në "360 Gradë" në Ora Neës ka "përkthyer" fjalët e ish-ministrit Saimir Tahiri pas seancës n
Rama i kthen përgjigje “kërcënimit” të Tahirit: Je rritur në hijen time Kryeministri Edi Rama i ftuar në Real Story ka sqaruar batutën që Saimir Tahiri përmendi ditën e sotme janë Kuvendit që
Rama vihet ngushtë për Saimir Tahirin: Të arrestohet nëse... Çështja e Saimir Tahirit është ende e pambyllur ndërkohë hetimet në Prokurorinë e Krimeve të Rëndë vazhdojnë. Kryemi
Do të fliste sot në Kuvend, merret vendimi i rëndësishëm për Tahirin Ditën e sotme Saimir Tahiri do të mbante fjalën në Kuvend, por që seanca u shkatërrua nga opozita. Mesa duket Prokuro
Brenda makinës superluksoze të Adelina Tahirit (FOTO LAJM) Një nga lajmet që bëri bujë të madhe mediatike ishte edhe martesa e këngëtares shqiptare nga Maqedonia, Adelina Tahiri m
Koka e Tahirit edhe njëherë në rrezik, gazetari italian rrëfen dëshminë e Moisi Habilajt Gazetari italian, Dario De Luca ka sqaruar njëherë e mirë një pjesë të dëshmisë që Moisi Habilaj ka dhënë para hetuesve
Kërkohet arrestimi i Arben Ahmetajt, Vangjush Dakos, Qazim Sejdinit dhe Saimir Tahirit Kreu i demokratëve Lulzim Basha ka reaguar për herë të parë sot edhe për arrestimin e kryebashkiakut të Lezhës, Fran Frr