999 rezultate për

tahirit

Maliqi ironizon Lleshajn: Je një ministër kukull, uroj të mos kesh fatin e Tahirit Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka replikuar nga Kuvendi me deputetin e opozitës Lefter Maliqi, pais ky i fundit e f
Denoncimi me foto i Saimir Tahirit, reagon policia Pas denoncimit të ish-Ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri, teksa publikoi dy foto të nje makine që terhiqte zvarrë një
Nga WC prej floriri te garderoba, brenda shtëpisë luksoze së Adelina Tahirit (FOTO LAJM) Adelina Tahiri është këngëtarja shumë e njohur shqiptare e cila është nënë e një djali me avokatin maqedonas, Serjozha M
Nga WC prej floriri te garderoba, brenda shtëpisë luksoze së Adelina Tahirit (FOTO LAJM) Adelina Tahiri është këngëtarja shumë e njohur shqiptare e cila është nënë e një djali me avokatin maqedonas, Serjozha M
Gjykata e ktheu në pikën "zero", avokati i Saimir Tahirit bën deklaratën e fortë Në emisionin, ‘Unpublished’ u trajtua procesi gjyqësor ndaj ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri, për të cilin Gjyk
Ish-ministri i del "në krah" Tahirit: Kjo është llogjikë, jo pasion Gjykata e Posaçme e Apelit për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar vendosi sot që të shtyjë me dy ditë të tjera seancën
KPK shkarkon nga detyra gjyqtaren e Saimir Tahirit Eshtë shkarkuar nga detyra anëtarja e gjykatës së Posaccme të Apelit për Korrupsion, Zn. Nure Dreni. Vendimin e ka m
Djali i Adelina Tahirit është rritur, tani i bën surpriza mamit (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Adelina Tahiri dhe bashkëshorti i saj janë prindër të një djali, të quajtur Jon. Këngëtarja ka
Dy vite në arrati, ish-shefi i policisë në Vlorë: Më donin bashkëpunëtor të Tahirit Zbardhet deklarata e ish-drejtorit të Policisë së Vlorës Jaeld Çela në Drejtorinë e Policisë së Tiranës, pas dorëzimit i
Pjesë e dosjes së Tahirit, dorëzohet në polici Jaeld Çela Ditën e sotkme është dorëzuar në Policinë e Tiranës, Jael Çela, ish-shef i policisë në Vlorë. Çela akuzohet për shpër
Në shtëpinë e Saimir Tahirit sot ka festë, poston foton e adhurueshme familjare (FOTO LAJM) Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri tashmë është shkëputur nga politika dhe duket më i lidhur se kurrë me familjen e
Me 5 muaj vonesë: Çohet në Gjykatë dosja e Saimir Tahirit dhe Jaeld Çelës Gjykata Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka dorëzuar ditën e djeshme në Gjykatën e Posaçme të Apelit dosjen
Shoqet e klasës së Tahirit, ministret e Ramës i bashkon festa e maturës '98 (FOTO LAJM) Matura e vitit 1998 e gjimnazit "Sami Frashëri" është mbledhur pas shumë vitesh duke festuar së bashku, nnë një hotel të
Prokurori amerikan sygjeron dënimin e Saimir Tahirit: Mesazh i mirë për shqiptarët Për prokurorin federal amerikan Gjon Junçaj dënimi i ish-ministrit Tahiri, është një mesazh i mirë për njerëzit. Në n
Dramë në familjen e Adelina Tahirit: Nusja tenton të vrasë dajon me çekan në kokë! (FOTO LAJM) Një dramë e vërtetë ka ndodhur në shtëpinë e pronarit të televizionit Era në Maqedoni, Avdulla Mehmetaj, i cili është da
Urimi ndryshe i Tahirit për vitin e ri, publikon foton e veçantë me djalin e vogël sh- ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri ka uruar të gjithë shqiptarët për vitin e ri. Ai ka zgjedhur një foto shumë t
Raportoi lidhjet e Tahirit me trafikun, gazetari italian: Më kanë kërcënuar me jetë "Jam kërcënuar dhe jam ofenduar në mënyrë të vazhdueshme..." Gazetari italian, Valerio Cataldi ka zbuluar për herë të
PËRGJIMET/ "Më tha Drini i madh...", "kunati i Shokut Xhemal": Bisedat e papublikuara mes Habilajve dhe babait të Tahirit Në fashikujt e vendimit për Saimir Tahirin, të cilin gjykata e Krimeve të Rënda e ka arsyetuar mjaft gjatë, rezultojnë e
Pësoi hemoragji cerebrale, zbulohet gjendja shëndetësore e avokatit të Tahirit Avokati Maks Haxhia ditën e djeshme u dërgua me urgjencë në spital pasi dyshohet se pësoi hemoragji cerebrale. Ditë
Zyrtare: Nisin hetimet për vëllanë e Xhafer Tahirit të LDK-së Kryeprokurori i Prokurorisë Themelore të Mitrovicës – Shyqyri Syla, ka urdhëruar Njësinë Rajonale për Hetimin e Krimit E