999 rezultate për

tahirin

U largua dy ditë nga Shqipëria, Prokuroria sqaron pse nuk e ndaloi Saimir Tahirin Pas një udhëtimi dy ditor drejt Gjermanisë ku vizitoi babain që po kurohet në një spital atje, Ish-ministri i brendshëm
Rezarta sulmon ashpër Tahirin: Për fajin tënd vajza ime po rritet pa baba Ditën e sotme, Rezarta Shkurta feston ditëlindjen. Ashtu si prej shumë vitesh, ajo e feston ditëlindjen krah vajzës
U largua nga Shqipëria, zbulohet dokumenti që nxjerr zbuluar Tahirin Ish-ministri i Brendshëm nën hetim, Saimir Tahiri u largua në Gjermani, udhëtim për të cilin avokati i tij nuk kishte di
Berisha: Ja dosja famoze, lidhja e Kodhelit me Tahirin në trafikun e drogës Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një postimi në Facebook ka bërë një tjetër denoncim në emër të ish-ministrit Sai
Berisha ironizon Ramën: E nisi Tahirin për të marrë pjesë në varrimin e Toto Rinës Pak pasi disa përfaqësues të Forumit Rinor të Partisë Demokratike vendosën qirinj pranë fotos së ish-bosit të mafias që
Tahiri u largua nga Shqipëria, reagon ish-kryeministri Pak pasi në media qarkulloi lajmi se ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri është larguar drejt Gjemrnaisë, ka ardhur me
Vetingu, në "sitë" dhe prokurori që do arrestonte Saimir Tahirin Ditën e sotme është hedhur shorti për Vettingun në Prokurorinë e Krimeve të Rënda për 3 prokurorë. Mësohet se do të
Rama i prerë: Nuk jam avokati i Tahirit, të përgjigjet para drejtësisë Çështja e Tahirit është pika kyçe në akuzat ndaj qeverisë Rama. ditën e sotme në Kuvend, Rama i është përgjigjur Bashës
Basha thumbon keq Ramën për Tahirin: Kur do të zhvishesh lakuriq? Kreu i PD-së Lulzim Basha në një deklaratë për mediat komentoi ashpër projektbuxhetin e qeverisë për 2018. Ndër të t
Basha sulmon Ramën për Tahirin: Populli do bëhet bashkë për të të fundosur Lulzim Basha ka deklaruar sot se arsyeja pse Tahiri nuk është arrestuar është fakti se njerëzit akoma nuk kanë bashkuar
Vajza e Azem Hajdarit merr në "mbrotje" Tahirin: Ai është viktimë Vajza e Azem Hajdarit, Rudina Hajdari me tone të ashpra ka akuzuar maxhorancën në lidhje me çështjen e Tahiri ku ka kërk
Kulla: Ja pse Edi Rama po e mbron Saimir Tahirin Analisti Ilir Kulla, pak minuta më parë, ka treguar arsyet se pse Edi Rama e ka marrë në mbrojtje ish-ministrin e Brends
Analisti: I kërkoi takim, ministri italian refuzon Tahirin Analisti Ilir Kulla ka deklaruar se ish-ministrin Saimir Tahiri e ka "braktisur" Italia. Kjo për shkak se sipas Kull
Gazetari: Rama të ndajë mendjen, do e braktisë apo jo Tahirin Gazetari investigativ Artan Hoxha i ftuar në emisionin “Top Story”, u shpreh se në Shqipëri duhet që të vijnë të huajt q
Gazetari që "kërcënoi" Tahirin: Makina ku u gjetën 800 mijë eurot nuk është e Orest Sotës Gazetari i njohur Basir Çollaku ka zbardhur detaje të reja në lidhje me çështjen e Saimir Tahirit. Prej disa ditësh
Gazetari “kërcënon” Tahirin: Gjej vend e futu pas kësaj dëshmie Gazetari i njohur Basir Çollaku ka zbardhur detaje të reja në lidhje me çështjen e Saimir Tahirit. Prej disa ditësh
Akuza e rëndë: Me kë takohet Rama në orët e vona të natës për çështjen Tahiri? Monika Kryemadhi ka sulmuar ashpër kryeministrin e vendit Edi Rama duke e akuzuar se po luan me fatin e vendit dhe se ak
Akademiku për Tahirin: As Enver Hoxha nuk ka folur si ai Akademiku Aurel Plasari ka komentuar ndër të tjera edhe arrestimin e biznesmenit Orest Sota në Elbasan të cilit iu gjet
Shkëlzen Berisha ironizon Tahirin: Të duhet ndihma e Joleza Kokës Rasti i biznesmenit që u arrestua me 800 mijë euro në makinë dhe 2 patenta të Tahirit në makinë, nuk ka lënë t'i shpëtoj
U kap me patentën e ish-ministrit, biznesmeni sqaron lidhjen me Tahirin Kreu i PD-së Lulzim Basha me anë të një postimi në Facebook ka denoncuar një skandal ku sipas tij një të riu në Elbasan