999 rezultate për

tahirin

Deklarata e gazetarit: Prokuroria e Katanias ka nisur hetim më vete për Tahirin Gazetari investigativ Artan Hoxha, i ftuar në News24 ka zbuluar detaje të pathëna në lidhje me ceshtjen Tahiri. Hoxha
Italiani nxjerr zbuluar Tahirin: Falsifikoi vendimin e prokurorisë së Katanias Emri i Saimir Tahirit për herë të parë doli nga dosja e Habilajve e Prokurorisë së Catanias. Për të vërtetuar që për
Nga kostumi firmato tek gjerdani me diamante, zbardhen përgjimet e reja për Tahirin Çështja e Saimir Tahirit është kthyer sërish në qendër të vëmendjes dhe këtë herë më nxehtë se më parë. Fakte të rej
Del përgjimi që fundos Saimir Tahirin (FOTO LAJM) Çështja e Saimir Tahirit është kthyer sërish në qendër të vëmendjes dhe këtë herë më nxehtë se më parë. Fakte të rej
Dhuratat me diamantë e 30 mijë eurot fundosin Saimir Tahirin Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri është rikthyer sërish në qendër të vëmendjes për shkak të akuzave të rënda që rën
Rrjeti tallet keq me Tahirin: Gruan e kam parë vetëm njëherë në dasëm (FOTO LAJM) Pas fakteve të publikuara dje në media në lidhje me bisedat private mes gruas së ish-ministrit Tahiri dhe biznesmenit Or
Përgjime e reja fundosin Tahirin: I blemë gruas së tij një gjerdan me diamantë Kur çdo gjë u mendua se u harrua dhe çështja e ish-ministrit Saimir Tahiri po mbyllej, përgjime dhe fakte të reja janë z
Fundi i pashmangshëm për Tahirin, zbulohen të vërtetat tronditëse Dita e sotme ka sjellë një ogur të keq për ish-ministrin e brendshëm Saimir Tahiri, të cilit i është sekuestruar pasapo
Shokuese, mediat greke akuzojnë Tahirin për gomonen me 1.6 ton drogë Policia greke publikoi të dielën pamjet e ndjekjes së gomones me drogë të nisur nga Shqipëria, në bordin e së cilës ndod
Eurodeputeti sqaron a do ketë arrestime të rëndësishme në Shqipëri, përmend Tahirin Eurodeputeti Eduard Kukan ka dhënë vlerësimin e tij në lidhje me faktin se institucionet evropiane po përdorin një reto
Rama: Arrestimi nuk do pranohej as për Berishën, nëse do kishte prova të tilla si për Tahirin I ftuar sot në 360 Gradë, Rama ka këmbëngulur se Tahirit nuk ia hoqën imunitetin pasi nuk pati prova të mjaftueshme dhe
Çollaku rrëfen arsyen qe mban peng Ramën dhe Tahirin Gazetari Basir Çollaku u shpreh sonte në studion e emisionit Opinion se rënia e avionit në Ishëm dhe Xibraka, janë dy ng
Rama nuk ndryshon qëndrim për Tahirin: Meriton fjalën vemje I ftuar në emisionin e Artur Zhejit, kryeministri Rama foli ndwr tw tjera swrish edhe pwr cwshtjen Tahiri. Zheji i b
Deputetja e PS-së udhëtoi me Tahirin në Audin që ai u kishte shitur Habilajve Një nga emrat e përzierë në cështjen Tahiri është edhe ish–zv/ministrja e Brendshme Elona Gjebrea, njekohesisht deputete
Kur drejtori i policisë në kërkim hante drekë me Saimir Tahirin (FOTO LAJM) Ditën kur u mor vesh që do të largohej nga drejtimi i Ministrisë së Brendshme, Saimir Tahiri bëri aktin e fundit të forc
Personi i katërt në kërkim ka lidhje të afërta me Tahirin Prokuroria për Krimet e Rënda nuk ka lëshuar tre urdhër-arreste, por katër të tillë për ish-drejtues të lartë të Policis
Rama mbron sërish Tahirin: Gjetja e patentave diku s'është faj Detaje te reja janë zbardhur nga takimi i Ramës me deputetët e komisionit të Ligjeve në Kryeministri. Pavarësisht se
Prokuroria zbardh provat: Pse dyshojmë se 863 mijë eurot e Sotës lidhen me Tahirin Prokuroria dyshon se 863 mijë eurot e gjetura në mjetin tip “Range Rover” të biznesmenit të arrestuar Orest Sota, lidhen
Gazeta austriake për Tahirin: Element kyç për integrimin në BE Tahiri tashmë është bërë një ceshtje edhe jashtë vendit pasi e përditshmja austriake Kurier i ka kushtuar një artikul
Ish-deputeti socialist ironizon Tahirin: Mos u mërzit! Ish-deputeti i PS-së Eduart Ndocaj, i njohur si "kaubojsi" ka gjetur momentin për të bërë ironi ndaj Saimir Tahirit me v