999 rezultate për

tahirin

Basha bën deklaratën e fortë: Seiti u ekstradua se pranoi të fliste për Tahirin Lulzim Basha, kreu i partisë Demokratike, i ftuar në emisionin “Studio e Hapur” ka deklaruar se Nezar Seiti është ekstra
I pari që akuzoi Tahirin për drogë, Zagani ka një mesazh për shqiptarët (VIDEO) Në protestën e sotme të opozitës mori pjesë "virtualisht" edhe ish-oficeri Dritan Zagani. Zagani është oficeri i parë
Hetimet për Saimir Tahirin do të zgjaten edhe 3 muaj Hetimet për ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri do të zgjaten edhe tre muaj. Vendimin e ka marrë sot, Gjykata e Krim
Rama tregon a ka folur më me Tahirin pas vendimit të Prokurorisë I ftuar në Ora News kryeministri Edi Rama ndër të tjera ka sqaruar njëherë e mirë nëse ka pasur më kontakte me Saimir Ta
Dokumenti që fundos Tahirin dhe konfirmon lidhjen me Habilajt (FOTO LAJM) PD i është rikthyer çështjes Tahiri duke nxjerrë një policë sigurimi për makinën e famshme Audi me targa "AA003GB", të c
Kush po e shoqëron Adelina Tahirin në Bullgari? (FOTO LAJM) Këngëtarja Adelina Tahiri ditët e fundit është shndërruar në personazhin më të përfolur në kryetitujt e medieve rozë.
"Sjellim prokurorë të FBI për Tahirin", Lu trondit Tiranën Pas takimit që zgjati rreth një orë e 30 minuta me ministrin e Brendshëm Fatmir Xhafaj, ambasadori i SHBA-ve, Donlad Lu
Basha sulmon Kryeprokuroren: Në gatishmëri për të mbrojtur Tahirin Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ishte i pranishëm në festimet për 27-vjetorin e themelimit të PD-së të degë
PERGJIMI/ "I kanë vjedhur votat, i kanë q*rë nënën në gop", Habilajt kapën mat duke folur për Tahirin Kanë dalë edhe me zë përgjimet e prokurorisë italiane ndaj grupit të Habilajve ku flitet hapur për afrimitetin me Saimir
E FUNDIT/ Gjykata merr vendimin e rendësishëm për Saimir Tahirin Gjykata e Apilit në Tiranë i ka rikthyer pasaportën ish-ministrit Saimir Tahiri. Ky vendim është marrë pak minuta më
Veliaj flet për herë të parë për Tahirin, tregon telefonatën pas akuzave Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka folur në Top Story për aktualitetin politik, zhvillimet brenda PS-së dhe të
Zëvëndësoi Tahirin, socialistja me të kuqe ja nis valles (FOTO LAJM) Blerina Gjylameti është deputetja socialiste e cila zëvëndësoi ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahirit pas përjashtimit
Lu i jep këshillën e parë Arta Markut: Kujdes Saimir Tahirin! Ditën e sotme në orët e para të mëngjesit ambasadori amerikan Donald Lu ka udhëtuar drejt zyrës së Kryeprokurores së Re,
Prokuroria e Catanias po heton 15 persona të paidentifikuar, çfarë thuhet për Tahirin Prokuroria e Catanias ka mbyllur hetimet paraprake për të dyshuarit si pjesëtarë të bandës së Moisi Habilajt. Katër pers
Mbyllet dosja Habilaj në prokurorinë e Katanias, merret vendimi për Tahirin Hetimet për dosjen Habilaj kanë përfunduar në Prokurorinë e Katanias. Kanë qenë mediat italiane ato që e kanë bërë të
Dalin emrat e shqiptarëve të përfshirë në dosjen Habilaj, çfarë ndodhi me Tahirin Media italiane Meridio Neës me anë të një lajmi ka njoftuar mbylljen e hetimeve të dosjes Habilaj nga Prokuroria e Katan
Rëndohet situata për Tahirin, tre të arrestuar mund të dëshmojnë kundër Gazetari i njohur investigativ Artan Hoxha i ftuar në News24 ka sqaruar edhe njëherë ceshtjen Tahiri dhe gjithashtu ka
Sulmet për Tahirin, PS kërkon arrestimin e Sali Berishës Ndërkohë që në qendër të vëmendjes është rikthyer sërish çështja e Saimir Tahirit, PS ka nisur luftën për t'u kthyer res
Nard Ndoka sulmon ashpër për Tahirin: Kriminelë e ordinerë Çështja e Saimir Tahirit është rikthyer në vëmendje të mediave atehër kur u mendua se çdo gjë po mbyllej. Gjatë emis
Dhuratat me diamantë për gruan e 30 mijë eurot fundosin Saimir Tahirin Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri është rikthyer sërish në qendër të vëmendjes për shkak të akuzave të rënda që rën