999 rezultate për

tahirin

Përgjimet e reja fundosin Saimir Tahirin: Habilajt, kushot e ministrit Ditën e sotme janë bërë publike disa dokumenta nga përgjime të reja të cilat vërtetojnë edhe njëher lidhjen e policisë S
Të gjithë emrat VIP, kush do të pyetet për Tahirin? Komisioni Hetimor për çështjen Tahiri ka përcaktuar tashmë edhe emrat që do të merren në pyetje gjatë ditëve në vijim.
Mblidhet komisioni hetimor për Tahirin, paralajmërohet për dosje sekrete Mbledhja e parë e komisionit hetimor “Tahiri” ku u vendos të diskutohet një rregullore e re për komisionin, pasi ajo e p
Haradinaj rehaton me post edhe Besnik Tahirin Besnik Tahiri do të jetë koordinatori nacional për Reforma Shtetërore. Kështu ka vendosur Qeveria e Kosovës në mbledhjen
Kështu nisi mëngjesi për Adelina Tahirin (FOTO LAJM) Pak kohë më parë ajo kurorëzoi dashurinë e saj me martesë. Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur, Adelina Tahiri. Tash
Rama tregon për herë të parë sëmundjen nga e cila vuan: E kam të trashëguar Rama i ftuar në Neës24, komentoi edhe akuzën se e ka takuar Tahirin në spital. Ai e hodhi poshtë këtë teori dhe u shp
A e takoi Tahirin në spital? Rama e quan Berishën të lajthitur Kryeministri Rama, i ftuar në Studio e Hapur është pyetur nëse e ka takuar Tahirin në spital, sipas asaj që Berisha ka
Denoncimi: Ky është "peshku i madh" i 613 kg kokainë në Durrës Partia demokratike ka bërë publike emrin e peshkut të madh të 613 kg kokaine dhe ai është vëllai i kryeministrit Edi Ram
Rama takon në errësirë Tahirin për drogën Kryeministri Edi Rama është në fund të planit të tij për të nxjerrë pa lagur ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri nga
Lidhje me Tahirin? Kush është ish-polici që ekzekutoi biznesmenin e njohur Policia ka vënë në pranga dy persona të dyshuar si autorë të vrasjes së biznesmenit Memli Begalla. Njëri nga të arres
Çështja s'ka mbaruar, prokuroria i drejtohet Italisë për Tahirin Prokuroria e Krimeve të Rënda ka kërkuar sërish ndihmë nga Italia për çështjen "Tahiri". Mësohet se Prokuroria ka dër
Milioneri maqedonas lumturon Adelina Tahirin, dhurata super luksoze (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri ka qenë shumë e përfolur ditëve të fundit në media. Këngëtarja Adelina Tahiri u
PD merr vendimin e rëndësishëm për Saimir Tahirin Pas njoftimit se Prokuroria e Krimeve të Rënda kërkon sërish bllokimin e pashaportës së ish-ministrit Saimir Tahirit, PD
Prokuroria merr vendimin e rëndësishëm për Tahirin Nëse menduat se çështja e Tahirit po mbyllet, keni menduar gabim. Pas hetimeve që vazhdojnë prej disa muajsh, Prokuro
Prokuroria nuk ndalet, i drejtohet Gjykatës së Lartë për Tahirin Prokuroria e Krimeve të Rënda i është drejtuar Gjykatës së Lartë për t’i kërkuar bllokimin e pasaportës për ish-ministri
Deputeti akuzon rëndë Fevziun: Prej teje Tahiri nuk u arrestua! Deputeti demokrat Edi Paloka ka qenë i ftuar në Opinion ku dhe ka debatuar shumë ashpër me moderatorin Blendi Fevziu për
Vjen një tjetër lajm i keq për Tahirin Saimir Tahiri është në qendër të akuzave nga opozita për pjesëmarrje në trafik ndërkombëtar të lëndëve narkotike, arsyet
Hetimet për Tahirin shkojnë deri në Greqi: Të zbardhet takimi me Habilajt! Prokuroria e Krimeve të Rënda ditën e sotme ka dërguar drejt Greqisë një kërkesë në lidhje me hetimet për dosjen Habilaj
Kështu nisi mëngjesi për Adelina Tahirin (FOTO LAJM) Pak kohë më parë ajo kurorëzoi dashurinë e saj me martesë. Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur, Adelina Tahiri. Ata
Aliko akuzon rëndë Tahirin: Droga e Lazaratit është shitur nga vetë policia Ditën e sotme pritet të jepet vendimi për 5 anëtarët e grupit "Lazarati" për vrasjen e afektivit të RENEA, Ibraim Basha.