999 rezultate për

tahirin

Qytetarët nuk i ndahen Ramës: Pse e braktise Tahirin?! Kryeminsitri Edi Rama është ngacmuar nga qytetarët në lidhje me dorëheqjen e Tahirit nga mandati i deputetit. Disa p
E akuzonte si trafikant, Ylli Manjani habit dynjanë për Tahirin Ish-ministri Ylli Manjani, një ndër kritikët më të mëdha të ish-ministrit Saimir Tahiri, ka habitur me postimin e fundit
Monika nuk kënaqet me Saimir Tahirin, paralajmëron gjëma të mëdha Tashmë Saimir Tahiri është një qytetar i thjeshtë dhe mund të hetohet si i tillë nga prokuroria pas dorëheqjes që dha ng
Opozita braktis Kuvendin: Duam Tahirin në burg! Opozita ka braktisur punimet e Kuvendit ditën e sotme. Kjo për shkak se në fund të fjalës së kreut të Grupit Parlamen
Zbulohet pakti i ministrave me deputetët për të bllokuar hetimet për Tahirin Maxhoranca duket e vendosur për të mos lejuar hetimin e ishministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri, nga Komisioni i hetimo
Deputeti i Merkelit e thotë hapur: Rama nuk na bindi, Tahirin për negociatat Thorsten Frei, reporteri i Grupit të CDU-së për Shqipërinë në Parlamentin gjerman jep arsyet pse negociatat e Shqipërisë
Demokrati sulmon Ramën nga Durrësi: Zbulon porosinë e gjermanëve për Tahirin (VIDEO) Kreu i PD-së së Durrësit Ferdinand Xhaferaj ka hedhur një sërë akuzash ndaj qeverisë Rama gjatë takimit me strukturat e
Rama zbulon për herë të parë pse la Saimir Tahirin jashtë qeverisë Të gjithë u çuditën kur kryeministri Edi Rama përjashtoi nga qeveria e dytë emra të njohur të PS si Kodheli, Beqja, Tahi
Çfarë do bëhet me Tahirin? Deputeti gjerman nxjerr zbuluar Ramën Në një konferencë me median, ditën e sotme Rama pohoi se me kancelaren kishte folur edhe për ndikimin e cështjes Tahiri
Gjermanët shtangin Ramën, kryeministri duhet të dorëzojë Tahirin Deklarata e funidt e shefit komisionit për Europën në Bundestagun Gjerman, Gunther Krichbaum se është ende herët për hap
A do t'a shesë Tahirin për Shqipërinë në BE? Sot flet Rama Kryeministri Edi Rama ditën e djeshme mbylli vizitën zyrtare në Berlin. Gjatë takimit deputetët gjermanë ngritën shqe
Drejt burgut? Informacionet sekrete për Saimir Tahirin bien në dorë të deputetëve Anëtarët e Komisionit Hetimor për çështjen "Tahiri" do të pajisen me certifikata sigurie nga Drejtoria e Sigurimit të In
Marrëveshje me gjermanët, Rama shet Tahirin për hapjen e negociatave? Kryeminsitri Edi Rama udhëtoi dje drejt Gjermanisë ku takoi homologen e tij, Angela Markel. Mediat gjermane shkruajn
Pyetja që e bën Tahirin të dridhet: A do të arrestohesh? I ftuar në Zonë e Lirë, Tahiri ka folur më një vetëbesim shumë të madh për të gjitha pyetjet që i janë bërë. Por ku v
Rama vihet ngushtë për Saimir Tahirin: Të arrestohet nëse... Çështja e Saimir Tahirit është ende e pambyllur ndërkohë hetimet në Prokurorinë e Krimeve të Rëndë vazhdojnë. Kryemi
Hetimet për Saimir Tahirin, dy letërporositë që priten nga jashtë Prokuroria e Krimeve të Rënda ka zgjatur edhe me tre muaj hetimet për deputetin e PS-së dhe ish-ministrin e Brendshëm, S
Do të fliste sot në Kuvend, merret vendimi i rëndësishëm për Tahirin Ditën e sotme Saimir Tahiri do të mbante fjalën në Kuvend, por që seanca u shkatërrua nga opozita. Mesa duket Prokuro
Burgosja e kuksianëve, Basha i kujton Ramës Tahirin dhe Orest Sotën Pas vendimit të Gjykatës së Tiranës për lënien në burg të 11 prej tyre, ka reaguar ashpër kryetari i Partisë Demokratike
I lodhur nga kuksianët, Rama tërheq vëmendjen duke bërë "kurban" Tahirin Ndërkohë që Tirana është blinduar nga policia e Shtetit për gjyqin e të ndaluarëve në Kukës, PS po mendon të zbusë ngjar
Përgjimet e oficerëve të policisë, deputeti tregon lidhjen me Tahirin Përgjimet e pubikuara sot në media ku flitej për bisedat me tre oficerëve të policisë të lidhur me trafikun e drogës jan