999 rezultate për

tahirin

Prokurorët ia plasin në sy Tahirit: Të kemi përgjuar Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri është lënë në "arrest shtëpie" duke rrëzuar kështu kërkesën e avokatit për lehtës
Arrest për Tahirin e dorëheqje për Xhafajn, Rama shijon i qetë Francën (VIDEO) Situata në partinë Socialiste nuk është aspak e qete. Ndërkohë që opozita kërkon shkarkimin e ministrit të Brendshëm
Zbardhet dëshmia e Moisi Habilajt: Tahirin s’e kam takuar kurrë Vendimi për masën "arrest shtëpie" për Tahirin erdhi nga Gjykata vetëm disa ditë më parë. Ndërkohë vendimi për këtë m
Oficeri i policisë dëshmon për Tahirin: Si u njoha me Habilajt Gjykata e Krimeve të Rënda dënoi Tahirin me një vendim me 33 faqe. Në vendimin e plotë ndër të tjera është edhe një
Meta viziton bashkinë e LSI-së dhe flet për Tahirin me shall pioneri në qafë (FOTO LAJM) Presidenti Ilir Meta ishte sot në Cërrik, një bashki e drejtuar nga LSI me rastin e 75 vjetorit të ngritjes së Batalioni
Të martën në gjykatë, çfarë do të vendoset për Saimir Tahirin Samir Tahiri pritet të dalë të martën para Gjykatës së Krimeve të Rënda ku do të njihet me masën e sigurisë. Dje gjy
Çfarë kishte në dosjet e Greqisë dhe Italisë që "fundosën" Tahirin Saimir Tahiri ditën e djeshme u vendos në "arrest shtëpie" nga Gjykata e Krimeve të Rënda. Burime jozyrtare në Proku
Rama përplaset keq me qytetarët për Tahirin: I lutem zotit të të ndihmojë! Kryeministri Edi Rama u shpreh se e respekton vendimin e Prokurorisë së Krimeve të Rënda për "arrest shtëpie" për ish-mi
Kush është gjyqtarja e "hekurt" që po fundos Saimir Tahirin Ditën e djeshme për ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri u dha "arrest shtëpie" duke tensionuar më shumë çështjen dhe
Arrest shtëpie për Tahirin, reagon Ambasada Amerikane Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë masën “arrest shtëpie” për ish-ministrin. Për këtë lajm ka reaguar, Rama, Berisha
“Vendimi për Tahirin është vendim i Ramës” Edhe Basha ka reaguar pas masës me “arrest shtëpie", për Saimir Tahirin. Në postimin e tij në Facebook, Basha shkrua
Masa e sigurisë për Tahirin, flet avokati i ish-ministrit Avokati i Saimir Tahirit, Maks Haxhia ka reaguar për median pas vendimit të Gjykatës së Krimeve të Rënda. Ai ka theks
Tahiri në arrest shtëpie, Berisha ironizon hapur Ramën Ish-Kryeministri Berisha ka reaguar pas vendimit të Gjykatës së Krimeve të Rënda për ti dhënë Tahirit masën :arrest shtë
E mbrojti për muaj me rradhë, reagon Rama pas vendimit për Tahirin Gjyakata ka marrë masën "arrest shtëpië" për ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri. Për këtë ka ardhur edhe reagi
Gjykata merr masën "arrest shtëpie" për Tahirin Më në fund është marrë vendimi për Tahirin. Gjykata ka vendosur masën e sigurisë “arrest shtëpie” për ish-ministrin e
Hollandezët i përgjigjen Ramës e Ruçit: Duam vepra për Tahirin "De Telegraaf" i ka kushtuar një artikull të plotë deklaratave të Kryeministrit Edi Rama dhe Kryetarit te Kuvendit Gramo
Kush do ta zëvendësojë Tahirin në Kuvend? Pas dorëzimit të mandatit nga Tahiri, pyetja që i bën të gjithë kuriozë është: Kush do ta zëvëndësojë ish-ministrin e Br
Basha: Arta Marku, kryekamikaze e Edi Ramës Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, reagoi ashpër për shkarkimin e Besim Hajdarmataj nga posti i Kreut të Prok
Rama mbron Tahirin, tregon telefonatën e fundit me të I ftuar pas 3 vjetësh në Top Show, Edi Rama po flet sa i takon lënies së mandatit të deputetit nga Saimir Tahiri. Pye
Lu paralajmëron Tahirin pas dorëzimit të mandatit: Gati për përballje? Vetëm një ditë pasi ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri dorëzoi mandatin e deputetit, ka reaguar ambasadori Donald Lu