999 rezultate për

taci

Sulmohet pa asnjë arsye me hanxhar teksa priste në stacion (VIDEO) A e mendoni dot të jeni në një stacion autobusi dhe dikush t'ju godasë me një hanxhar të madh? Kjo ka ndodhur në qendër
Tirana, qyteti i parë në Ballkan që sjell sistemin e biçikletave pa stacion "Mobike" Pas revolucionit të gjelbër me mbjelljen e mbi 120 mijë pemëve, Tirana është gati të bëhet qyteti i parë në Ballkan që s
Rotacion në formacion, Panucci ndryshon gjysmën e skuadrës ndaj Ukrainës Shqipëria zhvilloi seancën e fundit stërvitore sot në Evian, në stadiumin ku do të luhet miqësorja e nesërme ndaj Ukrain
Përtacia si shenjë e inteligjencës së lartë Nëse ndiheni keq që po i shpenzoni fundjavat e gjata duke bërë absolutisht asgjë, mos e mundoni më veten sepse me sa duk
Harvey Weinstein largohet nga stacioni i policisë në pranga Harvey Weinstein vetëm sa ka dalë nga Stacioni i Policisë në New York i lidhur me pranga. Producenti i Hollywoodit ës
Shqiptari shkatërron stacionin e autobusit dhe vret një grek (FOTO LAJM) Një 50 vjeçar grek ndërroi jetë mëngjesin e sotëm në Athinë pasi u përplas duke pritur autobusin nga një makinë e drejtu
"Internet për të gjithë", ALBtelecom i ofron shqiptarëve stacionin e paharrueshëm veror “Internet për të gjithë” po shndërrohet në një realitet përherë e më të prekshëm për shqiptarët falë gjigandit të teleko
Policia: Kemi gjetur para të humbura, kush i ka le t'i marrë Një shumë e konsiderueshme parash është gjetur në dyshemenë e një marketi në Fushë-Kosovë. Zyra e Policisë së rajonit
Familja kryen sulm vetëvrasës në stacionin e policisë (VIDEO) Një familje me pesë persona, përfshirë një fëmijë tetëvjeçar, ka kryer një sulm me bombë në një stacion të policisë në S
Nënstacioni elektrik shpërthen në flakë, panik në Përmet Një zjarr i madh ka shkaktuar panik ditën e sotme te banorët në Përmet. Nënstacioni elektrik në Përmet është përfshi
Kujdes, në rrugën e Bit Pazarit filluan punimet Nga dita e sotme filluan punimet për rikonstruimin e bulevardit përgjatë Bit Pazarit. Në këtë pjesë është i paraparë
Tirana kthehet në stacionin e yjeve të muzikës botërore këtë verë Këtë verë Tirana do të jetë stacioni i yjeve të muzikës botërore. Në koncertin festiv të mbajtur dje në sheshin “Skënder
Shkatërrohet banda e rrezikshme e shqiptarëve, në pranga 31 persona Një operacion shumë i rëndësishëm në Belgjikë ka përfunduar me shkatërrimin e një bande dhe arrestimin e 31 përsonave.
Allegri bën rotacione, ndryshon skemën kundër Interit Juventusi pritet të startojë me Paulo Dybala dhe Douglas Costa në Derby d'Italia ditën e shtunë kundër Interit, me një f
Veliu del para kamerave, flet për takime të tjera Nënkryetari i LDK-së, Agim Veliu, në konferencën për media, ka thënë se partitë janë marrë vesh për mbajtjen e tryezave
Lirohen të arrestuarit nga rektorati i UP-së Dy të arrestuarit e sotëm gjatë protestës së një grupi të studentëve para rektoratit të Universitetit të Prishtinës “Has
Duket e vjetër dhe e varfër, kjo shtëpi fsheh një sekret të madh brenda (FOTO LAJM) Kjo shtëpi e çuditshme fsheh një sekret të mahnitshëm që e ka transformuar atë nga një ndërtesë e rrënuar në një shtëpi
Një grua tenton të vetëdigjet në stacionin policor të Draçevës Një grua katërdhjetëvjeçare ka tentuar të vetëvritet në stacionin policor në Draçevë, informojnë nga MPB. Incidenti ka n
McGregor del i prangosur nga stacioni i policisë Conor McGregor pas dhunës së shfaqur po përballet me akuza penale për grindjeje të dhunshme. McGregor hodhi një palë
Tifozët madrilen preferojnë rotacione të mëdha në ndeshjen kundër Juventusit Tifozët madrilen janë të mahnitur nga forma e Isco dhe Marco Asensio me ekipin kombëtar të Spanjës. Kjo ka mjaftuar