999 rezultate për

taci

Po priste i qetë në stacion, djali i shpëton vdekjes për një fije (VIDEO) Një ngjarje e rëndë është filmuar në Zelandën e re. Një i ri i ka shpëtuar vdekjes për centimetra, ndërkohë që po pri
Nëse vuani nga dembelizmi, ja mënyrat që ta largoni këtë ves të keq Përgatitni një listë me gjërat që keni për t’i bërë Ndonjëherë e gjejmë vetën të rrethuar me një grumbull pune që duhet
Rusia zbulon sabotazhin në Stacionin Ndërkombëtar të Hapësirës Hetuesit rusë po kërkojnë shkaqet e një vrime që shkakoi rrjedhje të oksigjenit në Stacionin Ndërkombëtar të Hapësirës.
Vajza përplaset me xhamin në stacionin e trenit (VIDEO) Një vajzë është përplasur për panelin transparent të xhamit, në një stacion trenash në Shën Petersburg të Rusisë. V
Sala kujtohet më në fund: Telefononi këto numra nëse televizori nuk ju kap stacionet Që prej ditës së djeshme mijëra familje në Shqipëri nuk munden të shohin televizor për shkak të kalimit nga transmetimi
Kjo është arsyeja pse prekemi nga kanceri “Pse mua, pse u sëmura me kancer kur duhanin s’e pi, kam bërë jetë të shëndetshme, praktikoj aktivitet fizik, nuk jam i
Mos i bëni kurrë këto gabime, ndryshe gjoksi juaj do t'a pësojë keq (FOTO LAJM) Pozicionimi i keq gjatë gjumit, ushtrimi i tepruar, si edhe ekspozimi në rreze të diellit pa mbrojtje kanë ndikim të keq
Parandalohet një sulm në stacionin e policisë në Spanjë Një burrë është vrarë në një stacion policor në Cornellà de Llobregat, në jug të Barcelonës, pasi ishte i pajisur me thi
Italia e pafuqishme të luftojë drogën, gjendet një platacion me argatë shqiptarë (VIDEO) Policia e Chivasso ne Itali, në bashkëpunim me kolegët e pylltarisë dhe me mbështetjen e helikopterëve arrestoi dy shqip
Lirohet deputetja e Vetëvendosjes Deputetja e lëvizjes Vetëvendosje, Saranda Bogujevci, është liruar nga arresti pak orë pasi ishte shoqëruar në polici pë
Policia bashkë me deputeten arrestoi edhe gjashtë të tjerë Lëvizja Vetëvendosje ka njoftuar se pas aksionit të sotëm të aktivistëve të saj, të cilët kanë hedhur ngjyrë dhe janë pë
Kapet një pedofil në Shkup, përdhunoi një të mitur Një shkupjan tridhjetë e shtatë vjeçar S.J. mbrëmë në Stacionin policor Strugë ka denoncuar se të njëjtën ditë rreth orë
Kujdes, një mashtrues i druve po bredh nëpër Maqedoni Në polici dje janë paraqitur dy raste për mashtrime me dru të zjarrit, në Aerodrom dhe Veles. Në Stacionin Policor R.
Gati t'u shpërndahej restoranteve, kapen 6.3 ton mish i kalbur në Korçë Çdo ditë e më shuëmë AKU po bllokon mallra ushqimorë të cilat janë të rrezikshme për shëndetin e konsumatorëve. Së fu
A shërohet dembelzizmi? Metodat për të larguar këtë ves të keq Përgatitni një listë me gjërat që keni për t’i bërë Ndonjëherë e gjejmë vetën të rrethuar me një grumbull pune që duhet
Ishte makthi i Drenasit, më në fund kapet nga policia Njësitet policore të stacionit të Drenasit, kanë arrestuar sot një person të dyshuar për disa vjedhje të rënda. Rastet
Klaudia Pepa e papërmbajtshme, bën sparkatën në stacionin e autobuzit Është një nga balerinat më të pëlqyera dhe të talentuara të momentit dhe shpesh Klaudia Pepa komentohet edhe për shkak t
2 milionë euro drogë, shqiptari mbjell hashash në Itali Policia italiane ka zbuluar një plantacion të madh marijuane në komunën e Trinitapolit. Mediat italiane shkruajnë se
Kaos në Londër, një person kërcënon me bombë Stacioni Charing Cross në Londër është evakuar mëngjesin e sotëm rreth orës 6:30 në kushtet e një kërcënimi terrorist, p
Shpallet i pafajshëm Rezart Taçi Gjykata e Shkallës së parë shpall Rezart Taçin të pafajshëm lidhur me dosjen ARMO. Kompania ARMO me administrator Rez