999 rezultate për

taci

3 muaj pa luajtur, Cuadrado në fushë ndaj Spalit Juan Cuadrado pësoi një dëmtim, teksa më pas u detyrua të operohej dhe të mungonte për një periudhe 3 mujore. Megjith
Goditet mafia shqiptare, super aksion i policisë në pesë shtete të BE-së Një aksion i madh policor kundër plantacioneve të paligjshme të kanabisit ka nisur në pesë vende të BE. Mediat belge njo
Shpërthen transformatori në nënstacionin e Tepelenës, pa energji 1500 abonentë Nënstacioni elekritk i Krahësit në Tepelenë ka shpërthyer në flakë si pasojë e një lidhje të shkurtër . Nga flakët ë
Mutacion i rrallë, foshnja lind pa hundë Ditë më parë një foshnje në Irak ka habitur mjekët. Ani pse ka lindur pa hundë, fëmiu i cili jeton aktualisht në Falluj
Televizioni gjerman zbulon me dron plantacionin e kanabisit në Shqipëri Duket sikur tashmë edhe mediat ndërkombëtare kanë fillluar të hedhin sytë dhe të zbulojnë problemet e errëta të vendit t
Ndiz-fik dritën dhe merr pagë 2000 euro në muaj A mendoni se një punë ideale nuk ekziston? Ju jeni gabim! Nëse ju pëlqen ideja për të fituar një rrogë, dhe mos bëni
Kryemadhi: Nuk kërkojmë rotacion politik Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, një ditë pasi ka dorëzuar mandatin e deputetes, deklaroi se opozita nuk po kërkon
"Tregti të paligjshme me ilaçe", Arrestohet një shtetas i Kosovës në Shkup Gjatë ditës së djeshme një shtetas i Kosovës ka qenë i arrestuar në stacionin policor në Çair, pasi që në veturën e tij
"Jo me rotacion, por të përmbyset", Dash Shehi flet ashpër Kreu i LZHK-së Deputeti Dashamir Shehi gjatë fjalës së tij në Kuvend foli se pse populli duhet të dalë dhe të protestojë
Lëndohet emigranti gjatë tentativës për të hipur në tren Në stacionin e trenit në Trubarevë, derisa dy emigrantë përpiqeshin të ngjiten në një tren mallrash që udhëtonte drejt G
Një i vdekur dhe 9 të plagosur në Gjermani, sulm kamikaz me makinë Një ngjarje e rëndë ka ndidhur në Gjermani, ku një makinë është sulur mes turmës së njërëzve në një stacion autobusi.
Kreshnik Spahiu: Shqipëria don Revolucion, jo rotacion! Nga Kreshnik Spahiu Sot asnjë nga brezat që jetojmë nuk e njeh çka është revolucioni sepse Shqipëria europiane ska ka
Ahmeti heq taksën në Stacionin e Autobusave Kryetari i komuës së Prishtinës, Shpend Ahmeti ka thënë se pas marrjes në administrim të plotë të Stacionit të Autobusëv
Parcela hashashi në mes të Suedisë, kapet 21 vjeçari shqiptar i kërkuar në të gjithë Europën Një shtetas shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane sapo ka zbritur nga avioni në Umbria. Arrestimi këti sht
Tragjike në Fushë-Krujë, makina përplas për vdekje këmbësoren Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak kohe në afërsi të urës së Fushë-Krujës, ku një autojmet tip Benz ka përplasur p
U gjet një bombë, detajet e para nga arrestimet masive në Elbasan Një aksion blic u zhvillua ditën e sotme në Elbasan nga FNSH në bashkëpunim me policinë e Elbasanit. 3 persona deri t
Inter me mungesa të mëdha ndaj Genoas Skuadra e Interit do të luajë sot përballë Genoas në “San Siro” duke filluar nga ora 15:00. Një përballje delikate për z
Inter me rotacione për ndeshjen kundër Genoas Inter është duke marrë në konsideratë që të pushojnë Mauro Icardin kundër Genoas në Serie A. Sipas Tuttomercatoweb, t
Po priste i qetë në stacion, djali i shpëton vdekjes për një fije (VIDEO) Një ngjarje e rëndë është filmuar në Zelandën e re. Një i ri i ka shpëtuar vdekjes për centimetra, ndërkohë që po pri
Nëse vuani nga dembelizmi, ja mënyrat që ta largoni këtë ves të keq Përgatitni një listë me gjërat që keni për t’i bërë Ndonjëherë e gjejmë vetën të rrethuar me një grumbull pune që duhet