999 rezultate për

taci

Vandalizuan stacionin e metrosë në Akropol, arrestohen edhe disa shqiptarë 43 persona kanë rënë në pranga për vandalizëm të stacionit të metrosë të Akropolit ndërsa mësohet se mes tyre kishte edh
Dy vjeçari humb kontaktet me prindërit në Durrës Një fëmijë i moshës afërsisht 2 vjeç ka humbur kontaktet me prindërit ditën e sotme në qytetin e Durrësit. Fëmija ës
Basha nuk heq dorë: Ka ardhur koha për rotacion politik! Ditën e sotme kreu i PD-së, Lulzim Basha u shpreh i bindur se është koha për një rotacion politik në Shqipëri. Basha
Fuga për Anti- Shpifjen: Duke dënuar median dëmton qytetarin STATUSI I ARTAN FUGËS Ligji kundër shpifjeve, na kthen te gjykimi fshatçe i Frontit Demokratik dhe te proce
Qëlloi vëllanë e vogël me thikë dhe e braktisi në stacion, çfarë ndodhi me shqiptarin Lirohet nga qelia shqiptari, qe qelloi me thike vellane e tij me te vogel dhe me pas e braktisi ne nje stacion, ashtu te
Po pastronte armën, humb jetën punonjësi i policisë Një 49 vjeccar është gjendur i pajetë mëngjesin e ditës së sotme në në Kërçovë Sipas Alsat, 49 vjeccari ishte nëpu
Plas sherri mes vëllezërve shqiptarë në Itali, 33 vjeçari goditen vëllain më të vogël me mjete të mprehta Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali, ku pas një sherri për motive të dobëta, dy vëllezërit shqiptarë kanë përdorur d
Rotacion te Juve, 6 lojtarë pritet t'i thonë lamtumirë Juventusi po mendon që t’i largojë disa lojtarë në afatin kalimtar të janarit.Zonja e Vjetër ka mbetur i zhgënjyer nga d
Kryejnë marrëdhënie tek stacioni i trenit, policia u publikon videon çiftit (VIDEO) Policia e New York është vënë në ndjekje të dy çifteve, të cilët në disa raste të ndryshme kryenin marrëdhënien seksuale
Kashar, pallatet e dëmtuara nga tërmeti nuk kanë asnjë lloj dokumentacioni Tërmeti i 26 nëntorit ka nxjerrë në pah pasigurinë dhe mungesën e dokumenteve në pallatet e dëmtuara në Kashar. Pas l
Nënshkrim i Marrëveshjeve për projektin "Stacioni i pastrimit për ujërat e zeza në Shkup" Në Ministrinë e Financave sot do të nënshkruhen Marrëveshje për projektin “Stacionet e pastrimit për ujërat e zeza në Sh
Nga mutacionet gjenetike tek mbipesha, 7 shkaqet e kancerit të vezoreve Lajmi i mirë: Kanceri i vezoreve nuk është aspak i shpeshtë. Rreziku që ka një grua për t’u prekur nga ky kancer në gjit
Rritja e fuqisë së makinave elektrike, kthehen në sfidë për supermarketet Rritja e fuqisë së automjeteve elektrike nuk është vetëm një revolucion për prodhuesit, por po ndryshon gjithashtu situa
Ndërtesa ku lindi Adolf Hitler do të kthehet në stacion policie Ndërtesa ku lideri nazist Adolf Hitler lindi në Austri do të shndërrohet në një stacion policie, kanë njoftuar zyrtarët.
Historia e stacioneve të trenit dikur (VIDEO) Gazetari Kushtrim Bekolli ju sjell storien rreth historisë e stacioneve të dikurshme të trenit. Dikur ishin më shumë
Pamjet e plantacionit gjigand të "mallit" në Spanjë, e drejtonte grupi i shqiptarëve Agjentët e Policisë Kombëtare Spanjolle kanë bërë të mundur shkatërrimin e një grupi shqiptarësh, nën akuzën e kultivimi
Polici arreston djalin pse po hante sanduiç në stacionin e trenit, zien rrjeti Një burrë afrikano-amerikan e gjeti veten në pranga pasi policia e arrestoi atë për duke ngrënë ilegalisht një sanduiç
Me sytë nga bota! Stacionet e sizmiologjisë në Shqipëri rrezikojnë të mbyllen Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit rrezikon mbylljen e plotë të stacioneve të sizmiologjisë. Në një
Milan-Spal, formacionet e mundshme: Pioli bën rotacion Rezultatet tepër negative detyruan drejtuesit e Milanit të largonin Giampalon dhe në vend të tij të emërohet Pioli, një
NASA dërgon për herë të parë në hapësirë një ekuipazh femrash Astronautet e NASA-s Christina Koch dhe Xhesika Meir lanë Stacionin Ndërkombëtar Hapësinor në orën 12:38 pasditen e sotm