999 rezultate për

taci

Koronavirusi mbërrin edhe në Antarktidë! Koronavirusi ka mbërritur në Antarktidë, i cili deri më tani ka qenë i “pastër” nga Covid-19. Ushtria kiliane ka rapo
Mutacioni i Covid-19, Skënder Brataj: Përhapja e infeksionit është shqetësuese! Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, foli në emisionin "Real Story" të gazetarit Sokol Balla, në News24, për muta
Ekspertja zbulon çfarë është mutacioni i COVID-19 dhe pse u morën masat e reja shtrënguese Thuajse e tërë Europa është izoluar për festa me qëllim parandalimin e koronavirusit, ndërsa Shqipëria mori të njëjtin v
Bota në alarm nga mutacioni i ri i COVID-19 në Angli, ish-deputeti: Jemi të papërgatitur! Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia ka reaguar pas lajmeve se një mutacion i ri i koronavirusit është shfaq
OBSH: Koronavirusi i ri nuk është më vdekjeprurës! Organizata Botërore e Shëndetësisë, (OBSH), tha se nuk ka prova që sugjerojnë se mutacioni i Covid-19 shkakton vdekshmër
Alimehmeti flet për llojin e ri të COVID-19 në Britani: Është një ndër 4 mijë mutacionet Epidemiologu Ilir Alimehmeti, tha per Fax news se lloji i ri i koronavirusit që është shfaqur në Britani nuk përbën asnj
Koronavirusi i ri anglez, përhapet shpejt dhe në 4 shtete të tjera Parashikohej lehtësimi i masave anti-Covid për festat e fundvitit në Britaninë e Madhe, por kjo nuk do të ndodhë pas zbu
Rotacion tek Interi, në janar largohen 5 futbollistë dhe afroen 4 Drejtuesit e Interit dhe trajneri Antonio Conte e kanë të qartë strategjinë e merkatos për muajin janar, pasi kanë plani
Blindohet Ministria e Brendshme, qytetarët shkatërrojnë stacionet e autobusëve Teksa sot është dita e tretë e protestës në kryeqytet, Policia ka ‘blinduar’ Ministrinë e Brendshme, për t'i paraprirë ç
Kalendari i ngjeshur, shpërthen Klopp Të mërkurën Liverpooli do të presë Atalantën ne "Anfield Road" në ndeshjen e Ligës së kampionëve dhe të shtunën në orën
Marrin fund dy grupet e trafikantëve shqiptarë në Spanjë, sekuestrohen 18 ton kanabis Policia spanjolle ka goditur një tjetër rast të trafikantëve të drogës, ku dhe janë arrestuar dy grupe shqiptarësh.
Shpërthen Erion Braçe: Lulzim Basha është një mutacion i Sali Berishës Zv.kryeministri, Erion Braçe ka komentuar akuzat e kryedemokratit Lulzim Basha lidhur me fshehjen e numrit të viktimave
Trump pranon humbjen përballë Biden? Këshilltari: Do të kemi rotacion paqësor Larry Kudlow, një nga këshilltarët kryesorë të Donald Trump, mendon se do të ketë rrotacion paqësor të pushtetit, nëse T
Ndeshja në Europa League, Pioli: Nuk është vendimtare, do të ketë rotacion Pas fitoreve ndaj Celtic dhe Sparta Prague, Milani kërkon tri pikët e radhës përballë Lille për të hipotekuar kualifikim
Sherri në Kosovë, e gjitha nisi pas gjobës që mori pronari i qebaptores Prokurori Armend Hamiti gjatë një prononcim për media, ka dhënë detaje për përleshjen mes qytetarëve dhe Policisë, duke
Po prisnin autobuzin, gruaja përplas me makinë çiftin Një aksident i rëndë është regjistruar pak më parë në Ndroq. News 24 raporton se një makinë e cila drejtohej nga një
Presidenti i La Ligas " kërcënon" Messin: Mendohu mirë përpara se të largohesh Javier Tebas, presidenti i La Liga, i ka përcjellë një mesazh Lionel Messit. Ai këshillon sulmuesin argjentinas të mendo
Drejtori i Sanatoriumit: Virusi ka pësuar mutacion, është bërë më agresiv (VIDEO) Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ka ndarë në facebook një video-mesazh të mjekut Perlat Kapisyzi, në të cil
Treni i mori jetën dy vëllezërve shqiptarë, shinat mbulohen me lule dhe qirinj Një ditë pas ngjarjes tragjike që u mori jetën dy vëllezërve me origjinë nga Kosova, Hasan dhe Blerian Arifaj, 17 dhe 13
Astronomët zbulojnë planetin e arratisur që po vjen drejt nesh Nëse e shohim Sistemin tonë Diellor si një familje hapësinore ku Dielli është prindi dhe planetët janë fëmijë me status