999 rezultate për

syve

10 këshilla të vlefshme për të mbrojtur sytë nga celulari dhe kompjuteri Si të mos mjaftonin kompjuterët, tani syve u është shtuar edhe një armik tjetër, telefonat e zgjuar “smartphone” që na d
Mësoni çfarë flasin sytë tuaj për ju Ngjyrën e syve, në rend të parë, e përcakton sasia e shpërndarjes së pigmentit të melaninës, ndërkaq që nga lashtësia ng
Mësoni çfarë flasin sytë tuaj për ju: A jeni të lindur si lider, apo jeni tepër emocionalë Ngjyrën e syve, në rend të parë, e përcakton sasia e shpërndarjes së pigmentit të melaninës, ndërkaq që nga lashtësia ng
Metodat natyrale kundër rrathëve të zinj poshtë syve Mungesa e pushimit të mirë, pagjumësia, ushqyerja e keqe dhe makiazhi janë disa nga shkaktarët kryesorë të rrathëve të z
Kombëtarja U-19 para syve të Panuccit, mposht pastër 2-0 Greqinë Shqipëria U-19 e drejtuar nga Erjon Bogdani me formacion: Ismajlgeci, Isufi, Syla, Nezha, Gkertos, Pasha, Lekaj, Pellum
Festimi i Perez me ish- Presidentin e Francës, Sarkozy, para syve të Al Khelaifi (FOTO LAJM) Nuk kishte se si të mungonte edhe festa e presidentit Perez pas fitore së mbrëmshme. Presidenti që ishte i pranishëm
Devis Xherahu s’ja përton Kejvinës: Duhet të na provosh në shtrat Ngjyra e kaltër plotëson për mrekulli ngjyrën e kaftë, prandaj femrat që kanë sy me këtë ngjyrë mund të zgjedhin lirshëm
I plagosën të fejuarin para syve, flet e reja nga Fieri Vetëm dy ditë më parë në Fier janë shënuar të shtëna me armë zjarri në Fermë-Çlirim. Si pasojë ka mbetur i plagosur
Tmerrohet gruaja, pitoni i gllabëron qenin para syve (FOTO LAJM) Një piton i uritur gllabëroi një qen të vogël të një familje që e donte shumë. Nelia Scheepers u zgjua në mëngjes për
Shkenca tregon se si do të shërohet verbëria Sipas Organizatës Botërore të Shëndetësisë, në botë ka 285 milionë njerëz që janë plotësisht ose pjesërisht të verbër.
Këngëtari shqiptar martohet larg syve të publikut Enis Bytyqi i ka dhënë fund beqarisë duke e kurorëzuar me martesë dashurinë e tij disavjeçare me një vajzë të quajtur Ri
Rrëfimi rënqethës i motrës së Arielës: Ma vrau motrën para syve I ftuar në studion e Rudina, gazetari Spartak Koka ka treguar ndër të tjera dëshminë në polici të motrës së viktimës Ari
Parandaloni alergjinë e syve me këto këshilla Nëse keni sy të skuqur, që kruhen dhe që lotojnë si rezultat i alergjisë, ka disa hapa të thjeshtë të cilat mund t’ju nd
Skuqja e syve është më e rrezikshme se sa mund ta keni menduar Shumë prej nesh na ka ndodhur që ti kemi njëherë sytë e kuq. Qoftë nga pagjumësia qoftë nga lodhja, është një gjë që na
Real Madrid ka në plan hakmarrjen kundër Barcelonës pasi nuk i bën tynelin e nderit Temë e debatit këto ditë në shtetin spanjoll është nëse katalunasit do të bëjnë “korridorin e nderit” për madrilenët.
Eni Çobani bën urimin më të ndjerë për njeriun e zemrës (FOTO LAJM) Juristja e njohur Eni Çobani, të cilën jemi mësuar ta shohim çdo të diel me rubrikën ''Shihemi në gjyq'' ka emocionuar m
Tifozët e Al Jaziras brohorasin emrin e Messit para syve të Ronaldos, portugezi i'u përgjigjet (VIDEO) Provokimi që tifozët i bënë futbollistit më të mirë në botë për vitin 2017, Cristiano Ronaldos ishte ajo që ra në sy mbr
Pacolli qorton para syve zv.ministrin e Bosnjës Zëvendës-Kryeministri i Parë dhe Ministri i Jashtëm i Kosovës i cili po qëndron për vizitë në Maqedoni, ku po merr pjesë
Ilaçet shtëpiake për infeksionet e syve Infeksionet e syve janë një problem i zakonshëm që mund të prekin secilin njeri, pa marrë parasysh gjininë apo moshën. I
Shkup, fëmija 8 vjeçar shtypet nga makina para syve të atit Babai dhe djali i tij tetëvjeçar janë shtypur dje nga një makinë në rrugën “Pero Nakov” në Shkup. Sipas informatave t