999 rezultate për

syve

Syzet që blini në rrugë ju dëmtojnë jashtëzakonisht shëndetin Një ndër problemet shëndetësore më të theksuara që shpesh nis herët tek të moshuarit, janë problemet me shikimin, vështi
Shoferi rrëfen tmerrin: Si më vdiqen para syve të aksidentuarit e Kamzës Shoferi i furgonit me të cilin u përplas makina pasi kishte përplasur fillimisht biçiklistin dhe nënën me dy fëmijë në K
Ç'janë qukat e syve dhe a konsiderohen një rrezik Nishanet mund të jenë në çdo vend të trupit, përfshi këtu edhe zonën e syve. Nuk është çudi nëse brenda syrit tuaj do t
Studiuesit polak nuk u besojnë syve me atë që kanë gjetur në Kosovë (VIDEO) Një objekt misterioz është gjetur rastësisht në malet e Sharrit në Kosovë (mbi 2000 metra lartësi mbidetare), nga fotogr
Qef o qef, rikthehen krismat në odën e Drenicës para syve të Lushtakut (VIDEO) Vëmendja e shumicës sot ishte tek ndeshja e Kampionatit Botëror, Kroaci-Argjentinë por, në odat e Drenicës kishte festë.
Çfarë tregon ngjyra e syve për shëndetin tuaj Siç i njohim të gjithë, sytë janë pasqyra e shpirtit, ato arrijnë që të tregojë ndjenjat tona, por jo të gjithë e dinë s
Pacolli ia thotë para syve ambasadores se Izraeli duhet ta njohë Kosovën Zëvendëskryeministri i Parë dhe Ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, ka pritur në një takim pune në ambientet
Mjeshtëri e Ronaldos, gol në trekëndësh. Spanjollët s’u besojnë syve (VIDEO) Në stadiumin “Fisht Olympic” të Sochi-t po luhet ndeshja e vlefshme për Grupin B të Botërorit “Rusi 2018” mes Portugalis
Maskat që e përmirësojnë lëkurën tuaj Kafeina është një përbërës që ofron shumë përfitime për lëkurën. Është një stimulues i madh i qarkullimit të gjakut, ndi
Shpendi ia plas para syve ambasadorit britanik të vërtetën për Xhabir Zharkun Kryetari i komunës së Prishtinës, dhe njëherit Partisë Social Demokrate, Shpend Ahmeti, ka reaguar në deklaratën e ambas
3 maska që mund t’i bëni në shtëpi dhe që do ta ndryshojnë lëkurën tuaj Kafeina është një përbërës që ofron shumë përfitime për lëkurën. Është një stimulues i madh i qarkullimit të gjakut, ndi
Ambasadorja e BE-së ua thotë ministrave para syve dështimet në integrimin evropian Qortimit të shefes së Zyrës së Bashkimit Evropian në Kosovë i janë nënshtruar të martën anëtarët e kabinetit qeveritar,
Maturantja heq qërpikët fals, partneri i saj nuk i beson syve se çfarë po shihte (VIDEO) Një video qesharake, ku një adoleshente i largon qepallat pas mbrëmjes së maturës – u bë virale fal partnerit të saj, që
Ushtrimet që duhet të bëni për ti mbajtur sytë në gjendje perfekte Sytë kanë të bëjnë me kaq shumë lodhje. Në këtë botë të smartphone dhe digitalization, sytë merren me kaq shumë stres dh
Çfarë do të thotë kur syri juaj fillon e dridhet Shumë prej nesh e dimë se çfarë është kur të dridhet qepalla; në fakt, ne të gjithë e kemi hasur këtë moment në jetën to
Si ti eliminoni rrathët e zinj poshtë syve Të gjithë e dimë se soda e bukës është një përbërës me shumë përdorime. Ka një përdorim të gjerë për përgatitjen e maska
Metodat natyrale kundër rrathëve të zinj poshtë syve Mungesa e pushimit të mirë, pagjumësia, ushqyerja e keqe dhe makiazhi janë disa nga shkaktarët kryesorë të rrathëve të z
Kosovari vret gruan para syve të fëmijëve në Gjermani Një 30-vjeçar nga Kosova, Anton B., dyshohet se e ka vrarë me armë zjarri bashkëshorten e tij 30-vjeçare Emine A. në qyt
Deputeti i PSD-së kundërshton para syve Kurtin: Nuk kemi nevojë për zgjedhje Deputeti i PSD-së, Dukagjin Gorani ka thënë se nuk mund të kërkohet shkuarja në zgjedhje nëse duan që të vazhdojë proces
Vdekja u kalon para syve, ky është udhëtimi që s'do t'a donit kurrë (VIDEO) Njerëzit që shkojnë për pushime, disa prej tyre, kanë qejf gjithashtu të përjetojnë edhe një rrugëtim me anije turistike