999 rezultate për

synim

Robinho kthehet në Madrid me tjetër synim Robson de Souza, Robinho, do të kthehet sërish të luaj në bernabeu të Martën por kësaj rradhe me një fanellë tjetër, atë
Milan në kërkim të David Luiz Ndeshja miqësore mes Brazilit dhe Iranit që do të zhvillohet në Abu Dhabi ditë e Enjte do të jetë një rast mjaft i mirë
Hooper: Synimi i Serbise eshte ndarja e Kosoves Ish-diplomati amerikan, James Hooper është i bindur se statusi i veriut të Kosovës do të jet&eu
Hyseni ne OKB: Synimi i Kosoves, anetaresimi ne NATO dhe BE Ministri i Jashtëm kosovar Skënder Hyseni duke folur në mbledhjen e Këshillit të Sigurimit t&eu
Tadiq: Synimi i Serbise integrimi ne BE Presidenti serb, Boris Tadiq tha të shtunën se synimi kryesor politik i Serbisë është integrimi
Jeremic: Beogradi i "perjeton seriozisht" synimet e Prishtines per njohje te reja Fakti se Prishtina është përgatitur mirë për Asamblenë e Përgjithshme të Kombeve
Bildt: Nuk frikësohemi nga synimi serb Shefi i diplomacisë suedeze, Carl Bildt, ka deklaruar se nuk ekziston frika nga iniciativa e Serbisë që n
Synimi i Nanos drejt Presidences, s'do te kandidoje si kreu i PS dhe punon per ne '07 Kryetari i PS Fatos Nano megjithese u propozua si president nderi i PS, mund te kete nje tjeter synim; te zvendesoje Mo
Berisha: Nuk do e arrestoj Nanon, synimi im, pas 5 vjetesh hyjme ne BE "Do te arrestoj te gjithe boset e mafias", thote Berisha ne nje interviste per revisten e perjavshme gjermane "Der Spieg