999 rezultate për

synim

Rrfën Thaçi: Serbia kishte synim aneksimin e veriut, e parandaluam Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, gjatë një interviste ekskluzive për "Radion publike suedeze", ka thënë se Serbia kis
Tirana ankohet për humbjen, kërkojnë dënimin e gjyqtarit Tirana akuzon gjyqtarin Kridens Meta se ka ndikuar në humbjen ndaj Partizanit 2-1 në derbin e luajtur mbrëmë. Përmes një
Presidenti Trump merr sot vendimin që do të ndryshojë tregtinë e lirë Presidenti i SHBA-ve, Donald Trump pritet të nënshkruajë sot tërheqjen e SHBA-ve nga dy marrëveshjet e saj më të mëdha t
Edi Rama tregon synimet që ka për mandatin e dytë: Ju premtoj se... Kryeministri Edi Rama ka premtuar se në mandatin e ardhshëm qeverisës do të nisë punimet për ndërtimin e dy aeroporteve
"Synimi është loja e bukur, respekt për Leicesterin" Leicester nesër pret në në “King Power Stadium” Manchester City-n me synimin për t'u rikthyer në rrugën e fitoreve. “Dhe
Partizani në shtator me stadium të ri, ja projekti (FOTO LAJM) Partizani ka nisur prej tri javësh punën për ndërtimin e një kompleksi. Gjatë prezantimit të drejtorit të ri sportiv që
Veseli mbi takimin me Bashën: Synime të njëjta me pozitën dhe opozitën në Shqipëri (FOTO LAJM) Kryetari i Kuvendit te Kosoves, Kadri Veseli, priti sot ne nje takim kreun e Partisë Demokratike të Shqipërisë, Lulzim B
Thaçi: PDSH nuk merr pjesë në zgjedhje Lideri i PDSH-së Menduh Thaçi ka konfirmuar se partia e tij nuk do të marrë pjesë në zgjedhjet e 24 prillit. Thaçi th
Mihajlovic: Synimi, t'i dhurojmë një trofe Berlusconit Sinisa Mihajlovic kërkon më shumë nga Milani i tij. Në konferencën për shtyp prag të ndeshjes së radhës ndaj Genoas, tra
Bajrami: Synimi ynë ngritja në ranglistën e Bankës Botërore Ministria e Tregtisë e Industrisë, Hikmete Bajrami po punon për të përmirësuar klimën e të bërit biznes në Kosovë. Gjatë
Maskimi perfekt i zvarranikut (VIDEO) Përmes videos ju do të shikoni se si një gjarpër arrin të maskohet në mënyrë të padallueshme. Ne shikojmë se si zvarrani
Barça përgatit dy super goditje në merkato Barcelona pasi ka kaluar dënimin në FIF A është e gatshme që të bëjë investime të mëdha në qershor. Trajneri Luis Enriqu
As Banega dhe as Gundogan, ja synimi i vërtet i Juves Skuadra e Juventusit dëshiron një tjetër mesfushor në merkaton e janarit. Dëshira e drejtuesve bardhezi është të vendosi
Ja 6 synimet e Barçës në merkaton e janarit (FOTO LAJM) Pas barazimit befasues në Kupën e Mbretit ndaj Villanovense, Luis Enrique e ka të qartë se klubi duhet të ndërhyjë në tr
De Biasi: Ja synimet tona në Francë, Manaj duhet të luajë Trajneri i Kombëtares sonë, De Biassi ka prekur një sërë çështjes në një intervistë dhënë gazetarit Blendi Fevziu veçanë
Mavraj nuk ia doli: Me zemër jam me ju në fushë Idhulli i tifozëve kuq e zi Mërgim Mavraj ka njoftuar të gjithë Shqiptarët se ai nuk e arriti dot synimin e tij të jetës
Tirana pa makina Kryeqyteti ditën e sotme është zgjuar pa zhurmën e zakonshme të makinave. Kjo është një shenjë respekti ndaj ditës ndërk
Xhaferi takon ambasadorin Reka: Anëtarësimi në BE, synim i përbashkët Zëvendëskryeministri i Maqedonisë, Musa Xhaferi është takuar sot me ambasadorin e Republikës së Shqipërisë në Shkup, Fat
Reali "fut hundët" te synimi kryesor i Milanit në merkato Lajm i keq për Milanin nga spanja. Gazeta spanjolle Sport.es, raporton se Real Madrid është e interesuar të nënshkruaj m
6 yjet që premton presidenti i Barcelonës (FOTO LAJM) Presidenti aktual i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, u ka premtuar tifozëve të skuadrës së tij nënshkrimin me disa yje