999 rezultate për

synim

Krasniqi bën realitet një nga ëndrrat e tij, hap palestrën e parë Boksieri shqiptar Haxhi Robin Krasniqi ka njoftuar se ka hapur palestrën e parë të tij, që ka qenë gjithmonë një synim i
Valverde në pikëpyetje për të ardhmen, Xavi: Dua të bëhem trajneri i Barcelonës Legjenda e Barcelonës dhe Spanjës, Xavi, ka thënë se dëshiron të rikthehet te ish-klubi i tij dhe ta marrë postin e traj
Shkëndija prezanton uniformën e re (FOTO LAJM) Shkëndija e Tetoves ka prezantuar fanellat e reja për sezonin e ardhshëm. Ajo ka treguar se kur do të dalin në shitje
Pati probleme me zemrën, Casillas befason me postimin e fundit Iker Casillas duket se ka lënë pas problemet me zemrën. Spanjolli ka postuar një foto në "Twitter", teksa shihet duke hy
Haradinaj: Anëtarësimi në NATO, synim shtetëror dhe qytetar i Kosovës Kryeministri Ramush Haradinaj ka siguruar se futja e vendit në NATO është jë synim i hershëm i Kosovës. Përmes një po
Gattuso: Synimi është zona Champions, nuk kam probleme me Leonardon Pas 6 vitesh, Milani rikthehet të garojë për një vend në zonën Champions të renditjes, ndërsa nesër në mbrëmje do të udh
Lajme të mira për Juventusin në prag ndeshjen me Milanin Paulo Dybala, Mario Mandzukic dhe Leonardo Spinazzola janë stërvitur të gjithë të enjten, derisa Cristiano Ronaldo vazhd
Ky është synimi i Juventusit për në merkaton e verës Mbrojtësi i Ajaxit, Matthijs de Ligt është njëri prej synimeve kryesor të Juventusit gjatë merkaots së verës. Siç rap
Shqiptarët edhe një herë tregojnë se "vdesin" për BE-në, a është synimi të largohen? Shumica e shtetasve të BE-së kundërshtojnë zgjerimin e bllokut me anëtarë të rinj në vitet e ardhshme, ndërsa vendet kan
Flamurtari- Kamza luhet për europë dhe mbijetesë Sot në orën 17:00 do të luhet sifda mes Flamurtarid dhe Kamzës. Flamurtari këtë sezon ka synim vetëm europën, ndërsa Ka
Van Dijk: Nuk kisha synim të lëndoja Mertensin Qendërmbrojtësi i Liverpoolit, Virgil van Dijk, e ka mbrojtur veten pas kritikave për ndërhyrjen e ashpër që shkaktoi ku
Mancini: Liga e Kombeve nuk është synim i Italisë Roberto Mancini ka insistuar se skuadra e tij nuk e synon triumfin në grupin e Ligës së Kombeve. “Rruga ime këtu ka f
Rrëfehet Lopetegui: Reali ka synime maksimale Julen Lopetegui u shfaq para mediave, në prag të ndeshjes së parë të Ligës së Kampionëve për këtë sezon, kundër Romës. T
Thibaut Courtois synimi kryesor i Real Madridit Ditën e sotme pati raportime të mediave britanike që përfshinë Real Madridin në një ofertë prej 110 milionë euro për dy
Eksperti i NASA-s: Synimi i ri, observator në Shqipëri Për të gjithë ata që jetojnë në Shqipëri por kanë ëndrra të mëdha për hapësirën, më në fund ka ardhur një mundësi e artë
Florian Marku tregon synimet e tij për UFC Florian Marku nuk zhgënjeu admiruesit shqiptar të sportit të MMA dhe regjistroi një tjetër fitore në karrierën e tij.
Veseli takon Metën: Kosova dhe Shqipëria me një synim të përbashkët Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, vizitën e tij në Shqipëri e ka nisur me takimin me Presidentin Ilir Meta.
Dorëzohet personi që kërcënonte me bombë para parlamentit serb Personi në sheshin "Nikolla Pasiq" para parlamentit serb, që kërcënoi se do të kryejë vetëvrasje, tashmë është dorëzuar,
Gavazaj: Synimi ynë është kualifikimi në Elite Round Dy ndeshje brenda pak ditëve me bashkëmoshatarët e Kazakistanin, një fitore 1-0 në ndeshjen e parë dhe një humbje me të
Gabigol nuk do të kthehet këtë verë tek Interi Gabriel Barbosa teksa është i huazuar po shkëlqen me ekipin brazilian të Santosit. Gabigolit përfundon huazimi në fun