E FUNDIT/ Mbyllet sërish transporti urban
999 rezultate për

sylvinho

"Neymar është "mamma mia", kush thotë se ai s’mund të kthehet në La Liga?" Të gjithë e duan Neymarin në Barcelonë. I fundit që ka folur për një rikthim të mundshëm të Ney në Camp Nou është ish
Sylvinho-Barcelonës: Kthejeni Neymarin, shiteni Coutinhon Ish-mbrojtësi i Barcelonës, Sylvinho i është bashkuar debatit mbi planet e gjigantit katalunas për të blerë Neymarin nga
Plas te Lyon-i, të gjithë janë kthyer kundër legjendës Juninho Trajneri Sylvinho u shkarkua nga Lyon-i, por tashmë ka kritika edhe dhe për ish-legjendën e klubit, Juninho. Presioni ës
Eksperti i goditjeve të lira, Juninho kthehet si drejtor sportiv te Lyon Braziliani Juninho rikthehet te skuadra e Olympique Lyonnais, këtë herë në rolin e drejtorit sportiv. Pasditen e së mart
Sylvinho ne City Mbrojtësi i majtë brazilian, Sylvinho, ka nënshkruar marrëveshje njëvjeçare me Mancheste