999 rezultate për

swift

American Music Awards ndan çmimet për këngët më të mira Këngëtarja amerikane e muzikës country, Taylor Swift, është fituesja e madhe e American Music Awards që është zhvilluar
Swift merr çmimin e videos së vitit në CMT Awards Fansat e Taylor Swift i dhanë asaj një tjetër trofe. Swift fitoi çmimin më të madh të CMT Music Awards, "Videoja e Vitit
Zac Efron dhe Set Taylor Swift, bashkë në film Taylor Swift dhe Zac Efron janë komentuar si cifti më i fundit i Hollivudit. Gjithashtu, Swift dhe Efron, do të luajnë n
2010-ta sukses për Gaga-n dhe Rihanna-n, po jo edhe për Swift-tin Është mjaft befasuese që në "betejën" e vitit të kaluar për të qëndruar në faqet e para të revistave e të gazetave, Lady
Taylor Swift, këngëtarja e vitit Taylor Swift është emëruar si këngëtarja më e mirë argëtuese e këtij viti. Këngëtarja 20 vjeçare – e cila për herë të pa
AP: Taylor Swift, artistja e vitit 2009 Associated Press ka zgjedhur këngëtaren Taylor Swift si artisten e vitit 2009.20-vjeçarja ësht&eum