999 rezultate për

swift

Rebelohet Swift, një listë për të dashurin perfekt Pas një sërë lidhjesh të dështuara me këngëtarë, aktorë, Taylor Swift ka bërë gati një listë të plotë me karakteristikat
Pasanikja Taylor Swift, me një stil të thjeshtë (FOTO LAJM) Pavarësisht se është cilësuar si një ndër këngëtaret më të pasura, stili i saj i veshjes është i thjeshtë. I referohemi
Taylor Swift: Jam tërheqëse vetëm me buzëkuq Taylor Swift është shprehur se pa përdorimin e make-up-it ajo ndihet mjaft keq, e më në veçanti duket më tërheqëse me nj
Swift inkurajon Gomez të shkruajë për Bieber Taylor Swift, i ka kërkuar mikeshës së saj më të ngushtë Selena Gomez, që të hedhë në letër vargje për lidhjet e saj të
Gomez dhe Swift hedhin poshtë thashethemet, mike të betuara Të gjithë zërat dashakeqe të cilat flisnin për një zënkë mes Selena Gomez dhe Taylor Swift hidhen poshtë, pasi të dyja d
Taylor Swift shkëlqen me veshjen dhe çmimet (FOTO LAJM) Shpërthyese e artë dhe mjaft joshëse është shfaqur këngëtarja Taylor Swift gjatë ndarjes së çmimeve "American Music Awar
Tylor Swift supermodele (FOTO-LAJM) Tylor Swift ishte e ftuara e nderit në mbrëmjen magjike të "Victoria's Secret" në Manhatan. 23-vjeçarja interpretoi ndër
KMSH hap fushatën e donacioneve për Xhaminë e Madhe të Tiranës Komuniteti Mysliman i Shqipërisë hap fushatën e mbledhjes së donacioneve nga e gjithë Shqipëria e më gjerë për ndërtimin
Taylor Swift, vozit me bikini të stilit “vintage” (FOTO-LAJM) Këngëtarja Taylor Swift gjen kohë edhe për t'u relaksuar. Ndonëse po merret me turin e saj muzikor "Red Tour" ka kohë të
Taylor Swift, feston me “të dyja” familjet (FOTO-LAJM) Stafi shndërrohet në familjen tënde kur je aq e famshme dhe aktive me ture nëpër botë sa Taylor Swift, pasi kalon shumic
Swift: Dua të bëhem dedektive Dëshira dhe hobet që ka një individ mund të ndryshojnë gjatë rrjedhës së jetës dhe për persona të famshëm nuk është aspa
Kosova fiton kodin e saj SWIFT Shoqata për Telekomunikim Financiar Ndërbankar Mbarëbotëror (SWIFT) ka caktuar një kod të veçantë shtetëror për t’u përd
Taylor Swift shkëlqen në “People's Choice Awards” (FOTO-LAJM) Edhe pse Taylor Swift i ka dhënë duartë Harry Styles, të One Direction, këngëtarja u shfaq në tapetin e kuq në ndarjen e
Taylor Swift ndahet nga Harry Styles Taylor Swift duket se i ka dhënë fund lidhjes së shkurtër me Harry Styles. Ndarja ka ndodhur për shkak të një varg zënk
Çmimet MTV, ja cilët janë fituesit Taylor Swift është fituesja e madhe e natës së çmimeve europiane MTV të zhvilluar në Frankfurt. Këngëtarja e Love Story
Femrat që u veshën më mirë këtë javë (FOTO-LAJM) Mediat amerikane kanë vendosur në krye të listës javore me femrat të cilat u veshën mirë Kim Kardashian, e cila u shfaq
Kometa Swift-Tuttle dhuron shfaqje qiellore Këtë fundjavë, njerëzit patën mundësi të ndiqnin një ndër shfaqjet më spektakolare qiellore. Bëhet fjalë për “Perseid”,
Taylor Swift, këngëtarja më e pasur poshtë moshës 30 vjeçare Këngëtarja më e pasur në botë për moshën deri në 30 vjec është Taylor Swift. Sipas gazetës amerikane Forbes 22 vjeçarja
Taylor Swift, milionerja e thjeshtë (VIDEO) Taylor Swift ishte këngëtarja që fitoi më shumë gjatë vitit 2011 nga turet dhe shitjet e albumeve, një shumë prej 35 mil
SHBA, Taylor Swift, "Femra e Vitit 2011" Këngëtarja e muzikës “country” Taylor Swift është shpallur si “gruaja e vitit 2011” nga revista muzikore ‘Billboard’.