999 rezultate për

swift

Taylor Swift surprizon fansin 7 vjeçar (FOTO LAJM) Taylor Swift ka surprizuar fansin e saj 7 vjeçar duke u shfaqur në shtëpinë e tij. Festa ka vijuar me një performancë me
Taylor Swift surprizohet nga dhurata e Kanye West Kanye West e ka shpërblyer miken e tij të shtrenjtë Taylor Swift me një tufë të madhe me trëndafila. Kjo gjë nuk ka kalu
Taylor Swift kapet me drogë? (FOTO LAJM) Taylor Swift nuk është shquar si një këngëtare problematike, por ajo është kapur mat duke pirë një lëndë të dyshimtë. Mb
Si të dukemi si Taylor Swift (VIDEO) Grimi është pjesa që na ndihmon të dukemi si persona të ndryshëm të famshëm që jemi mësuar ti shohim gjihmonë të kuruar.
Swift triumfuese në VMA (FOTO LAJM) Taylor Swift është shpallur mbretëresha e mbrëmshme në VMA Awards 2015. Ajo është larguar nga skena me katër trofe në du
Taylor Swift në fillimet e saj Këngëtares Taylor Swift i është dashur shumë punë për të arritur këtë sukses të jashtëzakondshëm e ndërsa i ka shfaqur f
Përtej romancës, Swift-Harris në një bashkëpunim Swift-Harris po bëjnë shumë bujë për lidhjen e tyre, por fansat janë të etur për ti parë së bashku në një projekt. Duket
Paqe mes Nicky Minaj dhe Taylor Swift Ka përfunduar në mënyrë paqësore sheri i krijuar mes Nicky Minaj dhe Taylor Swift. Të dy këngëtaret rivale duket se kanë
Calvin Harris i marrosur pas Taylor Swift Lidhja e tyre po shkon mjaft mirë, e ndërsa Calvin Harris ka menduar të hedhë një hap tjetër. Ndonëse kanë vetëm katër m
Taylor Swift nuk kursen lekët për fëmijët e sëmurë Këngëtarja Taylor Swift, e cila së fundmi ka tërhequr vëmëndjen lidhur me romancën e saj të fundit, ka dëshmuar se ajo ë
Taylor Swift dhe Calvin Harris do martohen? Pak ditë më parë, Calvin Harris kishte bërë një postim në Instagram në lidhje me të dashurën e tij, duke e komplimentuar
Perry lë pas Swift si femrën më të paguar të vitit Sipas revistës "Forbes", Katy Perry ka kryesuar duke lënë pas Taylor Swift si femrën më të paguar të vitit. Këngëtarja 3
Swift dëshiron një familje të madhe si të Jolie Angelina Jolie çdo ditë e më shumë admirohet për jetesën e saj dhe familjen e saj të madhe. Një ndër fansat e saj është
Pas Taylor Swift, Madonna mbledh yjet për klipin e ri Pavarësisht suksesit të Taylor Swift, e cila në klipin e saj të fundit mblodhi personazhe mjaft të famshëm, konkurenca ë
Taylor Swift me hapa të sigurtë në dashuri Taylor Swift nuk shquhet për lidhjet serioze, madje ajo gjithmonë ka qënë në krye të kopertinave për ndarjet e herëpashe
Goulding ndërmjetëse për historinë e Swift dhe Harris Ellie Goulding duket se ka qënë shkaku që janë lidhur Taylor Swift dhe Calvin Harris. Këngëtarja e ka bërë vetë publike
Taylor Swift hakmerret ndaj Katy Perry-t Taylor Swift duket se kur dëshiron të marrë një gjë, ajo mer hak në çdo mënyrë ndaj kundërshtareve të saj. Duket se e nj
Swift triumfon në “Billboard Music Awards” me 7 çmime Kjo nuk është hera e parë që Taylor Swift rrëmben trofe, e ndërsa puna e saj është shpërblyer teksa ka triumfuar në “Bil
Swift dhe Harris bëjnë publike romancën (FOTO LAJM) Prej kohësh ata ishin pranë njëri-tjetrit, ndërsa asnjë prej tyre nuk kishte konfirmuar faktin se ata kishin një romancë
Taylor Swift zbulon detajet e klipit (FOTO LAJM) Ndonëse klipi ende nuk ka dalë në treg, Taylor Swift ka zbuluar disa prej imazheve. Ajo që ishte e pashmangshme lidhet m