999 rezultate për

swift

Ja kush është shpallur mbretëresha e re e Instagram-it (FOTO LAJM) Një foto e këngëtares Selena Gomez teksa pi një pije freskuese ka tashmë 4 milion pëlqime në Instagram, duke thyer rekor
Ja kush këngëtare ka kryer ndërhyrje në gjoks Zmadhimi i gjoksit tashmë është një trend gjithmonë e më shumë në rritje dhe kësaj manie duket se nuk i ka shpëtuar as T
Pasanikja Swift lë pas Adele e Rihanna-n Përpos jetës së saj personale, Taylor Swift gëzon edhe një pasuri marramendëse. Ajo ka lënë pas emra mjaft të njohur e m
Calvin Harris hakmerret ndaj Taylor Swift Calvin Harris pritet që të publikojë një këngë e cila do të tregojë detaje rreth ndarjes së tij me Taylor Swift. 32-v
Swift takon familjarët e të dashurit, lamtumirë Calvin Harris (FOTO LAJM) Taylor Swift e harroi në kohë rekord Calvin Harris, ndonëse mediat mendonin se ata ishin çifti më perfekt. Këngëtarj
Swift në krahët e aktorit (FOTO LAJM) Këngëtarja Taylor Swift e ka harruar përfundimisht Calvin Harris edhe pse kanë vetëm 2 javë që janë ndarë. Ajo dhe a
Ja pse Taylor Swift dhe Calvin Harris i dhanë fund lidhjes Nuk ka pasur aspak dhunë dhe dramë në lidhjen ndërmjet Taylor Swift dhe Calvin Harris, por si çdo romancë edhe kësaj i e
Taylor Swift dhe Calvin Harris tashmë të ndarë (FOTO LAJM) Teksa pretendohej se falë dashurisë së madhe çdo gjë mund të konkretizohej në një martesë, duket se kemi gabuar pasi Tay
Swift: “Jam në një lidhje magjike” Pas shumë romancave të dështuara, Taylor Swift ka pranuar publikisht se është në një lidhje dashurie magjike. Në një int
Swift fiton çmimin albumi më i mirë i vitit në Grammy Kur përmendim emrin e këngëtares Taylor Swift, gjithmonë na vijnë ndër mend trofetë që ka marrë. Edhe këtë herë nuk
Pas Kim-it edhe Taylor Swift me lojë telefonike Suksesi i saj është i garantuar. Tashmë një kompani po merret me hartimin e një loje telefonike për Taylor Swift. Kompan
Gomez me një urim special për ditëlindjen e Swift Nëse do të lexonim mesazhin “Jeta ime nuk ka kuptim pa ty...", do të mendonim se do ti dedikohej një mashkulli, por jo,
Ja kush shpallet këngëtarja më e paguar Këngëtarja më e paguar për këtë vit është Katy Perry, e cila ka lënë pas Taylor Swift. Sipas revistës "Forbes", 31-vjeça
Taylor Swift vjedh këngët? Ende nuk e dimë se si do të përfundojë çështja e kritikave për një këngë të vjedhur nga ana e Taylor Swift, ndërsa ajo ë
Tastiera SwiftKey parashikon dy fjalë njëkohësisht SwiftKey po punon për të sjellë për përdoruesit një krijim e një tastiere që mund të parashikojë dy fjalë njëkohësisht.
Ja kush është këngëtarja më e paguar në botë Shumë prej jush mund të japi opsione të ndryshme lidhur me këngëtarin më të preferuar dhe ai/ajo që shkëlqen në skenë, p
Swift dhe Harris i japin fund lidhjes? Burime pranë çiftit Taylor Swift dhe Calvin Harris thanë se shumë shpejt ata do të hidhnin një hap më tej, drejt martesë
Taylor Swift shokon me grimin në fytyrë (FOTO LAJM) Taylor Swift i shtohet radhës së artistëve që kanë bërë tualet të gabuar. Këngëtarja pati një makiazh të gabuar, teksa u
Taylor Swift në ndihmë të një fëmije me kancer Taylor Swift tashmë është e njohur për ndihmën që jep për personat në nevojë. Ajo ka dhënë kontributin e saj për një fëm
Calvin Harris dhe Taylor Swift kurorëzojnë lidhjen Pas 9 muajsh lidhje, mendohet se Calvin Harris do ti propozojë Taylor Swift. Këngëtarja është shprehur se nuk është në d