Bojkoti merr fund, Superiorja nis më 4 nëntor
999 rezultate për

surroi

Komandant Remi mbron Veton Surroin Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga rradhët e PDK-së, Rustem Mustafa, që dikur ka qenë komandant në Zonën Operative të Ll
Reagon Surroi: Djegia e librit, pikëpamje fashiste Publicisti Veton Surroi ka reaguar ndaj djegies së librit të tij "Këmbët e gjarpërit". Ai ka thënë se "ata që dogjën
KMDLNJ: Të hetohen ata që dogjën librin e Surroit Këshilli për Mbrojtjen e të Drejtave dhe Lirive të Njeriut ka reaguar për djegien që iu bë sot librit të Veton Surroit,
OVL e UÇK "i vë flakën" Veton Surroit (FOTO LAJM) Organizata OVL e UÇK ka bërë sot një gjest simbolik, duke djegur librin e Veton Surroit, "Këmbët e Gjarpërit". Ish-pj
Surroi në Vetëvendosje?! Ish-kreu i dikurshëm i partisë "Ora" dhe tashmë publicist, Veton Surroi është afruar shumë me Vetëvendosje-n. Kjo për
Surroi, ministër i Jashtëm në qeverinë Haradinaj? Publicistit Veton Surroit i është ofruar posti i ministrit të Punëve të Jashtme në qeverinë Haradinaj 2. Lajmi bëhet i d
Surroi: Duhet qeveri pa Hashim Thaçin! Analisti Veton Surroi vlerëson se Kosovës i duhet një qeveri evropiane, e këtu nuk përfshieht partia në pushtet, PDK-ja.
Surroi rrëfen UÇK-në dhe Thaçin Veton Surroi ka publikuar librin e tij më të ri me titull "Këmbët e Gjarpërit". Libri është një rrëfim për Ushtrinë Ç
OVL-UÇK: Surroi mbron tezat serbe, njeri i dyshimtë Organizata e Veteranëve të Luftës së UÇK-së, OVL-UÇK është shprehur e indinjuar lidhur me qëndrimet e Veton Surroit për
Fotografi historike e vitit 1998 Gjatë vitit 1998 forcat serbe kishin intensifikuar dhunën dhe vrasjet, kryesisht në rajonin e Drenicës, në Prishtinë pro
Surroi: Lidhja ime sot me opozitën në Siri Publicisti i njohur Veton Surroi rrëfen lidhjen e tij të ngushtë me opozitën siriane. Në një intervistë të dhënë për Ne
Surroi: Me e burgos Dedën, sikur të burgosësh një fëmijë t’çerdhes Publicisti Veton Surroi reagon lidhur me burgosjen e drejtorit të KIPRED-it Ilir Deda dhe anëtarit të Lëvizjes Vetëvendo
Lëndohen policë e protestues para rektoratit të UP Qindra studentë dhe anëtarë të shoqërisë civile janë mbledhur para rektoratit të Universitetit të Prishtinës edhe sot pë
Lista "Srpska" mundëson Republikë brenda Kosovës "Fitorja e “Listës Srpska” në shumë komuna të komunitetit serb mund të krijojë një Republikë brenda territorit të Kosovë
Surroin e ka kap paniku: Po përhapet Islami Publicisti Veton Surroi ka folur në një forum në Vjenë për Kosovën, kurse fjalimi i tij është përqendruar të tri element
Surroi: Kosova s'është gati për liberalizimin e vizave Publicisti Veton Surroi ka thënë se Kosova nuk është gati për liberalizimin e vizave as teknikisht, as politikisht, madj
Surroi: Krimi ka zaptuar Kosovën Pas një heshtje dy vjeçare për politikën publicisti Veton Surroi shpreh mllefin e tij për degradimin e Kosovës në vazhdi
Surroi: Politika kosovare më e kriminalizuara në Evropë "Politika kosovare më e kriminalizuara në Evropë". Kjo ishte fraza e publicistit të mirënjohur të Kosovës Valton Surroi
Kosova, e papërgatitur në bisedime me Serbinë Instituti Kosovar i Paqes ka mbajtur ka paraqitur sot të dhënat e studimit të “Të Largosh Mjegullën e një Konflikti” k
Surroi bëhet për të dytën herë baba Veton Surroi dhe Blerta Syla janë bërë prindër për herë të dytë. Publicisti dhe analisti kosovar, i cili është i martuar