999 rezultate për

surroi

Krasniqi-Surroit: UÇK-ja luftoi kundër Serbisë, jo Ibrahim Rugovës Ish-Zëdhënësi i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Jakup Krasniqi, ka reaguar menjëherë pas akuzave të Veton Surroit se dis
Veton Surroi: Hashim Thaçi do të gjykohet nga Gjykata Speciale Publicisti Veton Surroi e ka quajtur të paditur primitiv presidentin Hashim Thaçi, dhe se ka parashikuar arrestimin e ti
Veton Surroi ironizon PDK-në, LDK-në dhe Malishevën Publicisti, Veton Surroi në rrjetin social Facebook nëpërmjet një statusi ka përdorur doza ironie dhe sarkazme për LDK-n
Ja pse u përlesh Veton Surroi me Rexhep Shoshin Është zbardhur konflikti fizik që ndodhi mbrëmjen e djeshme, mes shkrimtarit dhe ish­politikanit shqiptar nga Kosova, Ve
Flet Veton Surroi: Rexhep Shoshi tentoi të më godasë me çekan Pas lajmeve për rrahjen mes shkrimtarit Veton Surroi dhe biznesmenit Rexhep Shoshi, ka reaguar Veton Surroi. Surroi k
Veton Surroi rrihet me grushta me Rexhep Shoshin Shkrimtari Veton Surroi dhe biznesmeni Rexhep Shoshi janë rrahur mbërmjen e sotme në parkingun e një restoranti në Prish
Hoxhaj: Presidenti mund të zgjidhet me votën e popullit Enver Hoxhaj i ftuar për një intervistë në Rubikon ka thënë se duhet të bëhen reforma për president e ndoshta të shkohet
Kujtimet e ish-ambasadorit amerikan në Jugosllavi: Surroi ishte kundër Pavarësisë (FOTO LAJM) Në vitet '90, publicisti Veton Surroi as që e mendonte pavarësinë e Kosovës. Ai më shumë ishte angazhuar për rikthimin e
Surroi: Kosova nuk ka obligim as nga Ahtisaari e as nga Kushtetuta Shkrimtari, publicisti dhe politikani Veton Surroi, duke polemizuar me politikanë të pozitës në Kosovë, rithekson se Pak
"Islami", Veton Surroi i kundërpërgjigjet Ben Blushit Në një "luftë" konceptesh dhe idesh kanë hyrë dy njerëz që shquhen për thellësinë e mendimit dhe forcën e argumentave, B
Albin Kurti drekon me Veton Surroin (FOTO) Gjatë bisedimeve për zgjidhjen e statusit final, e kur Veton Surroi ishte anëtar i Ekipit të Unitetit, Albin Kurti kisht
"Islami shqiptar, autokton. I vetmi islam europian. Por ai po goditet” Veton Surroi, publicist e botues nga Kosova, i ka dhënë një intervistë gazetës “Shqip”, në të cilën bën disa kome
Surroi: Maqedonia e pushtuar nga regjimi i Gruevskit Analisti i njohur i Kosovës, Veton Surroi, është shprehur se shqiptarët në Maqedoni duhet të krijojnë liderë të rinj dhe
Mërgim Lushtaku do të padisë për shpifje Veton Surroin Mërgim Lushtaku, djali i kryetarit të Komunës së Skenderajt, Sami Lushtakut, me anë të një postimi në Facebook ka reagua
Ja si e kërcen "Shotën" Veton Surroi (FOTO LAJM) Deri më tani ka qenë Ismet Beqiri politikani që konsiderohej se kërcentë më së miri. Por, se së fundmi edhe Veton Sur
Surroi: Kosova është pushtuar nga zaptuesit e shtetit Publicisti Veton Surroi është shprehur se Kosova është pushtuar nga zaptuesit e shtetit. Surroi tha se këta uzurpues
Surroi: Politikanët në Kosovë mendojnë veç për pushtet (VIDEO) Kosova më në fund e ka zgjidhur krizën politike, e cila zgjati 6 muaj dhe më në fund do të ketë qeveri, me dy parti që k
Surroi: Turp janë Hashim Thaçi, Jahjaga dhe Hasani Publicisti Veton Surroi e ka quajtur "trekëndësh banaliteti" treshen Hashim Thaçi, Atifete Jahjaga dhe Enver Hasanin.
Reagon Surroi: Libra po djegin edhe luftëtarët e ISIS Pas djegies së librit "Këmbët e gjarpërit" dhe reagimit të herëpashershëm të veteranëve të luftës së UÇK-së, ka reaguar
Veteranët: Surroi meriton më shumë se djegia e librit Veteranët e UÇK-së thonë se djegia e librit të Veton Surroit ishte më e pakta gjë që mund të bënin. Ata kanë thënë se