999 rezultate për

sunny

Momenti ku Ledri Vula i shpreh dashurinë Dua Lipës në "Sunny Hill" (VIDEO) Ledri Vula dhe Dua Lipa janë këngëtarët më të preferuar në Shqipëri dhe jashtë saj, të cilët kanë korrur një sukses shum
Kudo dorë për dore, Dua Lipa më e dashuruar se kurrë më parë (FOTO & VIDEO) Dua Lipa është padyshim një prej këngëtarecve më të dashura në mbarë botën. Së fundi të gjitha mediat rozë janë "sy e ve
Anwar Hadid publikon fotografi përkrah Dua Lipës nga festivali "Sunny Hill" (FOTO LAJM) Anwar Hadid tashmë për të gjithë ne është bërë i njohur si i dashuri i ri i këngëtares shqiptare me famë botërore, Dua L
Skandalet e Sunny Hill, që nga vjedhjet deri te performanca me kasetë Për një person që ka paguar plot 80 euro për të qenë në SunnyHillFestival, lekët e harxhuara kanë qenë një mësim për nes
Dua bëri krenar çdo shqiptar në Sunny Hill, ja ç’shkruajnë mediat serbe për këngëtaren (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar, këngëtarja Dua Lipa u filmua gjatë festivalit “Sunny Hill” në Prishtinë teksa kërcente me flamurin sh
Të gjithë duan të vinë në Sunny Hilln, çfarë i thotë DJ ndërkombëtar Dua Lipës (FOTO LAJM) Diplo është një nga dj më të njohur në të gjithë botën, por emri i tij është familjar dhe për publikun shqiptar. Ai ka n
Elvana "tërbon" publikun në Sunny Hill, Ermali e akuzon për mashtrim (FOTO LAJM) Elvana Gjata performoi në natën e parë të festivalit më të madh në Kosovë "Sunny Hill" i cili është i organizuar nga Dua
Dua Lipa ndez atmosferën në “Sunny Hill”, kërcen me publikun dhe flaumrin shqiptar (VIDEO) Mbrëmjen e kaluar është mbajtur edhe nata e dytë e festivalit “Sunny Hill”. Në skenën gjigante janë ngjitur artistët
Super performanca e Elvana Gjatës në Sunny Hill, mbulon mungesën e Capital T (VIDEO) Elvana Gjata është padiskutim një ndër këngëtaret më të mira shqiptare dhe shumë e dashur për publikun. Ajo pëlqehet gji
Anwar nuk i ndahet Duas, e puth në sy të vjehrrit në Sunny Hill (VIDEO) Dua Lipën e pamë ngado nëpër Instagram mbrëmjen e djeshme. Artistët shqiptarë bënin vazhdimisht foto me të ndërkohë që p
Sunny Hill kishte dhe incidente, fansja thyen këmbën për këngëtarin (VIDEO) Gashi ka hyrë me këmbën e mbarë mbrëmë në Festivalin Sunny Hill që u mbajt në Prishtinë! Por fansja e tij jo, pasi me
Dua Lipa mbërrin në atdhe e shoqëruar nga i dashuri i ri (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, e shoqëruar nga i dashuri i saj i ri, Anëar Hadid, ka arritur në K
“Po vijmë Prishtinë”, Dua Lipa po pret me padurim festivalin “Sunny Hill” në Kosovë (FOTO LAJM) Këngëatrja me famë botërore Dua Lipa, është një prej emrave të showbizit që pëlqehet dhe komentohet shumë në rrjetet soc
Nga Miley Cyrus te Elvana , artistët që do të performojnë në natën e parë të “Sunny Hill Festival” (FOTO LAJM) Është zbuluar lista e plotë e artistëve që do të performojnë në natën e parë të Festivalit Sunny Hill. “Sunny Hill Fe
Elvana Gjata e ka marrë shumë seriozisht, kështu përgatitet për në "Sunny Hill Festival" (VIDEO) Edhe pak ditë na ndajnë nga koncerti i shumëpritur “Sunny Hill Festival”. Artistë të njohur shqiptarë dhe ndërkombëtare
Bebe Rexha dhe Rita Ora refuzojnë ftesën e “Sunny Hill Festival” (FOTO LAJM) Edhe pak ditë dhe Kosova do të ndizet nga atmosfera magjike e “Sunny Hill Festival”. Koncerti i cili organizohet nga
Përqafuar me flamurin kuq e zi, Dua Lipa paralajmëron ardhjen në Prishtinë (FOTO LAJM) Këngëtarja Dua Lipa është prej këngëtareve shqiptare më të njohura në arenën ndërkombëtare muzikore, ajo me shifrat e ‘f
Nga "The New York Times" te "Vogue Magazine", mediat ndërkombëtare "vijnë" në Kosovë për festivalin e madh Edhe këtë vit, për disa ditë rresht, Kosova do të jetë në qendër të vëmendjes evropiane dhe asaj botërore, për shkak të
Gashi promovon albumin e ri në "Sunny Hill Festival" (VIDEO) Këngëtari i njohur me prejardhje nga Kosova Gashi po merr famë me muzikën e tij në gjithë botën. Gashi vitin e kaluar
Fotoja e djalit pranë babait të vdekur siguroi 43 mijë dollarë brenda ditës Fotografia e një djali që qan pranë trupit të babait të tij të vdekur, bëri që përdoruesit e mediave sociale indiane që