999 rezultate për

sulmin

Faton Ramadani tregon nëse ka gisht në sulmin ndaj Kajtazit Vehbi Kajtazi, gazetar dhe redaktor i Insajderit është grushtuar nga një person i panjohur mesditën e së premtes ne një
Vllasi: Edhe anëtarë të VV-së janë përfshirë në planin e vrasjes time Janë bërë gati 5 muaj që kur avokati i njohur kosovar, Azem Vllasi u plagos me armë zjarri në banesën e tij. Deri më
Trump refuzon ta quajë terrorizëm sulmin e përgjakshëm në Vegas Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, e ka përshkruar si njeri të sëmurë dhe të çmendur personin që vrau 59
"Arsenali i ferrit", dalin pamjet e armëve që u përdorën në sulmin e Vegasit (FOTO LAJM) Janë publikuar fotografitë e dy prej 23 pushkëve që u gjenden në dhomën e hotelit në Las Vegas të përdorura nga Stephen
Dëshmitari në dhomën ngjitur me terroristin e Las Vegasit përshkruan sulmin Një burrë që thotë se ishte në dhomën ngjitur me atentatorin e Las Vegasit, ka përshkruar tmerrin e sulmit. Brian Hod
Bajrami kërkon drejtësi për sulmin ndaj të birit (VIDEO) Amdi Bajram ka dënuar sulmin fizik ndaj kryetarit të Komunës së Shuto Orizares, Elvis Bajram, i cili gjithashtu është ed
Papa Françesku e quan tragjedi të pakuptimtë sulmin në Las Vegas Papa Françesku, ka reaguar pas sulmit që ka ndodhur në Las Vegas. Sulmin ai e e ka quajtur tragjedi të pakuptimtë duk
Një tjetër grup i panjohur merr përgjegjësinë për sulmin në Vegas Pas marrjes së përgjegjësisë së sulmit nga ISIS në rrjetet sociale një grup tjetër krejtësisht i kundër me ISIS ka marrë
Media Amerikane lëshon alarmin: Kjo organizatë terroriste e bëri sulmin në Las-Vegas Qyteti i dritave siç njihet në Amerikë, Las-Vegasi është tronditur sot nga një sulm vdekjeprurës. Një person ka shtënë m
MPJ: Nuk ka të lënduar nga Maqedonia në sulmin në Las Vegas Për momentin nuk ka informacione për të vdekur ose lënduar nga Maqedoni, në sulmin që ndodhi sot në festivalin në Las Ve
Agresorin në Las-Vegas nuk e ka vrarë policia amerikane Policia amerikane ka konfirmuar se Stephen Paddock, përgjegjës për vrasjen e 50 personave dhe plagosjen e mbi 400 të tje
Identifikohet autori i sulmit në Las Vegas ku u vranë 50 persona (FOTO LAJM) Pas sulmit të armatosur që ndodhi në Las Vegas, ku sipas "The Independent" 50 persona humbën jetën dhe mbi 200 mbetën të
Sulmi tragjik në Las Vegas, "Mbreti i Instagramit" sheh vdekjen me sy (VIDEO) Policia e Las Vegasit ka njoftuar se është rritur numri i viktimave në sulmin në një koncert në një kazino, duke shkuar
Ngjarja në Kërçovë, politikani shqiptar ndodhet në rrezik për jetën Një ngjarje e rëndë ndodhi në Kërçovë ku tre persona mbeten të plagosur me armë zjarri mes tyre politikani shqiptar Alit
Kjo është dëshmia e personit që pa sulmin në Kuvend Në gjykimin për sulmin me raketahedhës në ndërtesën e Kuvendit të Kosovës, në gusht të vitit të kaluar, për të cilin po
Arrestohet 18 vjeçari i akuzuar për sulmin terrorist në metronë në Londër Shpërthimi që u konfirmua si sulm terrorist dje në një metro në Londër ka vënë në lëvizje gjithë policinë për kapjen e a
ISIS merr përgjegjësinë për sulmin terrorist në Londër I ashtuquajturi, “Shteti Islamik” ka marrë përsipër sulmin e sotëm në një metro Londër. Mëngjesin e sotëm në Londër n
Kryeministrja May dënon “sulmin frikacak” në metronë e Londrës Kryeministrja e Britanisë, Theresa May ka dënuar atë që ajo e quajti “sulmin frikacak" në metronë e Londrës, i cili, si
Këto janë gjërat që duhet t’i bëni për të parandaluar sulmin në tru Sulmi në tru është një fenomen shqetësues që mund të parandalohet duke përdorur ushqimet e nevojshme të cilat ndihmojnë
Beka tregon zhvillime të reja për sulmin ndaj Zogajt Kryeprokurori i Prishtinës Imer Beka u shpreh sot se së shpejti do të dilet me rezultate konkrete në lidhje me sulmin nd