999 rezultate për

sulm

LSDM sulmon Gruevskin: I paarsyeshëm, po bllokon sistemin shtetëror LSDM-ja ka “thumbur” keqas Nikolla Gruevski, pasi sipas tyre ai po bllokon gjithë sistemin shtetëror, ndërsa edhe një he
Talibanët vrasin 140 ushtarë në Afganistan Talibanët kanë sulmuar një bazë ushtarake afgane duke vrarë të paktën 140 ushtarë dhe duke plagosur shumë të tjerë.
Vritet operativisti i ISIS i ndërlidhur me sulmin në Stamboll Shtetet e Bashkuara thonë se nga një operacion ushtarak amerikan është vrarë operativisti i “Shtetit Islamik” që ishte n
Kreu i PD në Lushnje sulmon Mogerinin: Bosi i drogës mund të flasë për nipin tënd “Eureporter”, portali qe mbulon ceshtjet e Bashkimit Evropian shkruante sot ne nje analize se ka frike per dhune para vi
"Ndjeva që fytyra po më digjej", vajza rrëfen momentet e sulmit me acid në Londër (FOTO LAJM) Të paktën 12 persona u sulmuan me acid në një klub nate në lindje të Londrës pak ditë më parë. Zjarrëfikësit e Londr
Lavrov dhe Tillerson, bisedë telefonike për sulmin kimik në Siri Shefi i diplomacisë ruse, Sergej Lavrov, bisedoi të premten në telefon me homologun e tij amerikan Rex Tillerson dhe i s
Selimi sulmon Thaçin: Më shumë ka rrezikuar sesa e ka ndihmuar themelimin e ushtrisë Mospajtimet e SHBA-së dhe NATO-s që Kosova ta bëj Ushtrinë me ndryshim të ligjit për FSK-në, e ka shtyrë presidentin Has
Momenti kur qytetarët e Parisit ulërijnë të tmerruar gjatë sulmit ndaj policëve (VIDEO) Vazhdojnë të publikohen video të reja nga momenti i sulmit terrorist në Paris. Në këtë video të radhës shfaqet moment
Trump: Sulmi në Paris do favorizojë Le Pen-in në garën presidenciale Presidenti i Amerikës, Donald Trump beson se sulmi në Paris do favorizojë kandidaten e frontit kombëtar, Marine Le Pen n
Talebanët bëjnë masakër, të paktën 50 të vdekur në Afganistan Më shumë se 50 ushtarë afganë kanë mbëtur të vrarë pas një sulmi këtë të premte në bazën e tyre nga talebanët pranë qyte
Ky është polici i vrarë në sulmin terrorist në Francë Polici francez që mbeti i vrarë në sulmin terrorist të së enjtes, është 37-vjeçari Havier Zhugelë, i cili do të festonte
Pas sulmit terrorist, Franca rrit sigurinë për zgjedhjet presidenciale Franca ka rritur masat e sigurisë për zgjedhjet presidenciale që do të mbahen në fundjavë, pas sulmit të së enjtes mbrë
Vulin sulmon Musliun: Pse bën thirrje për Luftë të Tretë Ballkanike Ministri i Punës, Punësimit, Veteranëve dhe Çështjeve Sociale të Serbisë, Aleksandar Vulin u shpreh se kryetari i Këshil
Sulmoi autobuzin e Dortmundit, arrestohet 28-vjeçari rus Policia gjermane ka vënë në pranga personin e dyshuar për sulmin me bombë ndaj autobusit të Dortmundit. Lajmi është z
Horror në park, pit-bulli sulmon egërsisht femijën (FOTO & VIDEO) Një qen i rracës pit-bull sulmoi papritur një vogëlush tre vjeçar gjatë ditës së djeshme, ndërsa ai ishte duke luajtur n
Tahiri sulmon PD: Të rinjtë janë rritur me Saliun në qeveri Kryetari i Partisë Socialiste të Tiranës Saimir Tahiri ka zhvilluar një takim me të rinjtë që votojnë për herë të parë n
ISIS merr përgjegjësinë për sulmin në Paris, ja tmerri që panë dëshmitarët (VIDEO) Një sulm terrorist ka tronditur sërish Parisin. Një polic u vra dhe dy të tjerë u plagosën nga një person i armatosur i
Vrasja në Vlorë, zbulohen motivet e sulmit me armë Policia ka zbardhur detaje të reja në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur ditën mbrëmshme në Vlorë ku humbi jetën një
Ja kush është zëvendësministri i Kosovës që ishte pranë vendit ku ndodhi sulmi në Paris Zëvendësministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Valon Murtezaj ka qenë shumë pranv vendit ku ndodhi sulmi i sontëm në z
"Dua të vras policë!", thirrja e sulmuesit në Paris para se të vritej Detaje të reja kanë dalë për sulmin ndaj policëve në Paris, dhe për vetë autorin e këtij sulmi. "Dua të vras policë"
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.