999 rezultate për

sulejmani

Talenti i Hannover do Përfaqësuesen e Kosovës (VIDEO) Me kombëtaren e Kosovës do të bashkohet për dy ndeshjet miqësore të radhës një nga talentet më të mëdhenj të këtij vendi
Sherr serbo-malazez në Juve-Benfica (VIDEO) Episod që nuk ka lidhje me futbollin gjatë gjysëmfinales së djeshme në Torino mes Juventus dhe Benfikës. Mirko Vuçiniç d
Ja Sulejmani i Madhërishëm i Maqedonisë (FOTO LAJM) Reis-ul-Ulema i BFIM-së, Sulejman Rexhepi vazhdon të postojë foto interesante në profilin e tij në Facebook, duke tërhqu
Erjona Sulejmani, drejt "Miss Bikini of the World" (FOTO LAJM) Erjona Sulejmani, një nga vajzat konkurrente në edicionin e sivjetshëm të "Miss Shqipëria", fituese gjithashtu e një çmi
Almeda Abazi: "Daja", adhurues i madh i Shqipërisë dhe Kadaresë Almeda Abazi e takoi aktorin turk Tuncel Kurtiz dy ditë para se ai të ndërronte jetë. "Ishte kureshtar për Shqipërinë dh
Shqiptari më i famshëm në Turqi / Si u dashurua nga vajza e Sulltanit! Arkitekt Sinani u dashurua marrëzisht me Sulltan Mihrimanin, së cilës zjarri i dashurisë ja pushtoi zemrën, vetëm atëher
Meryem: Nuk kthehem te "Sulejmani i Madhërishëm" Që kur u sëmur me depresion dhe lodhje të stëmadhe fizike dhe psikike, aktorja e famshme turke Meryem Uzerli, qetësinë e
Sulejmani kryetari i ri i Gjykatës Themelore në Kumanovë Javën e kaluar Këshilli Gjyqësor Republikan dha vendimin se kryetar i ri i Gjykatës Themelore në Kumanovë është zgjedhur
"Sulejmani i Madhërishëm" blen tokë në Janinë Të gjithë fansat e Sulejmanit te Madhërishëm apo Sulltan Sulejmanit, do të marrin një informacion të mirë në lidhje me a
Vdekja e Sulejmanit, Diaspora e Amerikës telegram ngushëllimi Diaspora shqiptare në SHBA ka shprehur ngushëllime dhe me dhimbje ka pranuar lajmin e ndarjes nga jeta të themeluesit dh
Menduh Thaçi ngushëllon familjen Sulejmani Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare (PDSH), Menduh Thaçi ka shprehur keqardhje për ndarjen nga jeta të Rektorit të
Bexheti: Vdekja e Sulejmanit, humbje për arsimin shqip Kryetari i Komunës së Tetovës, Sadi Bexheti, i ka shprehur familjes Sulejmani pikëllimin e tij për vdekjen e z. Fadil Su
Vdekja e Sulejmanit, Ahmeti ngushëllon familjen Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, i ka dërguar telegram ngushëllimi familjes Sylejmani, me rasti
Vdekja e profesorit, Thaçi ngushëllon familjen Sulejmani Kryeministri Thaçi i ka përcjellë ngushëllimet familjes së themeluesit dhe Rektorit të parë të Universitetit të Tetovës,
Ndahet nga jeta themeluesi i USHT-së, Fadil Sulejmani Është ndarë nga jeta mëngjesin e sotëm, Rektori i parë i Universitetit të Tetovës, Fadil Sulejmani. Zemra e profesorit k
"Sulejmani i Madhërishëm'', Hyrem femra e vitit (FOTO-LAJM) Meryem Uzerli, e njohur me rolin e saj në serialian e famshëm "Sulejmani i Madhërishëm", është shpallur gruaja e vitit n
Vret 39- vjeçarin, arrestohet autori Një 39- vjeçar është vrarë mbrëmjen e së djelës në fshatin Kosmaç në Shkodër. Luan Sulejmani (Tahiri) u qëlluam me autom
Lamtumirë Ibrahim Sulejmani (VIDEO) I është dhënë lamtumira e fundit sot ish ushtarit të UÇK-së Ibrahim Sulejmani. Ai është varrosur sot në varrezat e Tetov
Vdekja e Sulejmanit, Familja: Na i vrau policia Një ekip hetuesish dhe mjekësh të Institutit për Mjekësi Ligjore po vazhdojnë hetimet për të zbardhur arsyet e vdekjes s
Vdekja e Sulejmanit, SHVL: Apel drejtësisë ndërkombëtare Shoqata e Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare Kombëtare (UÇK) i ka shprehur ngushëllimet e saj familjes së të vd